Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI kupi Legion Polska

MNI kupi Legion Polska

WitekT 6 Maja 2005 10:31

0 0
MNI (dawny Szeptel) za 16,5 mln zł chce kupić wszystkie udziały w spółce Legion Polska, dostawcy usług dodanych, takich jak m.in. połączenia o podwyższonej płatności.

MNI prowadzi podobną działalność, a oferta jest przede wszystkim skierowana do klientów sieci komórkowych. W I kwartale 2005 r. pochodziło z niej niemal 64% z 16,3 mln zł dochodów spółki. Transakcja zakupu udziałów Legion Polska od brytyjskiej firmy Polina Trading Limited ma zostać sfinansowana ze środków własnych i kredytami, a sfinalizowana na przełomie II i III kwartału.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-158-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet