Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNP 1Q2012: 330 tys. numerów

MNP 1Q2012: 330 tys. numerów

Q! 7 Maja 2012 19:04

0 0
W I kwartale 2012 roku 330 tys. razy zmieniono sieć komórkową z zachowaniem numeru telefonu - informuje rpkom.pl. Najwięcej osób wybrało Play.

Oznacza to, że w 1Q2012 operatorzy komórkowi przekazali swojemu konkurentowi o 26% więcej numerów niż rok wcześniej (261 tys.). Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Najwięcej numerów, bo 210 tys., przyjął Play, który od dłuższego czasu nie oddaje koszulki lidera w tej kategorii. Tym razem zanotowany przez operatora odsetek to ponad 63%.

O tym, dlaczego klienci zmieniają operatora, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: rpkom.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~  2012-05-08 11:49:19  host: z55-15.opera-mini.net

    a zdziwilbys się ilu ludzi nie wie że istnieje coś takiego jak operator

  • 0

    74. ~  2012-05-08 11:54:10  host: z52-02.opera-mini.net

    @70 korzystanie z komórki nie zwalnia z myślenia, a zdaje się, ze o tym zapominasz i zakładasz, ze ludzie to głupki bez rozumu i własnego zdania...

  • 0

    75. ~  2012-05-08 11:58:03  host: z55-15.opera-mini.net

    siłą nie ale oszustwem już tak w normalnym świecie oszustwo jest karane a w salonach w3 kłamstwa to norma i nie ma za to żadnych konsekwencji

  • 0

    76. ~  2012-05-08 12:05:50  host: z59-07.opera-mini.net

    75). Że co? Oszustwo w normalnym świecie jest karalne? Ty chyba przyszedłeś na ten świat całkiem niedawno! :-D

  • 0

    78. ~paolo  2012-05-08 12:06:57  host: 82-160-46-104.tktelekom.pl

    osoby które piszą, że za nabijanie minut w play przez zbieraj minuty to lamanie regulaminu i play zablokuje to simy naprawdę nie maja pojęcia o czym piszą. Ok kilku tyg co noc robie tak: dzownie z jednego telefonu z oferta no-limit na moj nr w play, potem zawieszam połaczenie i dzownie z drugiego telefonu no-limit na ten sam nr w play. Na 1 nr mam zestawione 2 połaczenia przychodzace i za oba naliczaja się minuty więc w sumie za każda min przychodzącą dostaje minute wychodząca w ZM. I tak co noc po 8-10 godz. Dzięki temu mam juz nabite KILKASET GODZ na karcie Fresh i jakoś nik mi jej do tej pory nie zablokował. Nikt tez nie zablokowal mi tych 2 kart w innej sieci! więc ludzie jesli zaczniecie cos pisac to nie bądźćcie teoretykami tylko sprawdźcie coś w praktyce a potem krzczcie o łamaniu regulaminu. Poza tym na czymś takim co ja robię Play zarabia kokosy więc do końca roku, doką jest asymetria nabiję sobie kilka tys darmowych godzin!

  • 0

    79. ~  2012-05-08 12:09:55  host: z59-07.opera-mini.net

    77). Czyżbyś się wkopał w abonament z chęci zysku odsprzedania lub posiadania nowego telefonu? To by wyjaśniało co Ci dolega, hi hi

  • 0

    80. ~tenen  2012-05-08 12:27:29  host: 213.216.109.178

    62. Dzwoniłem jeszcze jakiś czas temu, niestety teraz w naszym CC dzwonimy z orange do innych sieci i nikt tego szajsu nie chce brać. Z play mieliśmy dużo chętnych jak dzwonimy z orange to zwykle jest"mam w play i pana oferta jest żalosna" albo "nie chce mieć ze złodziejami z orange nic wspólnego" szkoda bo pomimo żałosnej oferty mają naprawdę tanie telefony ;/

  • 0

    81. ~  2012-05-08 12:59:30  host: 77-255-224-168.adsl.inetia.pl

    @78, to po to kopiłeś i opłacasz dwa abonamenty " no limit" żeby nabijać sobie minuty we Freshu? Faktycznie interes życia robisz.

  • 0

    82. ~  2012-05-08 13:09:05  host: aetq194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja niby poco ? jaka odsprzedaż kazdy kto umie liczyć cipoeie ze w abo wyjść możesz co najwyżej minimalizować stratę i to tylko we żadkim przypadku wykorzystywania abonamentu do konca kazdy inny to strata i małe wykorzystanie i duże przekroczenei

  • 0

    83. ~  2012-05-08 13:14:50  host: aetq194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widzę że jakiś nadgorliwiec wykasował mó post więc powtórze to jeszcze raż na praktyki orange jest paragraf "kto podstępem i z premedytacja doprowadza do niekorzystnego rozporzadzenia majątkiem podlega karze ....." więc jaktoś idzie podpisać umowe do w3 radze wziąśc dyktafon nagrać jak taki oszust leje wode jak rozjechany hydrant podpisac i po 8 czy 11 dniach zarządać rozwiązania umowy i wypłaty odszkodowania ja nie stety juz nie moge bo jestem u całej trójki wpisany na czarną listę z zakazaem podpisywania ze mna umowy

  • 0

    85. ~  2012-05-08 14:47:48  host: 82-160-46-104.tktelekom.pl

    re @78: ja nic nie kupowałem - mają to kumpele w akademiku i co noc nabijają nam konta!

  • 0

    86. ~  2012-05-08 14:48:30  host: 82-160-46-104.tktelekom.pl

    re @81: ja nic nie kupowałem - mają to kumpele w akademiku i co noc nabijają nam konta!

  • 0

    87. ~  2012-05-08 16:02:54  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @78, 86, napisałeś, że "mi nie zablokowali" więc wynika, że pisałeś nieprawdę. Wystarczy, że Play zlikwiduje promocję i twoje kilka tysięcy minut przepadnie. Wszystko jest dla normalnego korzystania a jak ktos przegina, to od razu rzuca sie to w oczy i operatorzy zaczynają sie temu przyglądać. Podobnie było z przelewami sms w Orange. Jak zaczął sie hurtowy handel to ukrócili szybko. Podobnie moze byc z ZM w Play

  • 0

    88. ~abc  2012-05-08 18:08:34  host: ip-78-30-121-142.free.aero2.net.pl

    tydzien czekam na przeniesienie z heyah do orange pop. Salony nie maja kart sim albo zwodza jak obecny majacy karty.. porazka!!

  • 0

    89.  2012-05-08 18:29:20

    @83 bo jak jestes pieniacz i nie czytasz co podpisujesz to tak jest... pewnie jakbys mial do zawarcia kredyt z RRSO 50% to tez bys podpisal bez czytania...

  • 0

    90. ~  2012-05-08 18:44:38  host: afpf145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    regulamin swoja droga a bajki opowiadane przez oszusta swoja drogą i najlepiej nagrać to żeby mieć dowód

  • 0

    92. ~  2012-05-08 19:11:13  host: 77-254-166-144.adsl.inetia.pl

    @91 - jesteś żenujący

  • 0

    94. ~  2012-05-08 19:31:08  host: 77-254-166-144.adsl.inetia.pl

    @93 - załóż sobie blogaska i tam się dziel przeżyciami ze światem.

  • 0

    95. ~  2012-05-08 19:49:32  host: afpf145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    94 kup se freshea to też będziesz miała minutę za 3gr i pszestaniesz ziac takom negatywwna energiią

  • 0

    96. ~  2012-05-14 08:14:16  host: aes59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli od nowego roku Play zlikwiduje bonus 60 zł?

Dodaj swoją opinię