Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI sprzedało światłowód

MNI sprzedało światłowód

WitekT 11 Lipca 2005 13:14

0 0

MNI sprzedała spółce Tele-PERN odcinek magistrali światłowodowej położonej na południu Polski z transgranicznym przejściem do Czech w rejonie Cieszyna.

Powyższa transakcja jest realizacją umowy pomiędzy firmami podpisanej 18. kwietnia. Dla MNI eksploatacja w/w magistrali na tym kierunku, związana ze znacznymi inwestycjami finansowymi nie była uwzględniana w strategii rozwoju spółki, skierowanej na rozwój usług o wartości dodanej oraz takich powszechnych usług telekomunikacyjnych, dla których świadczenia i rozwoju powyższa magistrala światłowodowa była zbędna. Przeprowadzona transakcja spowoduje w roku 2005 wzrost o kolejne 1,8 mln zł szacowanego wcześniej na 8 mln zł zysku netto.
MNI kontynuuje negocjacje, których celem jest zbycie lub dodatkowe wykorzystanie innych fragmentów posiadanej sieci światłowodowej.

Źródło tekstu: MNI     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-47-21.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet