Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilne nagrody EISA 2012-2013

Mobilne nagrody EISA 2012-2013

Q! 16 Sierpnia 2012 11:07

0 0
EISA, czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku, przyznał nagrody w edycji 2012-2013 w kategorii mobilnej.

Tytuł European Mobile Phone otrzymał Samsung Galaxy S III (zobacz test).

Tytuł European Mobile Phono Achievement trafił do Nokii 808 PureView (zobacz test).

Tytuł European Social Media Phone otrzymał HTC One S.

O wynikach konkursu w 2011 roku pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: EISA, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    9.  2012-08-16 12:12:23

    @applefan nie kazdy lubi iOS

  • 1

    10. ~Zbyszek  2012-08-16 12:39:19  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    od kiedy nagrody dla najlepszego czegokolwiek w roku daje się w.. sierpniu?

  • -1

    11.  2012-08-16 12:49:01

    @10 nagrody za 2012-2013 (!!!) przyznaja w ledwo zaczynajacej sie 2 polowie 2012. Zal. Az tak sie Apple boja? Cale EU zaklamane.

  • 1

    12.  2012-08-16 12:56:05

    Ty masz jakąś manie.... najpierw się dowiedz kto te nagrody przyznaje i dkaczego a potem komentuj.

  • 1

    13. ~lol  2012-08-16 13:19:56  host: 81.219.84.18

    applefan widze ze musi sie bardzo dowartosciowac faktem posiadania drogiej zabawki : D

  • 0

    14.  2012-08-16 13:31:46

    @5: Jeśli uważasz, że ekran w HOX jest lepszy niż w S3, to... to się nie zgadzam :) Miałem jednocześnie One X i S3 i wżyciu bym nie powiedział, że Samsung ma gorszy ekran. Zmieniłem HTC na LG 4X i tu owszem- ekran wymiata, jasność matrycy IPS jest rewelacyjna

  • 0

    15. ~zenek73  2012-08-16 13:36:56  host: 89-73-59-225.dynamic.chello.pl

    Ja bardziej niż na Eisa zwracam uwagę na RedDot - wolę porządnie wykonany telefon ktory fajnie wygląda i nie wyładowuje baterii w ciągu doby. Ale każdy lubi co innego. Ja tam czekam na telefony Nokii z WP 8 i na kajanie się dzisiejszych krytyków tej firmy (nie - nigdy nie miałem nic Nokii ale szanuję dużą €OPEJSKĄ firmę z tradycjami).

  • -2

    16.  2012-08-16 13:42:39

    @15 tradycjami... Problem Nokii polega na tym, ze to zawodnik klasy najwyzej D tylko ze od zawsze konkurentow miala klasy E i nizszej. Wiec o jakich tradycjach my tu mowimy. Nic nie robili przez 10 lat i nagle zaskoczenie ze trzeba sie zwijac i nie ma zyskow.

  • 0

    17. ~Luka Evreal  2012-08-16 14:15:39  host: ackw120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Siostra ma iPhone i się zacina...nie można wejść a aparat fotograficzny, a gdy już się pstryknie zdjęcie to nie zapisuję go w galerii...Applefan co ty na to?

  • 0

    18. ~Luka  2012-08-16 14:18:29  host: ackw120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 Zbyszek nie każdy lubi Applefana...hehe

  • 0

    19. ~Luka  2012-08-16 14:23:12  host: ackw120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...i tej pając się zachowuję jak wczorajsi nocni gracze na pewnej grze online w która grywam...komentują błędy ortograficzne u innych, prosząc o reprymende gdyby popełnili błąd...nasz komentujący nie zna się w temacie ale jednak się wypowiada...dziwi mnie tylko dalej fakt, że telepolis pozwala na jego wypowiedzi...już to pisałem ale nie dziwiłby mnie fakt, że to jeden z nich...w końcu za "hejtowanie" gdy nic się nie ma to nie widzę sensu jego wypowiedzi...

  • 0

    21. ~Zbyszek  2012-08-16 14:32:26  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @18: ja się applefanem nie przejmuje, drażni mnie, tak jak każdego drażni dziecko w wieku przedprzedszkolnym, rozwydrzony i myśli że każdy kto nie ma zabawki takiej jak on ma, jest "gupi i gruby" ;)

  • 0

    22.  2012-08-16 17:49:11

    Nagrody słuszne, bo to po prostu najlepsze telefony tego roku. A tak dodam od siebie: tak wszyscy narzekacie na applefana, że trolluje, ale tak na prawdę to wy mu dajecie pożywkę-jakbyście tak nie zwracali na niego uwagi i niekomentowali jego wpisów to gość by dał spokój. A, że wszyscy komentujecie non stop każdą pierdołę to on tylko się tym jara, podnieca i spamuje dalej. :)

  • 0

    23.  2012-08-16 18:17:57

    @22 wg kalendarza obowiazujacego w EU rok konczy sie 31 grudnia. Mamy 16 sierpnia wiec do konca 2012 pozostalo jakies 4,5 miesiaca. Troche sie pospieszyli z tymi nagrodami. Nie poczekali nawet na galaxy note 2 ani nawet na produkt takiego pewnego producenta z USA na A... Wiarygodnosc tych nagrod mocno dyskusyjna, tak samo jak w tamtym roku.

  • 1

    24.  2012-08-16 19:37:00

    te nagrody nie są dla mnie prestiżowe od kilku dobrych lat.

  • 0

    25.  2012-08-16 23:33:35

    @23 a kto im zabronił wydać wcześniej te urządzenia? A poczytałeś już kto te nagrody przyznaje czy dalej w serduszku UE oskarżasz?

  • 0

    26.  2012-08-17 05:40:31

    @25 przeczytalem i uwazam, ze te nagrody sa nic nie warte.

  • 0

    27. ~  2012-08-17 08:06:38  host: z51-14.opera-mini.net

    To tak jak ty...

  • 0

    28.  2012-08-17 08:11:58

    @26 Jak wszystkie inne których iPhone nie dostaje.... Swoją drogą zabawny jesteś. Wielkie oburzenie, że specjalnie na iPhone nie czekali. A nie przyszło ci do głowy, że skoro to anty iPhonowy spisek który sugerujesz to nawet po jego premierze mogliby mu nagrody nie dać? Ale nie... ty nie myślisz, tylko zarzucasz wzzystkim i wszystkiemu dookoła nienawiść do Apple.

  • 0

    29.  2012-08-17 08:35:59

    @28 tak sie wszyscy spisza z premierami, nagrodami, ocenami przed premiera iPhona, ze koncowka sierpnia ciasna sie z terminami zrobila :) Strach widac wsrod konkurencji. Ale to chyba dobrze bo w koncu wezma sie do roboty, a nie tylko na cudzych patentach beda odgrzewac kotlety. Co do nagrod to ponizej krytyki. Jesli juz w EU z niewiadomych powodow tak Apple nienawidza to mogliby chociaz poczekac na Note 2. Moze on wygralby w tej idiotycznej kategorii social cos tam zamiast tego kiepskiego HTC co nawet nie ma slotu na karty SD i nie mozna w nim baterii wymienic i do tego sprzedaje sie tak marnie ze nawet prezesowi HTC jest wstyd. Juz tak sie w nienawisci do Apple zapedzili, ze blizniacze w konstrukcji telefony nagradzaja byle tylko Apple nic nie dac. Ignorowanie absolutnego bestsellera nie napedzi innym sprzedazy. To tak nie dziala. Rynek jest glodny nowego designu i nowego iPhona. To bedzie hicior. Ciekawe co wtedy nagrodza w EU :) Ich wiarygodnosc i reputacja jest bliska zeru...

Dodaj swoją opinię