Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI dogadało się z Orange

MNI dogadało się z Orange

WitekT 4 Września 2014 09:31

7 0

Spółki z grupy MNI podpisały porozumienie z Orange, które kończy spór dotyczący hurtowych rozliczeń. Będzie to kosztowało MNI 10,3 mln zł.Orange nie dostanie jednak gotówki. Grupa MNI przekaże Orange kable światłowodowe wraz z włóknami o tej wartości. Tym samym spór toczący się od kilku lat, który Orange pierwotnie wyceniał na 34 mln zł, zakończy się.


Zobacz: TP: Sąd apelacyjny oddalił zażalenie spółki Długie Rozmowy .
Źródło tekstu: MNI     

Dodaj do:

Tagi: mni | orange

w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-119-60.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy skorzystałbyś z opcji logowania na podstawie wzorca oka?

Comarch: będzie biometria w rozwiązaniach dla banków

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet