Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilkingowi nie podoba się nowy prezes PZPN

Mobilkingowi nie podoba się nowy prezes PZPN

WitekT 1 Listopada 2008 10:09

0 0

Mobilking wydał oświadczenie w sprawie wyboru nowego szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tekście pada wiele dość agresywnych stwierdzeń takich, jak Słuchajcie leśne dziadki: zaczynacie nas wkurzać!.

Oto pełna treść oświadczenia:

Co się dzieje w polskiej piłce? Dlaczego kilku cwaniaków, którzy dorwali się do koryta niszczy nasz futbol? Gdzie są ludzie, którzy kochają ten sport tak jak my? Smutna codzienność to walka o kasę, bitwy o stołki i korupcja.




Słuchajcie leśne dziadki: zaczynacie nas wkurzać! Do tej pory zrobiliście więcej smrodu niż wtedy, gdy "Hajto puścił Bąka lewą stroną". Jako Prawdziwi Faceci lubimy oglądać nie tylko piękne dziewczyny, ale także świetną grę piłkarzy i wspaniałe gole.

Wasze zamazane twarze w każdym wydaniu informacji naprawdę już nam się znudziły... Pan W., Pan L., Pan K. Chcecie odzyskać twarz? Więc pokażcie, że macie jaja! Odejdźcie, bo na grę fair nie macie już żadnych szans.

Mobilking obiecuje: jeśli kibice na polskich stadionach przestaną krzyczeć: "PZPN, PZPN, je..ć, je..ć PZPN" a działacze zaczną grać uczciwie, zaprosimy cały nowy zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na browara. Mobilking dotrzymuje słowa!

Źródło tekstu: Mobilking     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~get  2008-11-01 14:45:16  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    gal - reklamy axe są przezaje...ste :D współczuję takim zgorzkniałym ludziom jak ty, trochę dystansu i poczucia humoru życzę, a babki które uważają to za obraźliwe są strasznie biedne, chyba ktoś je skrzywdził że takie mają dylematy... reklama je boli :D te reklamy są dla facetów i do nich mają trafiać, ale normalna kobieta nie uznaje tego za poniżające czy obraźliwe - wiesz to taki żart po prostu (HELOOOOO!), ale najlepsi są tacy zniewieściali pseudo-feminiści jak ty, którzy najchętniej by weszli na barykady i palili staniki razem z jakimiś niedobitkami feministek które jeszcze nie zrozumiały że kobieta i mężczyzna się BARDZO różnią, dlatego nie mogą i nie powinni być traktowani w każdej sprawie tak samo - LOL :D

  • 0

    13. ~get  2008-11-01 14:48:04  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    marcin - simplusa ? uuuuuu to składam ci kondolencje, strasznie przepłacasz... w play masz o 50% taniej, w m-bank mobile też, a w takim mobilkingu też sporo taniej, ale rozumiem że ty nie baczysz na to ile płacisz tylko jakie raklamy ma operator ? :DDD

  • 0

    14. ~  2008-11-01 16:25:01  host: 77-254-150-103.adsl.inetia.pl

    A komu się podoba nowy prezes? Leśnym dziadkom z pzpn.

  • 0

    15.  2008-11-01 17:01:06

    #13: jakie taniej jak on w simplusie płaci po 5 gr za minutę. Gdzie niby jest taniej?

  • 0

    16. ~alvaro  2008-11-01 17:31:04  host: chello089076217023.chello.pl

    Świetny pomysł na tanią reklamę. To mobilking juz zużył tegoroczne, wszystkie środki na reklamę?

  • 0

    17.  2008-11-01 18:00:32

    Poziom wypowiedzi zbliżony do obrazu komentowanego zagadnienia. Mimo to nie wydaje mi się uprawnione posługiwanie tego rodzaju zwrotami ze strony operatora. Nawet jeżeli nazywa się on tak, a nie inaczej.

  • 0

    18. ~Gal  2008-11-01 18:25:45  host: 77-253-0-201.adsl.inetia.pl

    get - reklamy AXE sa super dla kolesi z kompleksem tego tam rycerzyka malego.

  • 0

    19.  2008-11-01 18:45:41

    Gal świetne :D

  • 0

    20. ~  2008-11-01 20:34:55  host: 89.108.200.8

    Simplus? Hahaha. Dobre, zwlaszcza ze swego czasu mieli najbardziej idiotycnze reklamy jakie istnialy. Naprawde obrazajace inteligencje kupujacych.

  • 0

    21. ~  2008-11-01 20:36:17  host: 89.108.200.8

    get :) Dobrze gadasz :D

  • 0

    22.  2008-11-01 22:05:25

    beznadziejne zagranie pod target... z drugiej strony madry nic nie powie, glupi pomysli, ze tak ma byc. a kontrowersje... jak feministki zaczely sie skarzyc to ocenzurowali reklamy, teraz pewnie beda albo prostowac jak ktos sie zbulwersuje, albo tez ocenzuruja. ja traktuje to jako sredni, aczkolwiek bardzo 'prawdziwy' zart.

  • 0

    23. ~  2008-11-02 10:27:08  host: p07-11.opera-mini.net

    Nie podoba mi się ta ogólnopolska nagonka na pzpn. To prawda, że była w lidze korupcja i to od lat 70tych i wcześniej, jednak o tym cała polska wiedziała. Pzpn jest organizacją niezależną i jak chcemy bronić demokracji, to trzeba powinniśmy przerwać tą napaść na pzpn, bo jutro rZąd i władza będzie wtrącać się, co dzieje się w związku hodowców gołębi. Po drugie, ostatnia udowodniona korupcja- sprzedany mecz był cztery lata temu, a że władze pzpn nie umiały oczyścić piłkę od mafi sprzedającej mecze, to smutne, ale wszystko na to wskazuje, że teraźniejsze władze dość dobrze pracują i mają wielkie sukcesy, jak przyznanie nam organizacji Euro, olbrzymia mobilizacja do wszystkich inwestycji na Euro, masowe szkolenie dzieci (orliki) i młodzieży, budowa wielu boisk piłkarskich dla młodzieży. Co media konkretnie zarzucają AKTUALNIE pzpn? Same ogólniki i pierdoły, a handel meczami w polsce już od kilku lat nie ma miejsca. Zawsze się obawiam, gdy wszystkie media, gdY wszyscy komentatorzy mówią to samo, gdy nagle wszyscy się zgadzają, bo często w tym jest jakiś szwindel, jakąś nagonka. Pamiętam super mecze Grzegorza Lato, ech

  • 0

    24.  2008-11-02 10:40:30

    23: no niekoniecznie PZPN jest taką oderwaną od nas i niezależną organizacją. To jednak państwo - czyli wszyscy my, podatnicy - budujemy "Orliki", z naszych pieniędzy są szkoleni młodzi adepci piłki. Potem przejmuje ich PZPN i korzysta z tych szkoleń. Poza tym uważam, że pewne sprawy powinny być rozliczone - definitywnie.

  • 0

    25.  2008-11-02 10:41:19

    A to, że handel nie ma TERAZ miejsca nie znaczy, że jak wszystko ucichnie to się nie zacznie od nowa. Myślenia pewnych ludzi się nie zmieni, dlatego pora na nowe pokolenie w piłce.

  • 0

    26. ~nestor  2008-11-02 18:04:53  host: 77-253-16-80.adsl.inetia.pl

    ***WitekT: powiem więcej - PZPN jest wprawdzie organizacją prywatną, ale realizującą zadania publiczne. Jest nawet jakaś ustawa o PZPN! Nie ma tego np. o Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, która (w przeciwieństwie do PZPN) działa na zasadach ogólnych!

  • 0

    27. ~jemon  2008-11-02 21:54:48  host: acqq160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przypadkie nie chodzi o to? http://www.wrzuta.pl/obraz/A1UZCohAc6/do_pzpn_czas_na_meskie_dec yzje

  • 0

    28. ~bonek  2008-11-03 00:52:00  host: host85149577.mirasoft.3s.pl

    jak dla mnie zmian raczej nie bedzie w tym smiesznym pzpn , a co do zmiany prezesa , to tak jakby w przyszlych wyborach prezydenckich mial by wygrac J kaczynski -- tylko ze w pzpn zmienily sie ryje

  • 0

    29. ~demonno  2008-11-03 12:04:03  host: chello087206041075.chello.pl

    a komu sie podoba nowy prezes PZPN?:D fajna akcja, smiechowa! dobrze, ze operator dla prawdziwych Polakow zdecydowal sie na utarcie nosa PZPN, moze zapoczatkuje jakies zbrojne powstanie przeciwko tym bubkom i forsomaniakom szargajacym imie Polskiej Pilki!

  • 0

    30. ~ziomek13  2008-11-04 17:10:25  host: acmp21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niewiele sie moze zmienic skoro nowe i stare władze niewiele rózni-ta sama epoka ludzi,te same towarzystwo,te same układy i zapewne te same metody działania, uwazam ze nadal bedzie obowiązywała reguła którą wyznawał pzpn czyli: róbcie wszystko tak abysmy was nie złapali na gorącym uczynku,co złego to nie my,to wina złej prokuratory

  • 0

    31. ~kataryn  2008-11-05 15:27:07  host: dog104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stary, z takim nastawieniem rzeczywiscie nic sie nie zmieni. 'trzeba gra, zeby wygrac' - jak siedzisz cicho i nie protestujesz, niczego nie osiagniesz, a akcje takie jak protest mobilking moga byc poczatkiem wielkich zmian w pzpn. trzeba tylko wierzyc i robic cos w tym kierunku zamiast stac z boku.

Dodaj swoją opinię