Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilna telewizja Plusa za 19,90 zł miesięcznie

Mobilna telewizja Plusa za 19,90 zł miesięcznie

WitekT 1 Czerwca 2012 21:11

0 0

Znane są już szczegóły mobilnej oferty Plusa. 8 kanałów kodowanych plus te, które są nadawane bez kodowania w standardzie DVB-T, za 19,90 zł miesięcznie.

cyfrowy polsat dekoder mt5000Do wyboru będą dwa dekodery - przenośny (M-T 5000) za 119 zł z umową na 2 lata oraz stacjonarny (T-HD 1000), podłączany do telewizora za 1 zł. Z umową na czas nieokreślony oba dekodery kosztują odpowiednio 439 zł i 299 zł. Przed zakupem można wziąć udział w darmowych, 7-dniowych testach. Cena jest identyczna dla nowych, jak i dotychczasowych klientów operatora.

mobilna tvmCo ciekawe, na stronach Plusa mowa jest aż o 11 kanałach telewizyjnych - jednak z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że dostępnych będzie na pewno tylko 8. Wymieniono Polsat Film, Polsat Sport Extra, Comedy Central Family, Nickelodeon Polska, Crime&Investigation Network Polsat, Kino Polska, Kino Polska Nostalgia, TVP Sport, TVP Seriale, Polsat Sport i Polsat News. Dodatkowo, w ramach usługi dostępne są wszystkie ogólnodostępne kanały FTA (ang. Free To Air) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, w tym m.in. Polsat, Polsat Sport News, TVN, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN 7.




Zasięg usługi można sprawdzić na interaktywnej mapce zasięgu. Oferta oficjalnie startuje 4. czerwca.

Oferta telewizyjna Plusa jest:

Bardzo atrakcyjna
5.80%
Atrakcyjna
14.22%
Nie wyróżnia się
8.53%
Mało atrakcyjna
19.57%
Bardzo mało atrakcyjna
46.30%
Nie mam zdania
5.57%

Wszystkich głosujących: 879



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: polsat

w sumie: 79
  • 0

    65. ~  2012-06-03 06:51:06  host: user-31-175-164-100.play-internet.pl

    64, ja tam Plusa nie chcę bronić tylko,że platformy cyfrowe jak spojrzysz na cennik do 20 zł abonamenty sobie zobaczysz to oferta platform wcale nie jest dużo lepsza od tego co Plus oferuje w tym abonamencie za 19,90 zł.

  • 0

    68. ~  2012-06-03 11:48:25  host: z26-02.opera-mini.net

    @64 kolego smiem twierdzic , ze nie masz racji. Zobacz co oferuje Cyfrowy Polsat za okolo 20 zl. Napewno jest to wiecej niz 8 programow. Poza tym radio i setki kanalow nie kodowanych. Doloz 20 zeta i masz pakit familijny hd. Nie jestem fanem Soloza zeby nie bylo.

  • 0

    69. ~  2012-06-03 11:49:54  host: z27-07.opera-mini.net

    Nie chodzi tu o jazde z antena na dachu lecz raczej o to ze mozna to podlaczyc pod akumulator np w kamperze lub lodzi. Czy to cudo odbiera tez pozostale niekodowane muxy?

  • 0

    70. ~code  2012-06-03 14:32:25  host: 89-76-44-56.dynamic.chello.pl

    @thonka pośpieszyłem się, miałem na myśli Dekoder CP z LTE, ale nie o tym jest news.

  • 0

    71. ~drumstick  2012-06-03 16:54:20  host: 89-76-221-14.dynamic.chello.pl

    na jakich telefonach to można odbierać?

  • 0

    72. ~  2012-06-03 17:57:04  host: host-89-231-206-166.dynamic.mm.pl

    Robia z ludzi idiotow. 8 kanałów za 20 zł no rewelacja

  • 1

    73. ~dudek984  2012-06-03 20:49:39  host: 89-78-100-228.dynamic.chello.pl

    Istny szajs 8 kanalow i jeszcze jedno odbior ograniczony np. Krakow tylko moc ERP ok 5KW czestotliwosc 674MHZ Ten dekoder w budynkach sie nie nadaje zapraszam do naszych zachodnich sasiadow u nich to kosztuje ok.299 zl na nasze i oplata 10euro i masz 36 kanalow plus to co jest nadawane droga naziemna nawet discavery a u nas za taki chlam mam placic.

  • 0

    74. ~wosq  2012-06-03 22:10:07  host: user-164-127-161-23.play-internet.pl

    Za drogo. I nie ma Superstacji. Niech spadają.

  • 0

    75. ~  2012-06-04 04:40:00  host: z18-07.opera-mini.net

    jakby byo mango tv, to kupilbym bez wahania

  • 0

    76. ~franek  2012-06-04 07:36:15  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    A mnie śmieszy w ogóle, że ktoś ogląda telewizję. Od trzech lat nie mam telewizji. Zamiast telewizora jest mediaPC z 30" monitorem - wszystko co potrzebuję mam w necie. Dzieki temu nie oglądam wiadomości, nie oglądam tych samych polityków od 20 lat, mam zasubskrybowane najciekawsze serwisy informacyjne w RSS i daleko mi do onetów, tvnów i innych ziejących negatywnymi emocjami mediów. Filmy oglądam z dvd/ blue raya i z netu. Polecam ten sposób, na co komu telewizja? To ja decyduję co i kiedy chcę obejrzeć a nie jakiś głupi telewizor za mnie. Czasy TV to przeszłość.

  • 0

    77. ~franek  2012-06-04 07:36:47  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    dodam jeszcze, że w momencie, gdy stacje telewizyjne pokazują zaledwie fragmenty prawdy, dostep do informacji z twittera i od blogerów jest kluczowy.

  • 0

    78.  2012-06-04 08:05:10

    @77 - tak, bo wypociny blogerów, czy szum z twittera jest ZAWSZE prawdziwy, wiarygodny i poparty rzetelnymi faktami... Nigga, pliz.

  • 0

    80.  2012-06-04 09:13:53

    http://marcinnoga75.blogspot.com/2012/06/mam-prawie-tv-mobilna.h tml

  • 0

    81. ~ak47  2012-06-04 09:35:04  host: 89-78-74-252.dynamic.chello.pl

    kiedyś heyah rozdawała vouchery umożliwwiające obejrzenie filmu na ipla, wg mnie lepsza promocja, bo za darmo :)

  • 0

    82. ~qx  2012-06-04 09:48:04  host: 83.230.121.1

    na tej wbudowanej antence to to nie będzie miało nawet 1% pokrycia kraju ... płacić 20 zł za jakieś badziewne programy nie ma sensu. Jak kos che w terenie pooglądać ma (już prawie wszędzie a niebawem jeszcze więcej) telewizje cyfrową w 3 MUX-ach ...

  • 0

    83. ~  2012-06-04 10:00:16  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Chyba orange malepszą tv fakt, że nie wszystko w czasie rzeczywistym.

  • 0

    84. ~marcinnoga75  2012-06-04 10:02:33  host: 193.111.144.177

    re: ~qx ale na pudełko jest napisane "... umożliwia także dostęp do 17 kanałów ogólnopolskiej telewizji naziemnej" PS. @80 Krzysiek podlinkował do mojego blogu

  • 0

    85.  2012-06-04 16:56:45

    Jak to nie ma Eurosportu i Eurosportu2 to nie biorę :-(

  • 0

    86. ~poi  2012-06-08 06:56:11  host: 83-238-229-184.adsl.inetia.pl

    Też nie kupię bo wystarcza mi rozwiązanie stacjonarne które jest po prostu tańsze. Taxi będzie zadowolone - podobnie firmy które wynajmują lokale i mają problemy z montażem np. anteny z powodu braku zgody. Tak czy inaczej od większego wyboru dla klienta jeszcze nic złego się nie stało więc niektóre komentarze przesadzone.

  • 0

    87. ~  2012-12-31 17:45:08  host: host-89-229-27-19.torun.mm.pl

    ghyfgtft

Dodaj swoją opinię