Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilny Internet za 9 zł w Aster

Mobilny Internet za 9 zł w Aster

sirmark 12 Maja 2009 10:58

0 0

Aster, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, wprowadza niższy abonament na mobilny Internet i zwiększa pakiet danych. W ramach oferty promocyjnej "Mobilny Internet w Aster", można kupić abonament już za 9 zł miesięcznie lub skorzystać z oferty z modemem za 1 złotówkę.

Klienci Aster, którzy posiadają modem komórkowy i skorzystają z pakietu Data M umożliwiającego przesłanie do 250 MB danych w jednym cyklu rozliczeniowym, zapłacą za abonament tylko 9 zł miesięcznie. Pakiet Data L z limitem 1 GB kosztuje 29 zł.

Aster obniżył także ceny mobilnego Internetu dla tych użytkowników, którzy nie posiadają własnego modemu. Mogą oni kupić modem za 1 złotówkę i skorzystać z pakietu Data M w abonamencie za 29 zł lub z pakietu Data L za 49 zł miesięcznie.




Każdy, kto zdecyduje się na pakiet Data L, przez 5 miesięcy będzie mógł otrzymać podwojony pakiet danych (2 GB w cenie 1 GB).

Nowa oferta obowiązuje od 11. maja i mogą z niej skorzystać zarówno dotychczasowi, jaki nowi klienci.

Źródło tekstu: Aster     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2009-05-12 12:34:35

    19@ Nie tylko są to duze miasta, aglomeracje i ich satelity. Zobacz ile malutkich miejscowosci w roznych czesciach Polski dolaczylo w ciagu ostatnich kilku tygodni.

  • 0

    21. ~Simplusowiec  2009-05-12 12:39:13  host: 130.138.227.40

    Pozostaje więc dalej czekać na pakiety internetowe z prawdziwego zdarzenia w Simplusie... Mam biznesklase, ale to abonament słuzbowy i zadnego PlusKodu mi nie podadzą. Masz telefon, dzwoń do 100zł/m-c lub 300zł gdy jesteś na projektach zagranicznych. Reszta nas nie interesuje. W mojej firmie jest chyba 15-200 użytkowników Biznesklasy, to wyobraźcie sobie jaki biedy byłby admin telefonów w firmie gdyby dostawał co miesiąc maile:aktywuje mi pakiet x, deaktywuj pakiet y:) Że tez w Biznesklasie nie można włączyć pakietu krótkim kodem:( Ech.. Pozostaje 50MB w simplusie na wieki wieków:)

  • 0

    22.  2009-05-12 12:41:21

    Ad 19. Weź otwórz stronę: http://mapa.btsearch.pl/ ustaw aby wyświetlało tylko nadajniki Play i zrób powiększenie. Sam się przekonasz.

  • 0

    23.  2009-05-12 12:43:56

    Ad 21. Nie narzekaj aż tak. Simplus pod względem netu prezentuje się bardzo konkurencyjnie i tylko RTH ma lepsze warunki bo tam 2gr za 100kb już w cenniku jest. Niech lepiej użytkownicy Tak Taka czy POP płaczą że chcą mieć taki net jak choćby w Simplusie.

  • 0

    24.  2009-05-12 12:45:01

    Oczywiście net w Play Fresh jak i abonamentach tej sieci również drogi i mało opłacalny.

  • 0

    25. ~skazany_na_aster  2009-05-12 13:51:47  host: user-89-108-241-102.mobile.playmobile.pl

    Nadal trzeba posiadać umowę na stacjonarny?

  • 0

    26. ~  2009-05-12 14:02:12  host: host5-71.btk.net.pl

    Internet w Playu jest niestety mało mobilny, jadąc na wakacje nad Bałtyk można zapomnieć o necie Playa, jest noże w kilku miejscach.

  • 0

    27. ~sympatyczny  2009-05-12 14:21:10  host: chello087206032235.chello.pl

    @4 bvb: chetnie sie dowiem w jakiej promocji mozna w Erze kupic 1 gb internetu za 29 zlotych...

  • 0

    28.  2009-05-12 14:37:20

    26 i inni ,to się zmieni i to już niedługo.Playonline będzie korzystać ze swojej sieci 2G,oficjalnie za około 2 miesiące{nieoficjalnie już działa w niektórych miejscowościach,szczególnie tam,gdzie jest słabe pokrycie 3G}.

  • 0

    29. ~  2009-05-12 15:06:09  host: host5-71.btk.net.pl

    28: już nie długo już za momencik... Ale jak na razie nie działa.

  • 0

    30. ~zax  2009-05-12 15:12:10  host: cou234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 27 - ale ty dajesz cene w Aster bez modemu. cena z modemem jest 49 pln, czyli dokładnie tak samo jak w Erze

  • 0

    31.  2009-05-12 15:26:21

    Usługę można zakupić tylko w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze, używać tam gdzie jest zasięg sieci Orange. Trochę lipa że przez neta nie można kupić.

  • 0

    32. ~Simplusowiec  2009-05-12 15:29:03  host: 130.138.227.40

    A gdzie mógłbym interweniować w Play w sprawie odpalenia BTSu? Może do Gruszki się zwrócić? Wskazać na 3G Plusa w danej okolicy i zapytać czy Play nie postawi BTSa w Andrespolu czy Wisniowej Górze k/Łodzi? 3G Plusa już tam jest a Playa nie ma.Dajci mi jakiś kontakt do Play w tej sprawie...

  • 0

    33. ~Simplusowiec  2009-05-12 15:37:47  host: 130.138.227.40

    Nie chcę byc dojony abonamentami, chcę internetu w prepaidzie, 2gr/100kB czy 50MB za 10zł to za mało dla mnie;) Play czekam na Ciebie w wakacje pod Łodzią:) Zbuduj tam BTSa;) Plusowy stoi i ładnie świeci na 3G:)

  • 0

    34. ~Fan  2009-05-12 17:35:48  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    To prawda w Erze 1GB kosztuje 49zl i jest sporo modemow. Zas z modemem w Aster wychodzi tyle samo.

  • 0

    35.  2009-05-12 18:57:47

    do osób mówiących, ze zasięg play online jest mały i jest dużo "białych plam" na mapie- ja mieszkam na takiej 'plamie' a jak widać po hoście necik hula od kilku miesięcy jak trzeba i to na pełnym zasięgu ;) tak, że tym bym się nie sugerował ponieważ play dość zachowawczo podaje ten zasięg

  • 0

    36.  2009-05-12 19:10:58

    http://mapa.btsearch.pl na tej mapce są błędy! Fakt nie daleko mnie jest BTS Orange ale już plusa niema!? a na mapce jest? A zasieg ASTER jest w wiekszych miastach a jesli chce się korzystac w innych miejscach to jest pod roamingiem Orange!

  • 0

    37. ~wosq  2009-05-12 22:30:28  host: 188.33.102.138

    W dalszym ciągu Play online jest najlepszy na rynku...szczególnie jeśli chodzi o alternatywę dla dostepu przewodowego.

  • 0

    38. ~travis  2009-05-22 21:27:19  host: public3204.xdsl.centertel.pl

    play najlepszy? a na zasięg patrzyłeś? jeśli chodzi o statystyki zasięgu 3G to na razie przoduje orange, i właściwie sie to potwierdza bo ja na działke w weekend ruszam to wszystko ok, zainwestowałem jeszcze w nowy modem huaewi 636 i nawet nie zrywa połączeń

  • 0

    39. ~voli  2009-05-24 23:39:58  host: r1.ists.pl

    Oferta przeznaczona dla nowych* i obecnych klientów. Należy tutaj dodać że Nowy klient musi zakupic internet stacjonarny i wtedy moze dokupic mobilny, a obecny kl. musi posiadac juz internet stacjonarny.

Dodaj swoją opinię