Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI ma lżej

MNI ma lżej

WitekT 2 Lutego 2005 11:44

0 0

Specjalizująca się w usługach telekomunikacyjnych warszawska firma MNI, występująca wcześniej pod nazwą Szeptel, rozwiązała problem długów.

Jeszcze w 2003 r. sięgały one 50 mln zł. Podpisane wczoraj porozumienia obniżyły je do 14 mln zł. Z tej kwoty 12 mln zł przypada na zobowiązania długoterminowe do spłacenia do 2008 r.
MNI zapowiada dynamiczny rozwój firmy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kierunek został nakreślony - to usługi dodane dla telefonii komórkowej i stacjonarnej, np. SMS-y i MMS-y premium.

MNI chce zdobyć klientów w Polsce, wchodzi też na rynki zagraniczne. Spółka jest już obecna w Niemczech, Czechach, Słowacji i Austrii i myśli o kolejnych krajach. Realizacja strategii powinna owocować poprawą wyników finansowych. W 2004 r. MNI zarobiło na czysto około 5 mln zł wobec 4 mln zł straty w roku poprzednim. Prognoza na 2005 r. mówi już o 8 mln zł zysku. Sprzedaż z 35 mln zł w 2004 r. ma się zwiększyć do 100 mln zł w 2006 r.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-0-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet