Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MobileNavigator na Androida

MobileNavigator na Androida

WitekT 15 Lutego 2010 12:01

0 0

Navigon rozszerza ofertę rozwiązań nawigacyjnych dla smartfonów, oferując od wiosny 2010 roku oprogramowanie MobileNavigator dla systemu Android - od wersji 1.5 do 2.1.Wszystkie dane, łącznie z mapami, są przechowywane w urządzeniu, więc nie ma potrzeby korzystać z transmisji danych. Oznacza to, że nie ma problemu z długim oczekiwaniem na ściągnięcie kolejnych fragmentów mapy i nie są doliczane opłaty za transmisję danych.

android realityviewmandroid mapmandroid mainmenum

Oprogramowanie oferuje odświeżanie obrazu na poziomie 8 klatek na sekundę w trybie mapy, co zapewnia czytelne i płynne wyświetlanie informacji. Oprócz zaawansowanych funkcji obrazowania, inteligentni asystenci, jak np. Lane Assistant (Asystent Pasa Ruchu) czy Speed Assistant (Asystent Prędkości) czy funkcja Text-to-Speech zapewniają dodatkową pomoc w bezpiecznym dotarciu do celu.

MobileNavigator dla urządzeń z systemem Android będzie dostępny do ściągnięcia ze sklepu Android Marketplace w ciągu najbliższych tygodni. Oprogramowanie będzie dostępne ze zniżką związaną z jego premierą - promocyjna cena będzie wynosić 49,95 euro za wersję regionalną (w tym mapa Polski) lub 74,95 euro za wersje europejską. Navigon oferuje również bezpłatne testy oprogramowania w pełnej funkcjonalności przez 30 dni.

Źródło tekstu: Navigon     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~z  2010-02-15 12:27:08  host: awm106.neoplus.adsl.tpnet.pl

  zdaje sie że się pospieszyłem z zakupem jednego mówią że najlepszego modelu znanej firmy nie powiem jakiego i jakiej... ale niech sobie każdy posiadacz dopowie.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2010-02-16 15:51:21

  A jakie pokrycie naszego kraju ma ta mapka, może konkurować z AM lub Tom-tomem?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-136-57.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet