Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobile Vikings obniża cenę pakietu No Limit z 15 GB Internetu

Mobile Vikings obniża cenę pakietu No Limit z 15 GB Internetu

msnet 17 Maja 2018 11:01

4 3
mobile vikings 25

Od dzisiaj pakiet No Limit z 15 GB Internetu kosztuje 25 zł. To o 4 zł mniej niż do tej pory.

W ramach pakietu Viking 25 No Limit otrzymujemy:
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 15 GB Internetu.

Promocja nie jest aktywna w roamingu zagranicznym.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej Viking No Limit



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: no limit | mobile vikings

w sumie: 118
  • 0

    100. ~Misza  2018-05-18 13:48:58  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @t r o i p, pokazałeś link, że LTE jest od Orange w Play, ale w Virgin nie ma, gdziekolwiek byś chodził i szukał zasięgu, że może zaskoczy napis Orange LTE niestety nie będziesz miał, zawsze tylko HSPA+, a twój screen pokazuje, że zasięg odblokowany masz, ale jak się łączysz to tylko na HSPA+. Sprawdzałem to wielokrotnie i w wielu miejscowościach. Dlatego mówię Sieć wirtualna nie jest równa sieci infrastrukturalnej. Może to tylko wina podpisanych złych umów i braku możliwości dodania aneksu do umowy, albo może jest inny powód. Mi nie zależało na zbadaniu prędkości bo wiem, że jest max 3 mega, ale tak jak pisałem w pierwszym swoim poście, chciałem sprawdzić parametry sieci jak np. RSRP czy RSRQ i inne, aby sprawdzić LTE bez kupowania i rejestracji statera.

  • 0

    101. ~pytanie  2018-05-18 13:51:26  host: a26-05-01.opera-mini.net

    99 balszoj spasiba

  • 0

    102.  2018-05-18 13:53:06

    @100 LTE od Orange było w Virgin. Sprawdzałem to wielokrotnie. Niestety od jakiegoś miesiąca zauważyłem też tylko H+. A od Plusa też tylko H+ Drugi telefon mam w Play, ale nie wnikałem, bo cały czas trzyma się sieci macierzystej... ale sprawdzę to wieczorem.

  • 0

    103. ~Misza  2018-05-18 14:33:16  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @102 słoneczny, wiele ludzi tutaj pisało dawniej, że ma dostęp do LTE Plusa i Orange w Virgin, ja jak się o tym dowiedziałem to napisałem do CMOK Virgin czemu ja nie mam, powiadomili mnie, że nie ma dostępu. A po komentarzach na Telepolis jak patrzyłem nie każdy miał dostęp, wiec najpewniej był przez jakiś czas i wpuszczało na LTE, a teraz tylko wszystkim na HSPA+, albo są jakieś niedobitki co im nie zablokowali i lepiej dla nich żeby się nie wychylali, że mają dostęp. Nigdy dlatego siec wirtualna nie będzie równa sieci infrastrukturalnej. Ale zawsze mają ciekawe i odpowiednie dla kogoś oferty.

  • 0

    104.  2018-05-18 14:34:54

    Bez obrazy, ale czasami wydaje mi się że piszę z robotem, albo z kimś nie teges, ja mu coś tłumaczę , a on swoje.
    Proszę bardzo
    http://tlp.is/hds

    Coś jeszcze w temacie LTE?

  • 0

    105. ~Misza  2018-05-18 14:47:16  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @104 t r o i p, mógłbym być czepliwy bo pisze ci, że tylko w Orange jesteś, a nie np jak u mnie we wszystkich telefonach Virgin Mobile (Orange) dlatego wygląda dla mnie jak spreparowane literka R, ale spoko, może rzeczywiście jesteś tym szczęśliwcem który ma dostęp, bo i na Facebooku i portale związane z technologiami jak do nich pisałem i CMOK Virgin mówili mi, że dostępu do LTE w Virgin mamy tylko od Play, ale nie wychylaj się z tym żeby ci go nie zablokowali jeśli faktycznie go masz, Ja i jak kolega Słoneczny który nie ma od niedawna, niemy więc się ciesz. Ja wierzę, że skoro tyle po Polsce jeździłem i nigdzie nie miałem LTE Orange tylko HSPA+ to go nie mam i ponoć jakiś regulamin o tym mówi (tak mi jeden z portali napisał, ale nie przytoczył który regulamin) wierzę w to, że dostępu do LTE mamy tylko po Play'u, pozdrawiam i chciałbym sam mieć dostęp Orange, może dorwę jakiegoś znajomego który by u mnie przetestował, bo jakoś nie chce mi się u kolejnego operatora rejestrować bez celu.

  • 0

    106.  2018-05-18 14:55:28

    Misza, pierwsze nie mam karty Orange, a po drugie u mnie w telefonie nigdy nie pisało Virgin mobile, tylko Play, albo Plus, albo tak jak tu Orange, i zawsze na roamingu mam literkę R przy zasięgu.
    I proszę, żebyś nie porównywał mnie do siebie.

  • 0

    107. ~Misza  2018-05-18 15:00:48  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @106 t r o i p, zwracam honor i z całą pewnością mogę stwierdzić na tyle ile się znam, że zdjęcie twoje nie było w żaden sposób spreparowane, po prostu jesteś nielicznym szczęściarzem który ma dostęp do LTE w roamingu, w końcu pamiętaj jeśli byłaby możliwość korzystania w roamingu z LTE to każdy by miał do tego dostęp, ciesz się, że ty masz. A to i tak jednoznacznie pokazuje chociaż mam kartę Virgin, że Duży operator jest lepszy, bo jeśli jest dostęp to każdy powinien mieć to zapewnione. Pozdrawiam.

  • 0

    108.  2018-05-18 15:45:00

    Ja wolę operatora virtualnego, który 100 razy bardziej doceni klienta, niż dużego opa, który ma klienta gdzieś, takich żali jak tu, jest tyle, że nie sposób zliczyć,
    http://tlp.is/hdw

    I co z tego że klienci dużych opów mają według niektórych dostęp do wszystkich usług i są pierwsi w kolejce?

    Ja tam wolę mieć to co mam.
    http://tlp.is/hdx

  • 0

    109. ~Misza  2018-05-18 15:58:49  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @108 t r o i p, Wiesz Ja mam jak ten Janusz z twojego zdjęcia z prędkością LTE, ale od Plusa/A2 Mobile, nawet gorzej bo prędkości czasem nie chce pokazać tylko error wywala:D ale to tylko w domu bo 20 metrów dalej mam garaż, a w nim 96 mega, Plus mnie niejednokrotnie już zaskoczył ze swoja prędkością. Bo jak włączę agregacje pasm w tym miejscu co mam 96 to spada mi do 30 mega. zresztą wszędzie zasięg LTE mam i dobrze chodzi tylko w domu słabo, ale ja mam tamtą kartę tylko do neta w garażu wiec mi to nie przeszkadza, a Play z Virgin po 40 mega z agregacja w domu mi śmiga więc jestem zadowolony, tylko kusi mnie ten Orange za 25 zł ;)

  • 0

    110.  2018-05-18 16:05:56

    Jak cię kusi to wyłącz odnawianie pakietu w Virgin i weź sobie na próbę Orange. Na to samo finansowo wyjdzie.

  • 0

    111. ~Misza  2018-05-18 16:36:25  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    Może i wyjdzie, ale bardziej nie chce kupować kolejnego startera, rejestrować się bez celu jeśli okaże się słabo, a na koniec i tak trafi do kosza nawet jakby było dobrze.

  • 0

    112.  2018-05-18 17:21:18

    W Virgin w prepaidzie dostaniesz za 25 PLN:
    No-limit rozmowy, SMS-y i 15 GB Internetu, po wykorzystaniu którego możesz sobie dokupić dowolną ilość neta w cenie 1 GB za 1 zł

    Darmową infolinię do biura obsługi

    Darmową wymianę karty SIM

    usługi:
    Przekierowanie numeru
    Połączenia konferencyjne
    Połączenia oczekujące
    HD voice.

    Do tego tu wiele spraw załatwisz przez messengera.

    W Orange w prepaidzie za 25 PLN dostaniesz:
    No-limit rozmowy i SMS-y, i więcej Internetu niż w Virgin.
    Ale:
    Infolinia z operatorem jest płatna według cennika.

