Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mobiFON - VoIP na Nokii od Multimediów

mobiFON - VoIP na Nokii od Multimediów

WitekT 13 Stycznia 2010 09:56

0 0

Multimedia Polska wprowadza ofertę VoIP dla klientów korzystających z oferowanego przez siebie dostępu do Internetu i posiadających telefon z WiFi. Z usługi, do której przypisany jest numer stacjonarny, można korzystać po zainstalowaniu specjalnej aplikacji w telefonie.

Usługa dostępna jest na razie dla użytkowników wybranych modeli Nokii Eseries i Nseries.

Połączenia w ramach sieci stacjonarnej Multimediów są darmowe, do pozostałych sieci stacjonarnych minuta kosztuje 0,10 zł, do P4 i Cyfrowego Polsatu 0,68 zł, do CenterNetu i Mobylandu 0,99 zł, a do pozostałych operatorów komórkowych - 0,29 zł. Połączenia do krajów UE na numery stacjonarne to koszt 0,18 zł za minutę.




Dostępne są także pakiety minut do krajowych sieci stacjonarnych - 100 za 9 zł, 200 za 15,01 zł oraz 500 za 30 zł.

W ramach promocji, przy podpisaniu umowy terminowej opłata aktywacyjna jest obniżona z z 99 zł do 9 zł. Dodatkowo, przy umowie rocznej abonament zostaje obniżony z 14 zł do 9 zł, a przy dwuletniej - do 8 zł (w obu przypadkach dwa pierwsze miesiące za 1 zł).

Zobacz: pełny cennik usługi mobiFON (plik .pdf; 147 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2010-01-13 13:08:10

    Mylisz się korzystam nawet wczoraj dzwoniłem z Fringa w ramach pakietu 50 MB mBanku i liczyłem pobrało mi średnio za rozmowę poniżej 140 kB za min. Na 100 % sprawdzone. Tu nawet dowód : http://fringaling.com/faq.html#HowMuchBandwidth

  • 0

    16. ~  2010-01-13 13:19:32  host: v13-03.opera-mini.net

    do taryfiarz19: skoro korzystarz z mbank mobile to powinieneś dobrze o tym wiedziec ze masz albo taryfę 19gr i 50MB darmowego netu 1 na 30dni i nic wiecej (poza pakietem cena netu to 5gr za 50kilo) i jest tez druga oferta 27gr i tam jest tylko 20MB darmowego netu na 30dni i tam faktycznie jest pakiet 100MB za 5zl ale tylko tam. i nie myl taryf. tam tez by przedłużyć konto o 30dni trzeba lądować min kwota 20zl. w takim wypadku lepiej wychodzi GA gdzie za doladowanie 20zl dostajesz dodatkowo 100MB darmowego netu a pakiet 300MB kosztuje 11zl.. jedyna nadzieja w mbank mobile taryfa 27gr to taka jesli okazalo by sie ze plotki o poprawie taryfy okażą sie prawda i z dotychczasowym naliczaniem pakietów co 1kilo procz pakietu 100MB za 5zl dodali by tez pakiety 500MB za 15zl, 1GB za 25zl i np 2GB za 40zl. no to oferta wtedy mbanku 27gr mogłaby zaczac byc interesująca i GA tez musiałoby sie postarać o cos lepszego..

  • 0

    17.  2010-01-13 13:23:20

    Panie kolego a czy ja pisałem że w ofercie za 19 gr jest pakiet 100 M za 5 zł. Nic podobnego! MB Ludzie czytac czytac dokładnie!!

  • 0

    18.  2010-01-13 13:27:09

    Brak zrozumienia czytanego tekstu jest jednak powszechne w naszym kraju. Niestety.

  • 0

    19. ~  2010-01-13 13:35:47  host: v13-03.opera-mini.net

    do taryfiarz19: czyli mam rozumiec ze korzystasz jednoczesnie z obu taryf mbanku mobile: 19 i 27gr? bez urazy - to juz lepsza opcja to mbank mobile 19gr i GA lub mbank mobile 19gr i PF..

  • 0

    20.  2010-01-13 13:40:21

    Nic takiego nie pisałem że korzystam z dwu taryf, napisałem tylko że są takie 2 możliwości. A korzystam tylko z taryfy 19 gr. :). 50 MB wystarcza mi w zupełności na Fringa, na komunikator Bombus+b z transportem GG i na od czasu do czasu Opere Mini 4.2.

  • 0

    21. ~  2010-01-13 13:50:42  host: v05-14.opera-mini.net

    do 20: ja testowałem bambusa i fringa i nie bylem zadowojony po paru dniach testów wyrzuciłem je. potem wziąłem nimbuzza (czy jakos tak) nie jest idealny tez sie zacina na e51 ale juz mniej. natomiast na starszym telefonie mam mobydeska ktory dobrze sprawdza sie do gg.. głównie net mobilny wykorzystuje jednak do opery mini czy poczty email. jak nastanie era mobilnego netu przez operatorów bez limitów transferu danych to zacznę słuchać radia internetowego tez bo to dosc fajna sprawa. dzis jednak to za droga zabawka mimo wszystko i poza tradycyjnym kablem wole tego nie puszczać puki co..

  • 0

    22.  2010-01-13 14:06:21

    Do 21: to wszystko zależy od wersji programów. Ja korzystam z Bombusa+b i z najnowszego Fringa bardzo stabilne wersje. Działaja bez żadnych zacięć. Nie zrażajcie sie po jednym razie ze coś się zaczęło. Ja ogólnie zachęcam do korzystania z tych aplikacji i przedstawionego przeze mnie rozwiązania - voip - betamax - mbank mobile - Fring. Lipy nie wciskam. Jak coś polecam to jestem tego pewny na 100%.

  • 0

    23.  2010-01-13 19:18:43

    Nie wiem jak jest z Fringiem na innych usługach... Jednak korzystając z Fringa i konta Skype via pakietowa transmisja w 3,5G, ok. 1 MB za 1 min. rozmowy pobierało...

  • 0

    24. ~  2010-01-13 19:59:49  host: v12-07.opera-mini.net

    do 23: wlo z 1MB za minutę rozmowy na skype z fringa moge sie zgodzić. taryfiarz19 pewnie pisze rozmowy tekstowe a nie rozmawia głosowo stąd te 0,133MB za minutę..

  • 0

    25.  2010-01-13 20:22:53

    Do 23 i 24: pisałem wyraźnie 0.133 MB zużywa na min rozmowy GŁOSOWEJ powtarzam GŁOSOWEJ przez SIP na Fringu poprzez konto voipdiscount! Sprawdzone na 100%!!! Przetestowane potwierdzone!

  • 0

    26.  2010-01-13 20:25:08

    Czy to tak trudno wam uwierzyć?

  • 0

    27.  2010-01-13 20:27:17

    Sprawdźcie sami gwarantuję 0.133 Mb za min :)

  • 0

    28. ~a_lex  2010-01-13 22:24:26  host: v08-15.opera-mini.net

    A ja nic nie sprawdzałem ale jakoś łatwiej mi uwierzyć w 0,13 niż w 1 MB - przecież około 1 MB ma minuta MP3, a na rozmowę głosową to i 8kb/s wystarczy ... A skąd kolega pobierał tego Bombusa? Ja mam też tego klienta jabbera na Javę. Za każdym razem, kiedy pobieram, nie wiem którą wersję wybrać, tyle tego na tej stronie .ru.

  • 0

    29.  2010-01-13 22:49:52

    mam dokładnie tę wersję http://www.mobilecastle.biz/mobiles/symbian-os9-x-applications/5 7308-04-04-2009-bombus-v0-7-1429-186-multi-im-full-customizable. html

  • 0

    30.  2010-01-13 22:50:31

    Bombus+ v0.7.1429.186

  • 0

    31.  2010-01-13 22:53:13

    lub tu http://es.mobango.com/swarea/index.php?page=SoftwareDetail&i dsw_mobango=19169&pni=48

  • 0

    32. ~a_lex  2010-01-14 16:34:50  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki serdeczne. To jakaś inna wersja niż moja, - moja czasami zrywa połączenia, później sama wznawia ale chętnie spróbuję czegoś nowego :)

  • 0

    33.  2010-01-14 17:44:54

    ~a_lex - to nie o wiarę chodzi a o kodowanie i kompresję - fizyka czysta... Można i w 10 kB zmieścić pewnie minutę, tylko z jaką jakością?

  • 0

    34. ~Janusz  2010-03-08 12:50:14  host: 94-40-29-34.tktelekom.pl

    0,133 MB/ min = 18 kb/s oczywiście, że możliwe :)

Dodaj swoją opinię