Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilna telewizja w T-Mobile od Alcatela

Mobilna telewizja w T-Mobile od Alcatela

WitekT 18 Lutego 2006 20:35

0 0

T-Mobile zdecydował się wdrożyć w swoich sieciach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Austrii zintegrowane rozwiązanie interaktywnej telewizji mobilnej, opracowane przez Alcatela.

Rozwiązanie Alcatela do interaktywnej telewizji mobilnej wykorzystuje sprawdzone technologie kodowania i transmisji strumieniowej. Oferuje użytkownikom systemów EDGE i 3G najlepsze w swojej klasie usługi telewizji mobilnej, udostępniając wielofunkcyjny odtwarzacz multimediów, elektroniczny program telewizyjny, funkcje inteligentnej nawigacji i szybkiej zmiany kanałów oraz zapewniając odpowiednie parametry dźwięku i obrazu, zoptymalizowane pod kątem odbioru na telefonach komórkowych.

Alcatel dostarczy firmie T-Mobile International kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie, obejmujące wszechstronne systemy obsługi klienta i zapewniające pełną swobodę wdrażania schematów taryfikacji. Ponadto T-Mobile powierzył firmie Alcatel odpowiedzialność za agregację treści telewizyjnych nadawanych na żywo oraz kanałów przygotowywanych specjalnie na telefony komórkowe.
Współpraca ta opiera się na wspólnym modelu zarządzania treścią (ang. Content Governance Model), przyjętym przez T-Mobile i Alcatela. W pierwszej fazie projektu Alcatel będzie również zapewniał hosting i obsługę techniczną całej platformy technicznej we wszystkich trzech krajach. Działania te będą prowadzone z centrum Alcatela w Stuttgarcie w Niemczech.

Rozwiązania muzyczne i wideo Alcatela wdrożyło już ponad 80 operatorów sieci komórkowych w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej, wykorzystując je do obsługi mobilnych usług audio, wideo i telewizyjnych.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet