Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MobileNavigator na Androida

MobileNavigator na Androida

WitekT 15 Lutego 2010 12:01

0 0

Navigon rozszerza ofertę rozwiązań nawigacyjnych dla smartfonów, oferując od wiosny 2010 roku oprogramowanie MobileNavigator dla systemu Android - od wersji 1.5 do 2.1.

Wszystkie dane, łącznie z mapami, są przechowywane w urządzeniu, więc nie ma potrzeby korzystać z transmisji danych. Oznacza to, że nie ma problemu z długim oczekiwaniem na ściągnięcie kolejnych fragmentów mapy i nie są doliczane opłaty za transmisję danych.

android realityviewmandroid mapmandroid mainmenum
Oprogramowanie oferuje odświeżanie obrazu na poziomie 8 klatek na sekundę w trybie mapy, co zapewnia czytelne i płynne wyświetlanie informacji. Oprócz zaawansowanych funkcji obrazowania, inteligentni asystenci, jak np. Lane Assistant (Asystent Pasa Ruchu) czy Speed Assistant (Asystent Prędkości) czy funkcja Text-to-Speech zapewniają dodatkową pomoc w bezpiecznym dotarciu do celu.

MobileNavigator dla urządzeń z systemem Android będzie dostępny do ściągnięcia ze sklepu Android Marketplace w ciągu najbliższych tygodni. Oprogramowanie będzie dostępne ze zniżką związaną z jego premierą - promocyjna cena będzie wynosić 49,95 euro za wersję regionalną (w tym mapa Polski) lub 74,95 euro za wersje europejską. Navigon oferuje również bezpłatne testy oprogramowania w pełnej funkcjonalności przez 30 dni.

Źródło tekstu: Navigon     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~z  2010-02-15 12:27:08  host: awm106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zdaje sie że się pospieszyłem z zakupem jednego mówią że najlepszego modelu znanej firmy nie powiem jakiego i jakiej... ale niech sobie każdy posiadacz dopowie.

  • 0

    2.  2010-02-16 15:51:21

    A jakie pokrycie naszego kraju ma ta mapka, może konkurować z AM lub Tom-tomem?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet