Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilking, nowy operator dla twardzieli

Mobilking, nowy operator dla twardzieli

LuiN 6 Lutego 2008 20:50

0 0

mec mvnom Na dzisiejszej konferencji prasowej Mobile Entertainment Company, firmy należąca do czeskiego funduszu Penta, zaprezentowano ofertę MVNO o nazwie Mobilking.

Jak określił to jeden z przedstawicieli " mobil to nazwa nowego operatora, king to jego klient". Ma być to telefonia dla "prawdziwych facetów". W ofercie operatora dostępne będą retransmisje meczów wysyłane w formie MMS-ów, w cenie 3,66zł brutto. Stawka za wiadomość SMS będzie wynosiła 15gr brutto, a za minutę rozmowy 50gr brutto (do wszystkich sieci).




Nowa oferta wystartuje w drugiej połowie tego miesiąca. Sieć dystrybucji starterów oraz doładowań w dniu startu oferty wyniesie około 25 tys. punktów, m.in. sieci sklepów Żabka, Kolporter i sieci firmy Connex. Więcej informacji na temat oferty operatora odnaleźć można na jego stronie internetowej, pod tym adresem.

W Polsce do holdingu Penta należy między innymi sieć zakładów bukmacherskich Profesjonał i nie wykluczone, że w ramach usług nowego operatora pojawią się również usługi związane ze zdalną realizacją takich zakładów. O umowie na MVNO z PTC szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54. ~  2008-02-08 09:29:54  host: p05-03.opera-mini.net

    Tak dla twardzieli będzie mobile king a dla "zatwardzieli"? Xenna extra mobile fix? :)

  • 0

    55. ~garim  2008-02-08 16:32:30  host: dqs232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15groszy sms 50groszy minuta połaczenia do wszystkich myslicie ze maja szanse przetrwac na rynku?

  • 0

    56.  2008-02-14 15:23:27

    @51. I stawia go za wzór. A to się narobiło!

  • 0

    57.  2008-02-15 21:35:58

    nie wiem jak wy ale na stronie widze tylko 2 reklamy.. miejsce na adres i nic wiecej.. mi sie nasuwa tylko jedno wazne.. ale to zajebiscie wazne pytanie.. PO CO!? Po co kolejna siec.. ech..

  • 0

    58. ~  2008-02-16 09:46:44  host: 67.159.54.24

    A gdzie expert skalarek ps. fanatyk, ps pisuarczyk? On sie zna na wszystkim pwinien zabrac glos.

  • 0

    59.  2008-02-16 13:22:26

    58. Widzę, że ty wszędzie musisz zabrać głos nawet jak nie masz nic do powiedzenia. I nawet boisz się podpisać

  • 0

    60. ~buhaha  2008-02-22 17:01:46  host: adnq195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za 10zl jest 3 miesiące wychodzących!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    61. ~  2008-02-22 18:59:15  host: 77-254-9-28.adsl.inetia.pl

    10zl i 20zl na 3 miechy dzwonienia to mnie przekonuje!!!!!!

  • 0

    62. ~harek  2008-02-22 21:47:10  host: edk121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mobilking to taki hustler w spodenkach

  • 0

    63. ~master  2008-02-23 20:21:39  host: aox158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem co jest dobrego w tym mobilkingu !? W play sa takie same ceny ale sa smsy za free na karte i duzo bonusow, a po tym jak zobaczylem ich cennik to mnie rozbroilo. Cennik zajmuje na stronie najmniej miejsca ze wszystkich rzeczy. I te śmieszne teksty z grą fair...

  • 0

    64. ~crx  2008-02-23 22:12:51  host: static-87-105-53-10.ssp.dialog.net.pl

    Jak czytam te brednie to śmiać mi się chce!!! Przerobiłem wszystkich operatorów jestem w tej chwili w Play a reszta to chała a szczególnie Plus tragedia!!! Jednym słowem złodzieje w komórkach!!!!HE,HE, HE

  • 0

    65. ~antek  2008-02-29 20:58:19  host: 217.116.104.165

    Jacy wy jesteście de..bile bardzo dobrze że na Polski rynek wchodzi coraz więcej operatorów tworzy to konkurencje a tym samym zmniejszenie cen i korzyść dla nas.Przecież za granicą jest po 30 operatorów komórkowych i jak tanio mają.

  • 0

    66. ~ciekawe  2008-03-06 22:30:38  host: aebz235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy im się uda te 200 tysięcy chętnych znaleźć :)

  • 0

    67. ~DMPS  2008-03-08 00:57:51  host: staticline596.toya.net.pl

    To jakaś wiocha. I tak najlepszy jest międzynarodowy brand Orange.

  • 0

    68. ~hpn  2008-03-26 15:46:31  host: abeq192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam pytanie czy pieniądze z kąta przepadają czy przechodzą na następne miesiące

  • 0

    69. ~buss  2008-04-01 22:05:16  host: aafb235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JA mam mobilking i jestem z niej zadowolony te 3 miech mnie przekonuja

  • 0

    70. ~ovh  2008-04-06 01:10:13  host: gw3.ovh.net

    Najwiekszym plusem MobilKing jest 10zł na 3 miesiace !!! Dla tych co malo dzwoania SUPER !

  • 0

    71. ~blip  2008-04-07 15:08:46  host: dow136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doladowania rzeczyswiscie sa spoko, ale mi najbardziej podoba sie to ze jest prosta taryfa, do wszystkich sieci placi sie tak samo. nigdy nie lubilem dodatkowych pakietow, minut do wykorzystania tylko w sieci itp. dlatego w drugim telefonie mam sim mobilkinga.

  • 0

    72. ~pit  2008-04-12 15:30:27  host: adbi50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na pewno nie przeszkadza simlock w erze

  • 0

    73. ~aga  2008-06-11 13:01:17  host: apn-77-112-94-12.gprs.plus.pl

    dobrze by było aby wymyślili operatora komórkowego dla pań, gdzie po otwożeniu pudełka ze startekiem każda kobieta mogła tam znaleść kilka plakatów z super umięsnionymi nagimi facetami,brelok w kształcie penisa i wielki wibrator.

Dodaj swoją opinię