Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobile Vikings daje no limit i 15 GB za 29 zł

Mobile Vikings daje no limit i 15 GB za 29 zł

WitekT 7 Grudnia 2016 14:02

18 0

tabela vikingsm 15 GB internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y no limit w cenie 29 zł - tak prezentuje się taryfa Viking 29 No Limit w nowej ofercie Mobile Vikings. Do tego jeszcze opcja za 19 zł z 3 GB danych.

Od dzisiaj użytkownicy Mobile Vikings mogą doładować konto opcją standardową Viking 19 ze środkami w wysokości 19 zł do wykorzystania np. na połączenia do innych sieci oraz 3 GB internetu w pakiecie. W tej opcji dostępne są również SMS-y i MMS-y no limit do wszystkich sieci oraz nielimitowane rozmowy w ramach Mobile Vikings i Play. Użytkownicy będą mogli także wybrać taryfę Viking 29 No Limit, w ramach której operator oferuje m.in. nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne, a także 15 GB internetu.




Korzystając z opcji autodoładowań, każdy użytkownik może jeszcze bardziej zwiększyć miesięczną pulę dostępnych gigabajtów. Każde autodoładowanie pozwoli mu zyskać 1 dodatkowy GB internetu na miesiąc. Jeśli posiada dwa numery w opcji autodoładowań - będą to 2 GB dla każdego numeru, a jeśli trzy numery i więcej - po 3 GB transferu danych. Promocja na dodatkowy bonus za aktywację autodoładowania dotyczy również autodoładowań, które są realizowane z Punktów Vikinga.

Ofertę uzupełniają taryfy standardowe - Viking 10 w dotychczasowej formie oraz Viking 29 (tutaj pakiet oferowanego internetu również został znacznie powiększony - o 11 GB + 1 GB za autodoładowanie).

Źródło tekstu: Mobile Vikings     

Dodaj do:

Tagi: mobile vikings

w sumie: 35
  • 0

    17. ~pabloki  2016-12-07 19:16:39  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    ale naprawdę tyle netu zużywacie? ja wybrałbym coś pewniejszego .

  • 0

    18. ~frehar  2016-12-07 20:11:23  host: 109197063020.warszawa.vectranet.pl

    Czy kto przeniosil numer z Virgin do Viking ? czy w Viking jest aplikacja podobna do tej z Virgin z informacja ile mamy GB jeszcze do wykorzsytania i stan srodkow na koncie ? system IOS. dzieki

  • 0

    19. ~Michal198  2016-12-07 20:28:27  host: user-94-254-135-34.play-internet.pl

    @16 za 15 złotych? Jak to robisz?

  • 0

    20. ~.wewewe  2016-12-07 21:02:27  host: 186-107-18-59.baf.movistar.cl

    @9 - dlaczego? ja używam standard 19 i bardzo sobie chwalę - głownie sms, pakiet danych i rozmowy w play wiec praktycznie te 19pln mi zostaje i... przydaje się w roamingu - w innych taryfach musiałbym dopłacać co jest bez sensu.

    każdemu wg potrzeb :-)

  • 0

    21. ~Kris  2016-12-07 21:08:04  host: HSI-KBW-109-192-195-081.hsi6.kabel-badenwuerttemberg.de

    Nie chodzi o to co komu bardziej pasuje tylko ile za ile. I w tej sytuacji Play i reszta zostali zaorani.

  • 0

    22.  2016-12-07 21:24:02

    Czy aby nie zniknęła ich oferta internetu mobilnego? Przynajmniej nie widzę na stronie.

  • 0

    23. ~q  2016-12-07 21:59:15  host: public-gprs373693.centertel.pl

    @14 nie ma mms w Orange...

  • 0

    24.  2016-12-07 23:14:36

    @18 Viking App już na głównym ekranie pokazuje stan konta, stan i ważność pakietów. Dostępna na Androida, a na iOS to nie wiem. Posiadaczy iPhone'ów stać na droższych operatorów.

  • 0

    25. ~  2016-12-08 09:24:39  host: ip-37-109-33-50.a2mobile.pl

    no robi się coraz fajniej i teraz przenoszenie nr to moment

  • 1

    26.  2016-12-08 12:46:38

    @24 Nie przesadzaj. Piątka czy piątka s, to nie są jakieś specjalnie drogie telefony. A jest ich mnóstwo. Głupi atereotyp, że jak mas apple to masz kasy jak lodu.

  • 0

    27. ~laik  2016-12-08 17:26:16  host: dynamic-78-8-44-163.ssp.dialog.net.pl

    A czy jest oferta na kartę gdziekolwiek no limit bez internetu? Interesuje mnie to bo wiele osób starszych potrzebuje własnie no limit na komorki i stacjonarne oraz SMS-y ponizej 20 zł ?A jesli jest to za ile minimum mozna taką ofertę otrzymać i gdzie?

  • 0

    28.  2016-12-08 18:18:54

    @17 Mobile Vikings jest już trzeci rok na rynku i nie wygląda na to, że mają się usuwać z rynku. Sieć jest pewna, a obsługa klienta najlepsza.
    @18 Aplikacja Viking App jest dostępna także na iOS.
    @22 Oferta Viking Net została zlikwidowana, bo w ofercie Voice jest więcej internetu za niższą cenę. Przy okazji usunięto też pakiet Play Viking za 8 zł.
    @27 Lajt Mobile za 21 zł Patrz tu: http://tlp.is/c0s

  • 0

    29. ~laik  2016-12-08 19:37:30  host: dynamic-78-8-44-163.ssp.dialog.net.pl

    Czyli nie ma operatora który oferowałby no limit bez netu ponizej 20 zł? Szkoda bo mieliby wśród emerytów rzeszę klientów

  • 0

    30.  2016-12-08 19:59:45

    @29 Jest coś takiego w Virgin, tylko bez sms. Pakiet freemium i do tego dokupujesz rozmowy bez limitu za 19zł do wszystkich sieci. 300 MB i 30 sms jest darmowe.

  • 0

    31. ~  2016-12-09 11:07:42  host: 89-68-31-246.dynamic.chello.pl

    *29 w lajt masz za 14,99 no limit głosowy

  • 0

    32. ~nn  2016-12-09 11:55:51  host: 193.106.129.173

    Gdzie te czasy, gdzie w Simplusie w godzinach szczytu płaciłem 2,9 zł/min a i tak byłem dumnym posiadaczem ceglanej d160. Dzisiaj za 15 zeta można dzwonić gdzie się chce a i tak ludziom ciągle mało a ciągle za drogo.

  • 0

    33. ~sku  2016-12-09 12:01:35  host: 095160049123.garwolin.vectranet.pl

    Zawsze się zastanawiałem dlaczego np. T-Mobile albo Plus czy Orange nie daje darmowych mms w ofertach no limit na kartę. Czym to może być uwarunkowane?

  • 0

    34. ~Olek  2016-12-09 16:09:02  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    @ 19

    Normalnie , telefon (root) sam się aktywuje kod 3 zł co 4 dni i doładowanie na alegro 30 zł za 20,99 = 24-9=15 zł

  • 0

    35.  2016-12-09 17:01:01

    @34 Olek kod za 3zł jest na 3 dni.

  • 0

    36. ~Olek  2016-12-09 18:01:18  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    @35 Kod działa 3 dni + plus dzień w którym się go włączyło co daje 4.

Dodaj swoją opinię