Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI ma pierwszego klienta na hosting MVNO

MNI ma pierwszego klienta na hosting MVNO

WitekT 14 Czerwca 2007 11:35

0 0

MNI Telecom, spółka zależna MNI, podpisała ze spółką Telestar umowę dotyczącą współpracy przy budowie i wprowadzeniu na rynek komercyjnej oferty usług telefonii mobilnej w oparciu o infrastrukturę oraz organizację MNI Telecom. Telestar to m.in. nadawca kanału iTV, dostępnego przez Internet, kablówkę i satelitę.

Przypomnijmy, że pod koniec maja MNI Telecom podpisała z PTK Centertel umowę, na mocy której uruchomi usługi jako wirtualny operator na przełomie III i IV kwartału. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Zawarta na okres 5 lat umowa pozwala na wprowadzenie oferty usług mobilnych z wykorzystaniem brandów handlowych firmy Telestar. Umowa zobowiązuje Telestar do pozyskania i utrzymania w ciągu 36 miesięcy nie mniej niż 100 tys. abonentów. W opracowanym na potrzeby umowy biznes planie przyjęto założenie, iż nie mniej niż 50% abonentów będzie generowało co najmniej 60% ARPU z usług Premium Rate.
MNI Telecom planuje, że w ciągu najbliższych 3 lat pozyskanych zostanie nie mniej niż 250 tys. abonentów telefonii komórkowej, w oparciu między innymi o programy partnerskie takie jak ten, realizowany wspólnie ze spółką Telestar.

W ramach umowy, MNI Telecom będzie odpowiedzialna między innymi za dostarczenie i poprawne funkcjonowanie mobilnych usług hostingu sieciowego w sieci Centertel, zapewnienie funkcjonalności Call Center, CRM, BOK, numerację oraz przygotowanie interfejsów do zarządzania i monitoringu usługami,

Źródło tekstu: MNI Telecom     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mike  2007-06-17 05:49:40  host: pool-70-106-186-78.chi01.dsl-w.verizon.net

    swietna informacja

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet