Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilna wersja LinkedIn

Mobilna wersja LinkedIn

sirmark 25 Lutego 2008 17:35

0 0

Witryna LinkedIn uruchomiła swój komórkowy odpowiednik. Z nowej usługi będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych wyposażonych w obsługę protokołu WAP.

Wkrótce dostępna będzie także specjalna wersja komórkowego LinkedIn, zoptymalizowana dla iPhone'a. Serwis na razie jest w wersji testowej, którą aktywuje się przez stronę internetową. Użytkownicy komórek będą mogli przeszukiwać profile, zawierać znajomości oraz zapraszać do serwisu osoby, które jeszcze do niego nie należą.
Według LinkedIn, uruchomienie wersji mobilnej portalu spowodowane jest tym, że wielu członków społeczności, to osoby, które dużo podróżują i wersja dla komórek ułatwi im korzystanie z serwisu. Konkurencyjne społeczności, (np.Bebo) również planują stworzenie swoich komórkowych odpowiedników.

Specjaliści z LinkedIn przewidują w dalszej perspektywie, wprowadzenie ułatwień w kontaktowaniu się ze znajomymi, pochodzącymi z tej społeczności, np. za pomocą automatycznych połączeń telefonicznych (click to call).

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~evad  2008-02-25 18:07:15  host: 217.205.197.194

  chciałbym nieśmiało zauważyć, że facebook już od dawna posiada wersję mobilną - a na pewno od co najmniej kilku miesięcy, tzn. od kiedy go używam. http://m.facebook.com

 • 0

  2.  2008-02-25 18:43:13

  #1. faktycznie.

 • 0

  3. ~czytelnik  2008-02-25 21:26:33  host: aow4.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Xing.com - główny największy konkurent Linkedin, też posiada wersję mobilną od dawna. P.S. Xing oferuje więcej możliwości, a jest tańszy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet