Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mniejsze karty MultiMediaCard

Mniejsze karty MultiMediaCard

sirmark 23 Marca 2004 09:55

0 0

Firma SanDisk opracowała nowe karty MMC Reduced Size o zmniejszonych gabarytach, które będą mogły być wykorzystywane np. w telefonach komórkowych.

Jak podaje producent, to jedne z najmniejszych pamięci flash dostępnych na rynku, których rozmiar stanowi około połowy wielkości standardowych produktów. Nowe karty mają 24 mm wysokości, 18 mm szerokości i 1,4 mm grubości. Dzięki mechanicznemu "przedłużaczowi", zmniejszone karty MMC mogą być także używane w czytnikach o tradycyjnych rozmiarach oraz slotach SD.
Nowe pamięci flash MMC firmy SanDisk dostępne są w pojemnościach 32-, 64- i 128 MB, a początek ich sprzedaży zaplanowany jest na drugi kwartał tego roku. Ceny OEM wynoszą od 14,5 USD za najmniejszą kartę do 40USD za 128MB urządzenie.

Wiceprezes ds. marketingu produktów firmy SanDisk, Bo Ericsson, powiedział że karty MMC Reduced Size uzupełniły ofertę pamięci flash dedykowanych dla telefonów komórkowych. "Obecnie mamy pełną linię produktów, które są zgodne z wszystkimi gabarytami stosowanymi w telefonach".

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet