Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI zrobi MVNO z Michałem Wiśniewskim

MNI zrobi MVNO z Michałem Wiśniewskim

WitekT 6 Lipca 2007 09:37

0 0

5. lipca MNI zawarło porozumienie ze spółką Etiennette Media, która reprezentuje Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje. Porozumienie dotyczy współpracy przy budowie i wprowadzeniu na rynek komercyjnej oferty usług telefonii mobilnej pod brandem związanym z postacią piosenkarza.

Zawarte porozumienie definiuje model współpracy pomiędzy stronami, określa również generalne założenia dotyczące obowiązków stron, a także ustala możliwości rozwojowe projektu, idące w stronę współpracy z podmiotami trzecimi, definiowanymi ogólnie jako sport&entertainment.

Porozumienie w formie listu intencyjnego zakłada zawarcie w ciągu 30 dni docelowej umowy wprowadzenia na rynek nowego brandu mobilnego w ramach projektu MVNO MNI, związanego z osobą Michała Wiśniewskiego. Start usług mobilnych przewidywany jest na jesień tego roku. Strony szacują, iż nowy brand zainteresuje w ciągu najbliższych dwóch lat kilkaset tysięcy fanów.




Oferta usług mobilnych skierowana będzie do fanów oraz sympatyków nie tylko zespołu Ich Troje i Michała Wiśniewskiego, ale także szeroko rozumianej branży rozrywkowej. Będzie ona zawierała cały wachlarz usług towarzyszących w formie serwisów informacyjnych, dostępu do dedykowanych treści multimedialnych, a więc muzyki, wideoklipów, materiałów graficznych i innych.

Znaczna część oferty będzie miała charakter ekskluzywny i skierowana zostanie tylko do posiadaczy kart i telefonów tego mobilnego brandu. Część oferty dodanej dotyczyć będzie kontaktu z samym Michałem Wiśniewskim oraz jego specjalnymi gośćmi. Inna jej część zbudowana będzie w modelu działań promocyjnych łączących np. sprzedaż płyt i wydawnictw artysty z cenami i pakietami promocyjnymi usług stricte telekomunikacyjnych.

Szczegóły tej strategii artysta oraz obie uczestniczące w projekcie spółki zaprezentują w późniejszym terminie. Osoba oraz osobowość Michała Wiśniewskiego są z powodzeniem wykorzystywane do promocji różnego rodzaju przedsięwzięć rynkowych, od promowania własnego brandu odzieżowego po udział w reklamach sieci operatora telekomunikacyjnego.

Źródło tekstu: MNI     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33.  2007-07-06 16:01:11

    Adi - co ty pier...sz - niby SS ma kiepskie ceny? Do wejścia Playa to była jedna z najlepszych ofert na rynku jeżeli chodzi o _rozmowy_ (bo oczywiście nie SMSy czy GPRS) a biorąc pod uwagę brak durnych pakietów w celu obniżenia kosztów po sieci i na stacjonarne nadal jest jedną z lepszych. A "ciemny lud" patrzy na tzw. wizerunek a niekoniecznie na ceny. BTW, ciekawe, czy Wiśniewski przefarbuje kłaki na kolorek firmowy MNI (jaki tam on nie będzie, tak jak to było z zielenią SS) czy też raczej MNI jako opek dla jego fanów dopasuje swoją kolorystykę do panamichałowego łba. :-P

  • 0

    34. ~Adriand  2007-07-06 16:16:26  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    Przemolog ale mnie rozśmieszyłeś teraz... Sami Swoi przed Play miala jedna z najlepszych ofert? Jasne a promocje tam mama typu 20% na konto przy zakupieniu karty w TESCO! Nie rozsmieszaj mnie tez stawka poza siec 66 gr ja w TT mam 59 no i Smsy tanie jak barszcz 24 gr gdzie ja mam 16! Acha no i oczywiscie Wewnatrz sieci SS jest 24grosze tylko ilu z was ma kogos w SS? Jedyna dobra rzecz to stacjonarki za 24 grosze chodz dzis nie robi ta stawka wrazenia juz ... Wiec jesli mial bym wymienic chodz jeden plus to wlasnie Stacjonarki... nie dbam tez czy musze kupowac pakiet czy tez nie , jakos mi to nie przeszkadza. Wiec przemysl co piszesz, no chyba ze u ciebie w rodzinie wszyscy sa Fanami Wiśni to wtedy sie nie zdziwie ze masz wszystkich W Sami swoi. Dla mnie ta siec to porazka,plus tak samo nie uzna nigdy SS jako Plusa bo po co?

  • 0

    35. ~r  2007-07-06 16:57:23  host: chello087207229190.chello.pl

    #34: ja wolę dzwonić na stacjonarne z tak taka. Niby 5gr drożej ale za ta są jeszcze w tym pakiecie era i heyah. Więc nawet stacjonarne w SS mnie nie przekonują. A wszystko inne jest tam do D. Toteż się nie dziwię, że korzystają z tego nieliczne jednostki.

  • 0

    36. ~Adriand  2007-07-06 17:06:14  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    35- to fakt lepiej dac 5 groszy wiecej i miec do ery,heya i do stacjonarek - do tego co najwazniejsze pakiet ten nie przepada i jest wymienny minuty na sms- dla mnie to najlepszy pakiet na rynku

  • 0

    37.  2007-07-06 18:59:55

    TOTALNA PORAŻKA. Chyba nie nauczyli się na przykładzie Sami Swoi że taka reklama to nic dobrego.

  • 0

    38. ~n  2007-07-06 21:03:52  host: een237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...Osoba oraz osobowość Michała Wiśniewskiego... Brakło mi tchu ze śmiechu :)

  • 0

    39. ~antypolaczek  2007-07-06 21:59:04  host: pool-70-106-190-242.chi01.dsl-w.verizon.net

    do witek: ten serwis powinien nazywac sie telepolaczki.pl albo telepolactwo.pl sami przesmiewcy, malkontenci tutaj sie wypowiadaja. fajnych masz czytelnikow.

  • 0

    40.  2007-07-07 00:46:55

    Adriand: SS to dobra oferta na rozmowy a nie SMSy czy transmisję danych (wliczam w to także stawki roamingowe w Europie) - ile razy mam jeszcze napisać, żebyś zrozumiał?. 59 gr w TT masz po 8 miesiącach - ile przez ten czas zdążysz przepłacić. A ilu użyszkodników w ogóle o Happy Taniej nie wie i w ogóle sobie tego włączy? Argument, że moi bliscy są fanami Wiśni jest gówniarsko idiotyczny. Przecież nawet nie napisałem czy w ogóle ja i bliscy używamy SS (nie używamy, ponieważ używamy komórek zanim SS weszło na rynek, a nie mamy czasu na zabawy z przenoszeniem numerów). Kupowanie pakietów nie sprawia mi problemów (a erajednostki to akurat w temacie pakietów w miarę najlepsze rozwiązanie), ale nie lubię zajmować się bzdetami. SS jest porażką wyłącznie ze względów marketingowych (jak sądzę, zaważył na tym zwłaszcza początkowy "wsiowy" wizerunek, a Michałek nie pomógł) a nie z powodu cennika - przecież żaden op nie da ci taryfy, w której wszystkie możliwe usługi są najtańsze na rynku. Prawdziwa porażka jak dla mnie to myAvon, ale pewnie parę blondynek się na to złapie ;-).

  • 0

    41. ~  2007-07-07 00:50:27  host: p11-16.opera-mini.net

    Bardzo dobrze,że tacy są,bo gorzej byloby,gdyby łykali każde info jak ryba.

  • 0

    42. ~  2007-07-07 04:29:27  host: 75.43.186.32

    moze zrobisz prezent tym malkontentom i wyjasnisz na czym polega mvno? moze jakis artykul. bo 98% nie wie po co taki mbank albo avon uruchamia mvno. prosta zaleznosc przedstawie prostakom. taki mbank mobile moze przynosic straty mbankowi, ALE jednoczesnie promowac sprzedaz uslug i produktow bankowych co w ostatecznym rozrachunku jest dla niego korzystne.

  • 0

    43. ~  2007-07-07 04:30:06  host: 75.43.186.32

    to 42 kieruje do autora newsa

  • 0

    44. ~ee  2007-07-07 07:22:34  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    ja chche z MANDARYNA!!!! i HEAVEN GSM! podobno nowa plyte wydaje o to ejst okazja!!! do kazdego darmowego staertera plyta i 100/minute :D

  • 0

    45.  2007-07-07 09:43:37

    Wiśniewski wizytówką wieśniaków, wpierw klapowate sami-swoi którego każdy się wstydził kupować bo przecież wieśniakiem nie jest ;-). Teraz siec dla fanów Wiśniewskiego tez będzie klapa no bo kto się przyzna że jest fanem Wiśniewskiego to się przyzna do bycia wieśniakiem, no może tym razem ekskluzywnym :-D. Ludzi którzy słuchają tego shitu zapraszam na koncert jakiegoś normalnego zespołu np. Red Hot Chili Peppers tam można zobaczyć co to kunszt muzyczny (solówki na Śląski mnie rozwaliły), a nie kłapiącego debila z playbacku

  • 0

    46. ~r  2007-07-07 10:09:13  host: chello087207229190.chello.pl

    #45: zgadzam się RedHoci są super. Ale Wiśnia też miał swoich fanów. Tylko że to było kilka ładnych lat temu za czasów szczytowej popularności Ich Troje. Teraz to chyba nikt o nim nie pamięta więc ja wróżę klapę.

  • 0

    47. ~Adriand  2007-07-07 11:33:09  host: ip-81-15-216-51.unregistered.net.telenergo.pl

    "Przemolog" ja swojego tak taka kupilem na allegro juz ze stawka 59gr wiec to nie byl problem, poprostu SS jest dla mnie klapą poniewaz nie maja zadnych promocji jak np jego brat SIMPLUS, a jesli sa to tylko zeby kupic starter albo doladowac konto. A te ich staki nie robia juz wrazenia jak kiedys, kiedys 24 grosze na stacjonarne to bylo cos, rozchodzi sie ze oni nie odswiezaja swojej oferty ani cennikow odkad powstali! A panowo z Minusa jak by chcieli to zrobili by z tej sieci GWIAZDE! No ale dl nich tak trudno jest obnizyc stawki,wprowadzic jakies mieszczeczne promocje jak w simplusie i zrobic polaczenia do Plusa jako wlasna siec, do tego darmowy numer na zasadach mixa i prosze ciebie byla by to najlepsza marka, ale co sie mozna spodziewac po stawce 24 gr w sieci albo 24 gr sms w sieci! Jestem Ekonomista i wiem co pisze! SS to siec dla dziadkow ktorzy wiedza jak wybrac tylko numer i ktorzy nie wiedza co to jest slowo promocja.

  • 0

    48. ~clown  2007-07-09 10:51:12  host: ckg167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co wyscie tak wsiedli na tego Michasia, sami po cichu sluchacie a sie nabijacie... MNI proboje przejac drobna czesc rynku ktory i tak juz jest zapchany masa "super" ofert. Jak nie cena to Wisniewskim chca powalczyc. Zbadali rynek i pewnie wyjda na swoje. Komentarze w stylu smiech i porazka sa nie na miejscu. Pokazcie swoj pomysl na biznes to sie dopiero posmiejemy.

  • 0

    49. ~clown  2007-07-09 10:59:46  host: ckg167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak tak chcecie sie licytowca na ceny sieci to kupcie sobie krotkofalowke:) 0 gr / min ;)

  • 0

    50. ~intermann  2007-07-10 10:51:19  host: 217.116.101.97

    yyyyyyyyyy yyyyyyy yyyyyyy ----> Karpik ... . reklamował sami swoi , reklamuje AVANS , bedzie reklamować MNI MOBILE, Facet żyje z reklam a nie popularności, hehehe z drugiej strony dorzuci jakiś rozwód kolejny i będzie halo wokół jego osoby, zareklamuje MNI MOBILE i znajdzie się gromadka ludzi która poleci do MNI MOBILE bo trochę szumu się wokół tego zrobi. Podobnie jak z Heyahem ( tylko że ich kampania nie wykorzystywała podupadłych gwiazd) mieli pomysł wykorzystali go zrobili szum i odniesli sukces, nie chce nic mówić o przyszłości tej sieci bo wróżka nie jestem, ale ... . heh ja tego nie kupię - jestem kretynem związanym 6cioma cyrografami z orange i jestem skazany na to żeby płacić więcej... ., ( ciekawe czy czerwoną farbę do włosów będą dorzucać gratis do starterów)

  • 0

    51.  2007-07-15 23:43:11

    co za shit... ja czekam na sieć z Dodą :D

  • 0

    52. ~  2009-06-29 08:16:42  host: aamw219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak ja huhro

Dodaj swoją opinię