Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI parafował umowę z Centertelem o MVNO

MNI parafował umowę z Centertelem o MVNO

WitekT 27 Kwietnia 2007 20:58

0 0
27. kwietnia MNI Telecom poinformował o zakończoniu negocjacji warunków i parafowaniu umowy z Centertelem o MVNO.

W szczególności przyjęte uzgodnienia dotyczą stawek rozliczeniowych za korzystanie z infrastruktury oraz usług udostępnianych przez Centertela.

Zgodnie z harmonogramem, umowa zostanie podpisania najpóźniej do 31. maja, po przeprowadzeniu przez strony niezbędnych uzgodnień wewnątrzkorporacyjnych oraz wprowadzeniu ewentualnych wymaganych korekt.


Źródło tekstu: MNI, wł     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • 0

  1.  2007-04-27 21:09:50

  czyli po 81gr w mni:)

 • 0

  2. ~  2007-04-27 21:41:04  host: 87-205-213-132.adsl.inetia.pl

  Ciekawe, kiedy będą działać, bo ostatnio zrobił się wysyp WLR, BSA i LLU, z czego nieliczni rzeczywiście świadczą usługi.

 • 0

  3. ~Longman  2007-04-27 23:03:39  host: exe122.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Too little and too late - MNI podobnie jak polskie banki przespały swoja okazję. Z tego co wiem MNI planuje coś a la niemiecki Ay-Yildiz czyli telefon dla Polaków w Irlandii i UK. Rzecz w tym, że stawki z jakimi się przymierza są zupełnie niekonkurencyjne do irlandzkiego Meteora czy brytyjskiego Hutchisona czy w drugą stronę na przykład SS plus VoIP. Sprawę trzeba było udeptywać już wcześniej, bo teraz jest po zawodach. Takie samo odczucie miałem jak usłyszałem o planach otwarcia placówek PKO w Londynie. Taa, a HSBC już od dwóch lat ma ofertę dla Polaków, w tym zdalne otwarcie konta przez Net, z Polski, tak że ono "czeka". Przygotowali się do tego PRZED wejściem Polski do UE. Obawiam się wieć, że już jest pozamiatane.

 • 0

  4. ~  2007-04-28 03:01:47  host: aaop177.neoplus.adsl.tpnet.pl

  longman a o czym ty tu smucisz?? ay-yildiz to kapital turecki to po pierwsze. po drugie nie ma operatora w uk i irlandii wykonujacego uslugi ktorymi chce zablysnac MNI (podobnie jak Karkosikowy extreme mobile). MVNO pozamiatany??? heh ladne zarty. w polsce dziala dopiero jeden. faktycznie pozamiatany na ament.

 • 0

  5. ~Longman  2007-04-28 09:34:19  host: exe122.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @anonim, Ay-Yildiz to taki kapitał turecki jak pizzerie w Polsce to kapitał włoski. To że to raczej jednak w większości kapitał niemiecki świadczą cokwartalne sprawozdania na Deutsche Boerse i bardziej namacalnie wszelkie reklamy "e-plus verbindet" (nawet logo na głównej stronie http://www.ayyildiz.de !). Jest pozamiatane, bo nie chodzi że jest niewielu MVNO tylko to jest możliwe się przyjąć i z jakim modelem biznesowym (no właśnie - pomysłem na biznes...). Jakie to usługi poza tanimi połączeniami na linii Polska - wyspy chce błysnąć ten nowy MVNO, bo o niczym innym nie słyszałem? Taki Meteor od prawie dwóch lat ma nawet stronkę i wszelkie instrukcje po polsku, a ceny w prepaidzie do Polski zaczynają się od 9 eurocentów (25 na komórki) za minutę http://www.meteor.ie/Translation/PL/anytime_international.html (eurocentów czyli 38 groszy, bez pakietów i o każdej porze). Siostra prowadząca badania naukowe w Londynie dzwoni do mnie na komórkę w Polsce za około 55 groszy w ramach prepaida. Łopatologicznie napiszę posługując się analogią - w Polsce nie ma już miejsca na żadną samodzielną bankowość elektroniczną. Ci którzy wskoczyli do pociągu (mBank, VW Bank i Inteligo) to pewnie sobie będą, wydeptali swoją niszę i bedą lepiej czy gorzej funkcjonować. Zadaj sobie pytanie jednak dlaczego następnych nie będzie.

 • 0

  6. ~Bartek  2007-04-28 16:41:58  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

  Czekamy na info o stawkach w MNI Telecom :)

 • 0

  7. ~  2007-05-02 01:22:05  host: aans128.neoplus.adsl.tpnet.pl

  z raportu BM PKO BP "nadal nie zakoñczy³y siê negocjacje MNI z Centertelem w sprawie roamingu wewnêtrznego - trwa to tak d³ugo, bo umowa ma nietypowy, niespotykany jeszcze w Polsce charakter - operatorzy maj¹ wspó³uczestniczyæ w przychodach, zamiast prostej hurtowej odsprzeda¿y minut i abonamentów"

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet