Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilni w BZWBK przez 3 dni jeżdżą za darmo

Mobilni w BZWBK przez 3 dni jeżdżą za darmo

LuiN 11 Marca 2014 14:08

5 4

bzwbk mobile Użytkownicy bankowości mobilnej BZWBK24 mobile przez 3 dni mogą jeździć za darmo. Od 14. do 16. marca każdy, kto kupi bilet komunikacji miejskiej przez bankowość mobilną otrzyma zwrot pieniędzy za bilet.

Komunikacją miejską będzie można jeździć za darmo w 27 miastach w Polsce. Każdy, kto między 14. a 16. marca kupi bilet w usłudze Zakupy Mobilne w aplikacji BZWBK24 mobile otrzyma zwrot kosztów biletu. Maksymalna kwota zwrotu w ciągu trzech dni promocji to 45 zł (15 zł dziennie).




Oferta obejmuje bilety komunikacji miejskiej w następujących miastach: Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Pabianice, Piła, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola i Zgierz.

Aby skorzystać za darmo z biletu i wziąć udział w promocji nie trzeba się nigdzie rejestrować ani wypełniać formularzy. Wystarczy wybrać usługę Zakupy Mobilne, następnie opcję Komunikacja Miejska SkyCash. Zwrot będzie dokonany na konto, z którego dokonano zakupu do 31. marca.

Źródło tekstu: BZWBK     

Dodaj do:

Tagi: bzwbk | skycash

w sumie: 16
  • -3

    1. ~Xavi  2014-03-11 14:25:11  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    SkyCash właśnie wydał nową wersję swojej aplikacji 3.0

  • -1

    2. ~gdańszczania, gdyniania, wrocła  2014-03-11 14:42:29  host: 89-66-36-148.dynamic.chello.pl

    Wszystko jak zwykle dla wybrańców, a nie dla wszystkich użytkowników... Dziadostwo

  • -3

    3.  2014-03-11 14:56:43

    @2 A gdzie masz napisane, że musi koniecznie obejmować wszystkich? Podejrzewam, że pretensje można mieć do organizatorów transportu w danych miastach.

  • -2

    4. ~gosc  2014-03-11 15:33:36  host: c3-90.icpnet.pl

    a gdzie regulamin promocji?

  • -2

    5. ~  2014-03-11 15:55:59  host: user-46-113-183-20.play-internet.pl

    Jakie telefony obsługuje ta apka WBK?

  • -2

    6. ~Xavi  2014-03-11 16:01:58  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    Wszystkie systemyAndroi, WP, IOS, Symbian, java.

  • -2

    7. ~Scyzoryk  2014-03-11 17:39:16  host: sirius.ccig.pl

    Kielce to zarosły jakąś skorupą na te wszystkie akcje, czy co? Dziura na mapie...

  • 0

    8. ~  2014-03-11 20:00:03  host: user-94-254-210-19.play-internet.pl

    Wszystkie te promocje dla wybranych są, by zwrócić uwagę... A co dla tych co jeżdżą autem? Wczoraj założyłem Konto Godne Polecenia i jedyny bonus jaki mi proponowano to jakiś durny Payback, z którego zrezygnowałem...

  • 1

    9.  2014-03-11 22:19:14

    Dziadostwem jest, iż nie mogę kupić biletu przez SMSa. I tyle. A net w telefonie mam wyłączony. Proste.

  • 0

    10. ~Browar  2014-03-11 23:28:14  host: 212-106-28-145.adsl.inetia.pl

    Sms-a to można sobie wysłać do znajomych a nie bilety kupować.

  • 0

    11. ~rvb  2014-03-12 13:42:15  host: 90-156-21-46.internetia.net.pl

    Ograniczenie jedynie kwotowe do 15 zł dziennie? Nie ważne czy kupię 5 biletów jednorazowych za 3 zł/szt., czy 24 godzinny za 11? Regulaminu nie znalazłem.

  • 0

    12.  2014-03-12 18:45:23

    @9 ale możesz przez kod USSD, taniej i szybciej, i nie potrzebujesz do tego telefonu z internetem, ani nawet smsami.

  • 0

    13.  2014-03-12 19:56:13

    @12 w SkyCash mogę tak zrobić? masz link do tego? @10 jak nie masz nic sensownego do napisania, to po co się odzywasz?

  • 0

    14.  2014-03-13 12:34:50

    @13 nie w mPay. Można też samym dzwonieniem w CallPay. Sprawdź czy twoje miasto jest obsługiwane

  • 0

    15. ~kiki  2014-03-14 21:20:58  host: user-109-243-80-219.play-internet.pl

    Widzę że telepolis również chce wypromować ichniejszą "promocję". Tytuł powinien walić po oczach: "BZWBK zwrócą ci 45 zł za bilety". 3 dni za darmo to i tak za wielkie słowa..

  • 0

    16. ~marcin0204  2014-03-15 08:36:24  host: public-gprs517377.centertel.pl

    Żeby tak jeszcze chciało to działać - za każdym razem błąd i aplikacja się zamyka. G... nie promocja

Dodaj swoją opinię