Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobile Vikings kończą w Holandii

Mobile Vikings kończą w Holandii

WitekT 8 Czerwca 2015 14:07

8 2
MVNO Mobile Vikings kończy działalność w Holandii. Ostatnim dniem ważności kart SIM będzie 30. listopada.

MVNO w Holandii działa na sieci KPN. To jedyny oprócz Polski i Belgii kraj, w którym działa Mobile Vikings.

Zobacz: Bekkers: 30 tys. aktywnych użytkowników daje zysk Mobile Vikings.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: mobile vikings

w sumie: 32
  • 2

    13.  2015-06-08 14:45:07

    Mobile Vikings w Polsce mają zdecydowanie najlepszą jakość obsługi. Kosztów też nie mają dużych, bo działają na Play'u. Sprzedaż tylko przez net, oferta ciekawa dla świadomych użytkowników. Nie muszą się stąd zwijać, bo skutecznie wypełniają niszę w tej grupie docelowej.

  • 2

    14. ~dan  2015-06-08 14:48:04  host: static-87-105-131-27.ssp.dialog.net.pl

    szkoda zeby w polsce nie zamkneli bo oferta jest calkiem przyzwoita.

  • 0

    15.  2015-06-08 14:49:16

    @10 i @12: za polskim Virgin stoi przede wszystkim EBOiR - to on ma kasę i on w każdej chwili może przykręcić kurek. Po to władował niemałe pieniądze, by inwestycję (bazę aktywnych klientów) za jakiś czas sprzedać i na tym dopiero zarobić.

  • 0

    16. ~  2015-06-08 14:55:12  host: user-94-254-133-186.play-internet.pl

    @15
    To poczekamy jeszcze ze dwa lata aż im te 40mln euro wyparuje i przyjdzie czas na zarabianie (upadek)

  • 0

    17. ~Ja  2015-06-08 14:57:37  host: 89-74-197-39.dynamic.chello.pl

    @13 Potwierdzam. Pisałem kilka razy i czas odpowiedzi nie przekraczał godziny :)

  • 0

    18. ~bolo  2015-06-08 15:02:48  host: 213.158.219.73.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    14@ co to znaczy oferta przyzwoita? punktem odniesienia musi być VM z pakietem za 29 zł; podobne pakiety za cenę wyższą przepadają; pewnie mogą być pakiety tańsze ale z odpowiednio odchudzoną zawartością: i tak może być np za 20 zł no limit voice i 2 GB a nie jak MV daje no limit sms i 2 GB - to nie jest to samo i jest nieprzyzwoicie

  • 1

    19. ~m76  2015-06-08 15:10:17  host: user-109-243-202-167.play-internet.pl

    "... To jedyny oprócz Polski i Belgii kraj, w którym działa Mobile Vikings." Czyli nie jedyny ... Po co takie nielogiczne stwierdzenia pisac ?? To nawet nie jest maslo maslane. A moze Polska, Belgia i Holandia to jeden kraj....

  • 1

    20.  2015-06-08 15:13:33

    Gdzie Holand a gdzie Poland? O naszych nie ma się co martwić. W koñcu bankrutują razem z Playem od lat i jakoś zbankrutować nie mogą. To teraz na który rok przesunęliście przepowiednie o bankructwie? 2016 czy już 17?

  • 2

    21.  2015-06-08 15:16:41

    W kategorii prepaid do 20 zł miesięcznie Vikings mają najlepszą kompleksową ofertę na polskim rynku. Brata już namówiłem na przejście, jest zachwycony że mu LTE śmiga bez żadnej łaski (czego nie miał u różowych zdzierców), sam planuję przejście, jak tylko wyczerpię środki u dotychczasowego operatora. Dlatego będę zły, jeśli z Polski też się wycofają.

  • 0

    22.  2015-06-08 15:54:08

    właśnie przeszedłem do mobile vikings, bo mają dla mnie najlepszą ofertę. Pakiet danych nie przepada, bonusy są za samo doładowanie, ale środki pozostają Ci na koncie i możesz całość wydać na sms premium,mmsy czy rozmowy poza play. Minuta 19 gr, mmsy tylko drogie, bo po 50 gr. Obsługa świetna potwierdzam. Przecież ta oferta miażdży formułę play 3 w 1, virgin za 19 czy play lubię to.

  • 0

    23.  2015-06-08 16:04:18

    @16: nie upadek tylko sprzedaż, po to te eurosy wpakowali - a z tych 40 mln mniej niż połowa podobno przypadła na Polskę (większość na Turcję)
    @18: zobacz jaką mają ofertę, a nie piszesz banialuki. Vikings ma ofertę dla fanów net+SMS czyli kogoś innego niż korzystający z pakietów w Virginie

  • 0

    24. ~Leszek Miller  2015-06-08 16:27:31  host: n30-01-11.opera-mini.net

    Prawdziwego operatora poznaje się nie po tym, jak zaczyna, lecz po tym, jak kończy.

  • -1

    25. ~  2015-06-08 16:33:14  host: 77-254-45-22.adsl.inetia.pl

    @20. słoneczny - jakbys nie zauwazyl Play "zbankrutowal" jakies 2 latat temu, gdy calosciowo sprzedal sie Chinczykom. W tej chwili Play nalezy do chinskich dziwnych orgazniacji i funduszy, oraz oczywiscie bankow. Oczywiscie mozesz sobie tam protestowac, nie zgadzac sie, wykrzykiwac "tak wcale nie jest" ale akurat Twoje zdanie nikogo nie obchodzi.

  • 2

    26.  2015-06-08 16:49:29

    @25. Ojojoj.... cóż za emocjonalny komentarz. Serduszko zabolało? Udał Ci się żart, niepowiem.... no ale Ty wiesz przecież wszystko. To co Ciebie będę poprawiaĺ...

  • -1

    27.  2015-06-08 17:32:35

    24 - nieaktualne... Prawdziwy operator nigdy nie kończy ;-)

  • -2

    28.  2015-06-08 17:38:06

    26 - to mało ważne jest kto jest właścicielem spółki i gdzie płacą podatki... Że Luksemburg? Solorz wyprowadza polskie ciężko zarobione przez klientów pieniądze na Cypr... A to widać gorsze niż Luksemburg ;-)

  • 0

    29. ~draco  2015-06-08 19:41:34  host: host-79.173.6.226.tesatnet.pl

    Ich oferta za 19 zł jest idealna dla kogoś kto sporadycznie rozmawia, a sporo używa netu i masowo pisze sms'y. Co ważne kasa zostaje. Mi brakuje pakietu na sms'y i pakiet netu który można by było odpalić po wygaśnięciu bonusu. Wiadomo nie można mieć wszystkiego. Co do zaginięcia się ich biznesu to nie ma co wyrokować i martwić na zapas. Czas pokaże co jest dla nich wart nasz rynek.

  • 0

    30. ~  2015-06-08 19:48:02  host: user-94-254-198-72.play-internet.pl

    W polszy nie zakończą działalności. Słynny Techno Viking na to nie pozwoli.

  • -3

    31. ~bolo  2015-06-08 20:52:30  host: 89-68-187-142.dynamic.chello.pl

    18@, 29@ no właśnie a gdzie oferta dla dużo gadających i surfujących? dodajesz dychę i masz no limit voice w VM...Jakby MV dał za te 19 zł no limit voice i 2 GB to mógłby w Polsce zaszaleć. Ciekawe jakie miał warunki w Holandii?

  • 0

    33.  2015-06-09 08:20:22

    jeszcze brakuje opinii jasnowidza Jackowskiego co on czuje

Dodaj swoją opinię