Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilne usługi bankowe w BZ WBK dla klientów Plusa

Mobilne usługi bankowe w BZ WBK dla klientów Plusa

WitekT 14 Marca 2011 13:05

0 0

Polkomtel oraz Bank Zachodni WBK rozpoczynają współpracę w oparciu o strategiczne porozumienie dotyczące wspólnego rozwijania i dystrybuowania produktów finansowych wspieranych przez technologię mobilną. Celem porozumienia jest wprowadzanie na rynek produktów i usług, łączących sferę finansową z możliwościami jakie daje nowoczesna telekomunikacja.

W ramach współpracy Banku Zachodniego WBK oraz Polkomtela, klientom sieci Plus zaoferowane zostanie specjalnie dedykowane konto osobiste wzbogacone o mobilne rozwiązania finansowe, dostępne za pomocą telefonii komórkowej takie, jak eBanking - usługi bankowości elektronicznej, mBanking - bankowość mobilna oraz smsBanking - dokonywanie transakcji za pomocą SMS.
Spodziewamy się, że w początkowym okresie wspólną ofertą zainteresowani będą głównie klienci nastawieni na nowinki technologiczne, traktujący swój telefon komórkowy jak centrum zarządzania czasem, którzy zyskają w ten sposób możliwość zarządzania także swoimi finansami. Jesteśmy przekonani, że łącząc najlepsze z obu światów, finansów i telekomunikacji, stworzymy ofertę, która przekona szerokie grono klientów - powiedział wiceprezes Polkomtela Krzysztof Kilian.

Prace wdrożeniowe w obszarze rozwoju produktów oraz ich komercjalizacji w sieci sprzedaży operatora będą prowadzone przez Polkomtel w ramach dedykowanej spółki zależnej Polkomtel Business Development. Spółka ta będzie koncentrowała się na wprowadzaniu produktów finansowych i ubezpieczeniowych wzbogaconych technologią mobilną do oferty operatora.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 1

    1. ~nyczaj100  2011-03-14 14:55:52  host: 87-207-102-102.dynamic.chello.pl

    BZ WBK trochę się miota. Z jednej strony współpraca z Plusem a z drugiej płatności zbliżeniowe NFC w Orange (miały być wdrażane z Plusem w ubiegłe wakacje, teraz jest pilot z Samsungiem Avilą w Orange). W sumie z systemu BZWBK24 mobile można skorzystać w każdej sieci z przeglądarki w telefonie, choć gdy próbuje się logować do bankowości mobilnej z Samsunga Wave 723 bank myśli, że próbuję się logować z komputera i logowanie do systemu mobilnego nie udaje się (w poprzednim Samsungu i780 z Windows Mobile tego problemu nie miałem). Co do Plusa to w tej chwili wśród usług które zaproponuje klientom Plusa BZ WBK brakuje właśnie NFC, a na horyzoncie jest Samsung Wave 578 z NFC.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-195-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet