Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilking: 1 mln klientów w ciągu kilku lat

Mobilking: 1 mln klientów w ciągu kilku lat

sirmark 6 Września 2008 18:02

0 0
Mobilking, który obecnie ma 100 tys. klientów, chce, by w ciągu kilku lat ich liczba wzrosła do 1 mln - poinformował Jarosław Czerka, nowy dyrektor zarządzający spółki.

Mobilking zdobył 100 tys. klientów w ciągu sześciu miesięcy od wejścia na rynek. Zasięgiem obejmuje 96% terytorium Polski. Obecnie zestawy startowe operatora dostępne są w ponad 35 tys. punktów.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 128
  • 0

    109.  2008-09-09 09:31:44

    Potwierdzam słowa mirkab.Rozmowa z konsultantem rozwiała moje nadzieje-ważność konta na poł.wychodzące liczy sie od daty OSTATNIEGO DOŁADOWANIA,niestety.Przy okazji dowiedziałem się,że PIN 2 standardowo ustawiony jest na 1234,a kod PUK 2 można otrzymać podając konsultantowi PUK wydrukowany na karcie sim.

  • 0

    110.  2008-09-09 09:32:24

    tej dużej,oczywiście:)

  • 0

    111. ~  2008-09-09 22:52:36  host: public-gprs82673.centertel.pl

    Co wy opowiadacie. Bratu skonczyly sie wychodzace i doladowal dopiero za dwa tygodnie, a w tym czasie kasa mu nie przepadla.

  • 0

    112. ~yota  2008-09-10 15:07:46  host: aqk66.internetdsl.tpnet.pl

    Pieniądze nie przepadają, gdy skończy się okres ważności na wychodzące konto zostaje zablokowane i to co na nim jest. Po doładowaniu do kwoty jaką doladowaliśmy dodana jest kwota która została na koncie zablokowana.

  • 0

    113.  2008-09-10 20:49:25

    Jeżeli tak jest to bardzo fajnie-nie sprawdzałem.Ale,że ma to miejsce to tylko dobra wola operatora,a nie jego powinność.Przeczytajcie uważnie regulamin.

  • 0

    114. ~  2008-09-10 23:57:09  host: public-gprs103542.centertel.pl

    Tak wlasnie jest. Pieniadze wracaja - mozna nawet sprawdzic sobie przez wpisanie *101# stan konta, gdy sie ma zablokowane rozmowy i pieniadze są caly czas na koncie. Doladuje i znow mam to co mialem + doladowanie.

  • 0

    115. ~  2008-09-11 21:11:47  host: w3cache.wignet.pl

    w 2055 roku na pewno będą mieli te milion. :D

  • 0

    116. ~rafalizda  2008-09-11 22:05:40  host: acas43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gadacie bzdury i tyle znawcy się znależli

  • 0

    117. ~hmm  2008-09-12 16:03:16  host: nat-01-033.rtk.net.pl

    zastanawiam się co będzie od stycznia 2009roku kiedy to ceny spadną z ponad 33gr do 22 gr bez vat dla operatorów. Wg tych obniżek ceny połaczeń do polskich sieci komórkowych powinny spaść w takich sieciach jak mobilking, mbank mobile czy np mova carfour, play do około 30-35 gr/min brutto natomiast w takich zasiedziałych ofertach jak np mixplus, czy tak tak czy orange cena powinna spaść do 40-48gr brutto za min połączenia do wszystkich sieci. Ciekawy jestem czy to się sprawdzi czy też nie.. Jak sądzicie??

  • 0

    118. ~nick  2008-09-12 23:29:41  host: cai230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    117. ~hmm - no własnie w tych spadkach widze sposób na zarabianie przez np. MK. Gdyby jeszcze tylko wydlużyli wychodzace do conajmniej jednego roku po doladowaniu...

  • 0

    119. ~nick  2008-09-12 23:32:22  host: cai230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...bo przy cenie 50gr/min z naliczaniem sekundowym doladowanie 10zł powinno mi wystarczyć gdy utrzymam obecny profil dzwonienia.

  • 0

    120.  2008-09-13 13:15:29

    ~nick - NA ROK??!!

  • 0

    121. ~  2008-09-13 19:07:30  host: f142-049.opera-mini.net

    DO NICK: chyba jestes wyjątkiem bo mi 20min na rok na pewno by nie starczyło. ale od stycznia 2009roku wymagałbym od mobilkinga ceny by spadły z 50 do 30gr brutto za min. dobrze by bylo jakby zrobili sumowanie konta np do 12 miesiecy. te dwa rozwiązania (z czego sumowanie konta mogli by juz teraz zrobic) a obniżkę cennika od stycznia i MK bylby git. nieukrywajmy ze przez wielu karta MK jest używana jako druga karta by obniżyć koszty. MK nie poradzi sobie i nawet nie ma co probowac konkurować z dużymi opami z wlasna infrastruktura o stawki wewnątrz sieciowe bo tu operatorzy z wlasna infrastruktura zawsze beda góra. to w koncu ich infrastruktura. jesli MK myslalby powaznie wejść na polski rynek telekomunikacyjny jesli ma dużego inwestora z dużymi pieniędzmi to czas by wziasc udział w przetargu i zainwestować we własne nadajniki.

  • 0

    122. ~bledos  2008-09-13 19:33:54  host: hbc230.internetdsl.tpnet.pl

    wydaje mi się, albo nie ma teraz organizowanych przetargów, bo nie ma wolnych częstotliwości, więc nie jest to takie proste. Po drugie gdyby mieli naprawdę chęć wydawania kasy na stawianie sieci, na pewno stanęliby do przetargu dużo wcześniej, a jako MVNO mają ten komfort, że nie muszą się martwić wskaźnikami pokrycia sieci itd. Inną kwestią jest, że za komfort się płaci, ale tym Era się nie martwi :D

  • 0

    123. ~michciu  2008-09-14 17:46:34  host: 66.230.230.230

    play też wybrał taką drogę. płaci plusowi za korzystanie z jego nadajników. Co do wydłużenia ważności numeru to rzeczywiście mogliby to zrobić. ale przynajmniej pieniądze nie przepadają jak np w playu. co jest koszmarem że trzeba wydzwonić albo papa pieniążki z konta po miesiącu.

  • 0

    124. ~lee  2008-09-14 22:29:48  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    co ty tam opowiadasz... mam też playa i wcale nic nie przepada a już pare razy miałem kase na zablokowanym koncie (środki zostają na karcie przez okres 90 dni od zablokowania karty na połączenia wychodzące)

  • 0

    125. ~cowboy  2008-09-17 11:22:30  host: doj152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w mobilkingu srodki nie przepadaja i wracaja na konto po doladowaniu zablokowanego konta. zreszta przy doladowaniach za 10 zl to trzeba sie niezle postarac zeby doprowadzic do zablokowania konta :D

  • 0

    126. ~nick  2008-09-17 21:51:01  host: car27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    120. wlo - tak na rok, najlepiej w ten sposób porównywać rok-do-roku dla przejrzystosci wydatków. Przypomnij sobie że w newsie o danych GUS napisałem że w zeszłym roku wysłałem 8 sms a ostatnie połączenie wychodzące wykonałem pod koniec lipca (trwało 15 sekund) a teraz mamy połowe wrzesnia. Więc jak widac dycha może starczyć na rok. A skoro starcza to dlaczego mam płacic tą dyche cztery razy częściej czyli tak jak jest teraz - co 3 miesiące? Albo jak obecnie czyli 50zł co 3 miechy w tym złodziejskim chejachu?

  • 0

    127. ~leo  2008-09-22 16:48:52  host: dpy145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiadomo ze dla osob ktore wykonuja nieduzo polaczen wychodzacych, a zalezy im zeby miec pod reka telefon na ktory ktos zawsze moze zadzwonic to mk jest w sam raz.

  • 0

    128. ~lee  2008-09-28 18:51:26  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    a ja tak z innej beczki... mogliby przestać wysyłać te beznadziejne smsy żeby przy piwie o mibilkingu gadać... itp. bo robi sie niedobrze ;) i zaczyna się mieć ochote wywalić tą karte sim i zmienić operatora :D

Dodaj swoją opinię