Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MobileFile Pro od Quickoffice

MobileFile Pro od Quickoffice

LuiN 6 Stycznia 2009 09:25

0 0

apple iphone 3g Zgodnie z zapowiedziami, na telefony Apple'a trafiła wreszcie aplikacja pozwalająca na nie tylko przeglądanie plików pakietu MS Office, ale również ich edycję. MobileFile Pro to także uniwersalna przeglądarka plików w rozmaitych formatach oraz program umożliwiający przesyłanie plików w ramach sieci WiFi.

MobileFile Pro jest rozwinięciem dostępnej od pewnego czasu aplikacji MobileFile, która pozwala na przesył plików w ramach tej samej sieci WiFi oraz usługi iDisk (część pakietu MobileMe), a także umożliwia przeglądanie szeregu formatu plików. Teraz do tych funkcji dołożono możliwość edycji i tworzenia nowych plików pakietu MS Office, tym razem jednak nie za darmo.

Nowa wersja aplikacji kosztuje 9,99 dolarów. To pierwszy edytor plików MS Office na telefony i iPody Apple'a. Podobną aplikację zapowiedział DataViz, który przygotowuje iPhone'ową wersję aplikacji Document to Go. Quickoffice go jednak ubiegł.

MobileFiles Pro rozpoznaje pliki Excela w wersji 2003 i 2007, pozwala jednak na tworzenie i edycję plików tylko w wersji 2003. Aplikacja oferuje ponad 125 funkcji dostępnych w Excelu i szybką pracę na kilku arkuszach jednocześnie.
Bezpieczeństwo naszych danych gwarantuje możliwość ustanowienia hasła wymaganego podczas uruchamiania aplikacji. Warto też dodać, że transmisja między telefonem a serwerem MobileMe jest bezpośrednia i dane nigdy nie przechodzą przez żadne dodatkowe serwery.

mobilefiles pro mobilefiles pro mobilefiles pro mobilefiles pro

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Quickoffice, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2009-01-06 15:14:53  host: 94.254.254.175

    W porownaniu do SoftMaker Office z WM to strasznie biedne toto jest.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet