Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI kupiło producenta gier Java

MNI kupiło producenta gier Java

WitekT 21 Grudnia 2006 10:08

0 0

MNI kupiło 57% udziałów w spółce Breakpoint, producencie gier w technologii Java, za 4,66 mln zł. Dotychczasowe osiągnięcia firmy to około 60 aplikacji gier eksploatowanych w sieciach kilkudziesięciu operatorów mobilnych na całym świecie.

Już we wrześniu MNI informowało, że ma wyłączność na negocjacje w sprawie zakupu udziałów w firmie. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.
Gry Breakpointu sprzedawane są w sieciach, jak Vodafone, T-Mobile, Orange czy SFR, a także sieciach komórkowych w Brazylii i na Dalekim Wschodzie (Singapur, Hongkong, Indie, Chiny). Spółka posiada kontrakty na dystrybucję swoich gier również na rynku amerykańskim.

Łączna sieć dystrybucyjna Breakpoint to 16 dystrybutorów w kraju i 60 dystrybutorów poza jego granicami. Przychody spółki w 90% pochodzą spoza rynku polskiego.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet