Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mniej Internetu dla przenoszących numer w Orange na kartę

Mniej Internetu dla przenoszących numer w Orange na kartę

orson_dzi 11 Kwietnia 2018 09:57

6 6

orange logo

Osoby przenoszące numer do Orange na kartę otrzymają ponad dwa razy mniej Internetu w cyklicznej usłudze nielimitowanych rozmów, SMS-ów i pakietu GB.

Do tej pory osoby przenoszące numer na kartę do Orange, po wybraniu usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB otrzymywały w wersji cyklicznej pakiet 35 GB. Dodatkowo pakiet rósł o 1 GB w każdym kolejnym miesiącu korzystania z usługi.




Od 12 kwietnia wysokość pakietu danych zostanie zmniejszona do tego, jaki mają do dyspozycji obecni klienci operatora. Po aktywacji cyklicznej usługi dostępny będzie pakiet 15 GB, a jego wysokość będzie rosła wraz ze stażem w sieci. Po roku wzrośnie do 17 GB, a przy stażu powyżej 3 lat do 20 GB.

Zobacz: Regulamin usługi Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB od 12.04.2018

Zobacz: Nowa oferta Orange: zmiany w pakietach danych i nie tylko

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: mnp | orange na karte | orange

w sumie: 73
  • 0

    54. ~  2018-04-11 14:05:31  host: 188.146.242.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A już miałem przenosić nr do range dla tych 35 GB + gratisowe za doładowanie . A tak to trzeba szukać coś nowego ;(

  • 0

    55. ~  2018-04-11 14:09:16  host: public-gprs361440.centertel.pl

    czy macie tak w orange , ze was słychać podwójnie przy rozmowie?
    Jak telefonu nie wyłączam np 10 dni...

  • 0

    56. ~z  2018-04-11 14:15:34  host: public-gprs361440.centertel.pl

    czy to dotyczy tych co przeniosą numer od jutra?
    jak numer mam przeniesiony 3 miesiące tem i leży i odpalę to mam 35Gb czy tą mizerię?
    wróże im ostatnie miejsce w pozyskiwaniu klientów...

  • 0

    57. ~  2018-04-11 14:15:54  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    Skansen PRL.

  • 0

    58.  2018-04-11 14:39:55

    55 - czasem moi rozmówcy słyszą się podwójnie... Ale zawsze twierdzą, ze jest to wina mojego operatora, albo mojej E52, którą gdybym zmienił (albo operatora), oni by nie mieli problemu "echa" ;-)

  • 0

    59.  2018-04-11 14:41:14

    @53 Toms , 10/10 nic dodać nic ująć, ciekaw jestem jakie internetowe "atrakcje" przygotuje Orange na nadchodzące lato, bo po ostatniej WTOPIE z Grunwaldem i likwidacją możliwości bezpłatnego przedłużania smsem bonusu internetowego i kumulacji doładowań, są w marnej sytuacji, zaufanie dość mocno poleciało w dół wraz z prędkościami ich internetu.

  • 0

    60. ~  2018-04-11 15:23:47  host: 188.146.8.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Psują wszystko. Rozwód z T-Mobile niestety ale kosztuje i muszą jakość sieć zoptymalizować. Inaczej się za bardzo nie da . Stracą odsyc dużo. Zwłaszcza jak na ich fejsie zacznie się dym o to. Oby skutecznie.

  • -1

    61.  2018-04-11 16:53:38

    @54
    A gdzie znajdziesz 30GB+1GB co miesiąc za 25 zł? Nigdzie, jak potrzebujesz tak dużego pakietu internetu prepaid w tej cenie to niestety jesteś skazany na Orange.

  • 0

    62. ~  2018-04-11 23:38:05  host: x59cc8bb3.dyn.telefonica.de

    61@ dla porównania w playu za tą cenę 6gb....

  • 0

    63.  2018-04-12 08:36:09

    61 - o DILu w RBM5 pewno nie słyszałeś, lub udajesz, że nie wiesz. Wrrr, ci klakierzy. :-)

  • 0

    64. ~  2018-04-12 08:38:01  host: a23-07-08.opera-mini.net

    @62 jest już 10gb w play

  • 0

    65.  2018-04-12 09:12:17

    tak OT - jesli ktos twierdzi, że orange nic nie traci na tym, że ktoś przeniesie 50 czy 100 "leżaków z szuflady" do innej sieci to jest w ogromnym błędzie bo ziarnko do ziarnka i potem na statystykach kwartalnym MNP okazuje się, że sieci ubyło masakrycznie dużo numerów. I pozycjonowanie sieci w rankingu leci na łeb na szuję :D

  • 0

    66.  2018-04-12 09:21:39

    paolo - uważasz, ze leżaki ludzie przenoszą? Z jakiego powodu? Warunki leżenia u innego operatora sa lepsze?

  • 0

    67.  2018-04-12 10:18:43

    @toms
    Słyszałem (sam korzystalem), jednak DIL nosi że sobą ograniczenia (działa tylko na macierzystym zasięgu LTE Play). Do samego internetu, jeśli lokalizacja sprzyja to DIL jest lepszy, ja akurat musiałem z niego zrezygnować z powodu prędkości rzędu 2Mb/s w mojej lokalizacji.

    Nie zapominaj że obie usługi są skierowane do innego grona osób, w Orange za 25 zł dostajesz przecież jeszcze no limit bez MMS. #54 brał to pewnie pod uwagę, w przeciwnym razie DIL i tak wychodzi lepiej niż poprzedni pakiet w Orange.

    Dlatego jak ktoś potrzebuje jak największego pakietu danych wraz z no limitem to nie ma lepszej oferty niż Orange free.

  • 0

    68.  2018-04-12 10:38:06

    67 - podajesz racjonalne argumenty i to się chwali. Jednak przypadek gościa, któremu zablokowano numer po zużyciu 15 GB w Orange, nie zachęca do wchodzenia w komitywę z tym operatorem. Ja mam do Orange uraz w związku ze zmianą zasad w OFnK, oraz notorycznym zamrażaniem sesji. Jeśli chodzi o prędkość, to w mojej lokalizacji Orange sprawuje się lepiej niż Play ( 20-30 Mb/s w O, wobec 10-15 Mb/s w P4), jednak w ujęciu całościowym wolę Play. Jak P4 spieprzy ofertę, to się później będę zastanawiał nad wyborem.

  • 0

    69.  2018-04-12 13:55:27

    @66: choć dlatego, że przenosząc numer do play można czekać aż 3 lata bez potrzeby jego aktywacji, w Orange trzeba pamiętać aby raz na rok wysłać SMSa - jak się zapomni to trzeba doładować konto. Jeśli ktoś tych "leżaków" ma więcej to bardziej się opłaca je przenieść, zresztą zawsze można odpalić BzP i wykorzystać choćby free net :D

  • 0

    70.  2018-04-12 19:52:42

    @toms
    Nadal zamrażają sesje? Ja miałem ten problem dawno temu i bardzo mnie to denerwowało. Obecnie mam abonament w Orange i żadnego zamrażania sesji nie ma. Nie wiem jak w ofercie na kartę, bo nie posiadam.

  • 0

    71. ~Punk  2018-04-13 13:01:34  host: apn-31-2-20-117.dynamic.gprs.plus.pl

    Orange chce chyba poprzez swoje czyny doprowadzić do tego że klienci od nich uciekną, a przyszli nie przyjdą.
    Sami kopią pod sobą dołki i w końcu taki dołek sobie wykopią że wpadną do niego i już się z niego nie wydostaną.
    Jak wszystkim polecałem nową ofertę Orange na kartę, tak teraz będę wszystkim ich usługi odradzał.

  • 0

    72. ~ymp  2018-04-21 01:03:54  host: xdsl-8602.wroclaw.dialog.net.pl

    Właśnie miałem przenieść od Maja do nich numer ze względu na te 35 GB + 15 GB za 25 zł. ale w obecnej sytuacji podziękuję.

  • 0

    73. ~Daniell  2018-04-24 08:50:30  host: ip-91-223-167-177.naszasiec.net

    Ja mam fajny plan na kartę w Virgin Mobile za 25 zł. Nielimitowane rozmowy i sms-y oraz 15 GB Internetu.

Dodaj swoją opinię