Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI nagle znika z Radomia - klienci pozbawieni telefonów

MNI nagle znika z Radomia - klienci pozbawieni telefonów

sirmark 16 Maja 2017 08:45

8 3

Telefony należące do firmy MNI w Radomiu (dawniej do Telefonii Pilickiej) przestały działać. Na telefony należące do firmy także nie można się dodzwonić, zamknięty jest także punkt obsługi klienta.

Jak informuje Echo Dnia Radomskie, klienci otrzymują też od komornika pisma, że opłaty za rachunki telefoniczne są objęte windykacją komorniczą związaną ze spółką Hyperion (powiązaną z MNI).




To nie pierwszy przypadek problemów. Podobnie stało się w Opolu. MNI to spółka giełdowa mająca swoje biura w wielu miastach kraju. Ze względu na problemy z publikacją sprawozdań finansowych, na żądanie KNF warszawska giełda zawiesiła notowania spółki.

Zobacz: MNI nagle znika z Opola - klienci odcięci od Internetu, rachunki nadal przychodzą

Źródło tekstu: echodnia.eu, wł     

Dodaj do:

Tagi: radom | mni

w sumie: 21
  • 0

    3. ~ttt  2017-05-16 09:13:20  host: user-94-254-227-13.play-internet.pl

    Ta firma zniszczyła mobilkinga

  • 1

    4. ~Radom  2017-05-16 09:31:54  host: office.unitelmedia.pl

    Z tego co wiem usługi działają, ale na zasadzie "rozpedu" - nie ma serwisu ani osób obsługi techniczej. Najprawdopodobniej dotyczy to nie tylko Radomia , ale też innych miejscowości gdzie działało MNI - dawne 3 województwa ( Piotrków Trybunalski, Tarnobrzeg i Radom).
    Problem pojawia się gdy chcemy przenieść nr do innego operatora - brak jest kontaktu z operatorem dawcą.....
    Hyperion (MNI) obsluguje duże firmy i administrację więc będzie spory problem jak telefony zamilkną a nr nie da się ich przenieść do innego operatora.
    Ustawa Prawo Telekomunikacyjne nic nie mówi co w takiej sytuacji.

  • 4

    5. ~  2017-05-16 09:59:03  host: 193.78.85.153

    czy ja dobrze rozumiem? ludziom telefony nie działają, ale maja płacić za to rachunki, które ściąga komornik jakiejs firemki?

  • 1

    6. ~  2017-05-16 10:32:15  host: apn-37-248-162-123.dynamic.gprs.plus.pl

    Prawo powinno chronić abonentów przed utratą numerów.

  • 0

    7. ~  2017-05-16 10:37:04  host: host-81-190-210-150.dynamic.mm.pl

    Już się w całości skupili na wróżkach - w końcu na ludziach głupich zarabia sie najwięcej.

  • 2

    8.  2017-05-16 10:40:04

    Ciąg dalszy opery mydlanej z mni. Takie rzeczy tylko w Polsce.

  • 0

    9. ~  2017-05-16 10:45:30  host: 87.204.194.202

    MNI to jakaś piramida finansowa, pełno spółek córek, to chyba oni są właścicielem kanału ITV, Ezo tv ?
    To kolejny przykład, że lepiej trzymać się dużych firm, a nie operatorów krzaków, to samo dotyczy MVNO, pojawiają się i nagle znikają.

  • -2

    10. ~dd  2017-05-16 11:16:32  host: 93-186-31-96.rdns.blackberry.net

    Hyperion? To ci z WSI?

  • -3

    11. ~Buli  2017-05-16 11:17:09  host: 178.43.240.56.ipv4.supernova.orange.pl

    Radomia to mi akurat nie szkoda. Szczerze? Wszyscy których stamtąd znam, to głupki, chamy lub oszuści.

  • 0

    12. ~  2017-05-16 12:02:05  host: bpb150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakiś gruby przekręt na to wygląda coś ala ambergold.

  • 0

    13.  2017-05-16 12:06:24

    12 no rzeczywiście...

  • 1

    14. ~Bobi  2017-05-16 12:13:56  host: user-94-254-131-137.play-internet.pl

    Do buli! CO masz do ludzi z Radomia??? Są tacy sami jak w innych miastach a burak to Ty jesteś

  • 0

    15. ~Buli  2017-05-16 12:25:33  host: 178.43.240.56.ipv4.supernova.orange.pl

    @14 - Właśnie to mam, że choćby poprawnie pisać nie umieją, czego jesteś dobitnym przykładem.

  • 0

    16. ~Wally  2017-05-16 12:52:25  host: gqn250.internetdsl.tpnet.pl

    @14 Daj sobie spokój z takimi bucem jakiego przykładem jest Buli. Tylko go nakręcasz. On sam swoim wpisem poinformował nas o swojej głupocie.

  • 1

    17.  2017-05-16 13:56:06

    Radom - najgorsze miasto w Polsce ? :D Czyli co ludzie mają płacić...za brak usług ? Głupota idźcie ludzie do sądu i za nic nie płaćcie.

  • 0

    18. ~tak placić  2017-05-16 16:04:14  host: 89-64-169-56.dynamic.chello.pl

    Za foremki i anonamenty trzea płacić komornikowi.

  • 0

    19. ~Marek  2017-05-16 17:43:12  host: n23-04-08.opera-mini.net

    A kto wystawia te rachunki objęte windykacją? Przecież operator zniknął, a komornik nie świadczy usług telekomunikacyjnych? Jakim cudem to jest w ogóle prawnie możliwe? Chyba, że chodzi o usługi zrealizowane w poprzednim okresie rozliczeniowym.

  • 0

    20. ~Leniuch  2017-05-16 18:56:03  host: ip-5-172-233-56.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Hyperion/MNI w Zgierzu to jakieś nieporozumienie. Internet potrafił nie działać po 2-3 tygodnie, a serwis nie przyjeżdża. Totalna olewka. Na całe szczęście zrezygnowałem z ich usług, chyba jak 95% innych dawnych abonentów.

  • 0

    21. ~123  2017-05-16 21:08:20  host: 185.74.85.49

    W Chełmie sprzedali sieć a do ludzi wysyłają pisma aby im dalej płacili za internet którego czego nie dostarczają

  • 0

    22. ~Ggrree  2017-05-17 10:14:45  host: a24-06-10.opera-mini.net

    Miałem u nich net we Wrocławiu, przerwy często trwaly po kilka dni. Biuro obslugi zlikwidowali w mieście przenieśli na zadupie. GGdy próbowałem rozwiązać umowę nie bylo gdzie wysłać papierów. Wysłałem do biura w opolu i Warszawie listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Przestałem opłacać rachunki, kabel wywalilem z mieszkania. Przez kilka miesięcy do mnie dzwonili i pisali, straszyli windykacją itp. Potem dali sobie spokój, radze omijać ich z daleka.

Dodaj swoją opinię