    Wymiana karty SIM kosztuje 25 PLN
    Samodzielna wymiana karty SIM 15 PLN

    Usługi HD voice
    Wifi calling

  • 0

    113. ~Misza  2018-05-18 17:55:32  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    Więcej, dużo więcej internetu co właśnie jest dla mnie na duży plus, a co do infolinii, jeszcze do żadnego operatora nie dzwoniłem nigdy, jak mi trzeba zawsze używam maila, a jak trzeba na szybko łatwe pytanie to na profilu facebookowym zadam i mam zaraz odpowiedź ;) Kartę SIM wymienić musiałem raz w życiu przez własną głupotę, wydaje mi się, że jeśli jest wina po stronie operatora masz zawsze możliwość do darmowej wymiany, wiem też z pewnego źródła, że z Orange jest spoko kontakt i idą spokojnie na rękę, jedyne co by mi może było brak to połączenia oczekującego ;) Każdy chce być gdzie mu wygodniej u mnie jakbym zbadał parametry sieci i okazałyby się nawet ciut słabsze od tych z Playa wziąłbym Orange dla większych paczek neta.

  • 0

    114.  2018-05-18 17:58:24

    Orange nie obsluguje kontaktu mailowego

  • 0

    115. ~Misza  2018-05-18 18:40:00  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @114 t r o i p mają coś lepszego czyli czat z konsultantem szybszy kontakt niż mailowy, a także duże forum na którym właśnie wypowiadają się specjaliści od Orange. Zawsze można skontaktować się telefonicznie z BOK i jak pobiorą kasę, a sprawa była ważna, a nie jakaś zwykła na którą każdy zna odpowiedź możesz prosić o zwrot kosztów i z tego co wiem zawsze zwracają. Nie taki Orange straszny jakim go malują, każda sieć ma jakiś bubel, T-mobile swoją drogą ma ograniczenie prędkości neta w ofertach na kartę do max 15 mega. Żadna sieć nie jest doskonała, a jak komuś to nie przeszkadza to ją wybiera.

  • 0

    116.  2018-05-18 18:56:53

    Misza, nie darmo nazywają Orange, sieć awaria.
    To z dziś.
    http://tlp.is/he3

  • 0

    117. ~Misza  2018-05-18 19:23:26  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @116 t r o i p, według mnie maja problemy jak każda sieć, a łatka awaryjnej przypięła się do nich jak do sieci Play, że ta ma najgorszy zasięg i internet.

  • 0

    118.  2018-05-18 22:21:54

    @117 mogę ci z własnego doświadczenia napisać, byłem w Orange pół roku i tyle problemów ile z nimi z żadną siecią nie miałem. Albo awaria, PINu na karcie wyłączyć nie można, przy zasięgu lte zrzucało do zawalonego 3g (teraz to podobno poprawili), zamrażanie neta na pół minuty co jakiś czas, bonusy neta po zasileniu nie zawsze wchodziły z automatu i trzeba było do nich pisać, No i trasy kolejowe którymi jeżdżę średnio zrobione, plus tu wypada lepiej, zawsze w pociągu wymuszam ich zasięg. Oferta tania i fajna bo bardzo dużo neta za małe pieniądze, ale jednak lepiej dopłacić, zamiast tak się bujać. Jedno co bardzo u nich lubiłem to statystyki na stronie mój Orange, można sobie było sprawdzić ile w danym miesiącu rozmawiałem z danym numerem, albo ile rozmów było prowadzone do konkretnej sieci i tym podobne.

  • 0

    119. ~Misza  2018-05-19 10:09:15  host: 82-160-69-3.tktelekom.pl

    @118 Dzięki, i to prawda co do Plusa, Ja jak jechałem pociągiem w ubiegłym roku trasą Gdańsk-Bydgoszcz-Warszawa miałem brak internetu przez najdłuższy moment max 2 minuty tak to chwile braki kilkusekundowe, że nawet stream wyścigu mi nie przycięło, partnerka miała kartę Play to co chwile miała braki po kilka minut, a o internecie nie można było za bardzo mówić, a ja jeszcze swój jej udostępniałem i mogliśmy spokojnie korzystać. Z własnego doświadczania mogę stwierdzić, że Plus ma najlepszy zasięg chyba na trasach kolejkowych, Play najgorzej tam wypada, ale ja u siebie w okolicy i na tych trasach co jeżdżę samochodem czy miejscach z których korzystam nie narzekam Virgin Mobile z zasięgiem Play.

Dodaj swoją opinię