Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI chce mieć 500 tys. klientów MVNO w 3 lata

MNI chce mieć 500 tys. klientów MVNO w 3 lata

WitekT 23 Sierpnia 2006 11:57

0 0

22. sierpnia MNI sfinalizowało podpisanie porozumienia o prowadzeniu negocjacji z Polkomtelem, mające na celu rozpoczęcia przez MNI świadczenia telekomunikacyjnych jako MVNO.

MNI ocenia, iż negocjacje powinny zakończyć się na przestrzeni kilku najbliższych tygodni. Według ogłoszonej strategii rozwoju na najbliższe lata, rozpoczęcie świadczenia usług jako MVNO będzie miało miejsce w obszarach związanych ściśle z funkcjonowaniem: bądź jako operator sieci telefonii stacjonarnej (60 tys. własnych abonentów – usługi konwergentne) lub jako największa na rynku grupa - integrator medialnych usług dodanych oraz dostawca i realizator projektów z obszaru personalizowanego mobilnego marketingu.
Strategia MNI zakłada, iż MVNO funkcjonować będzie na rynku również pod kilkoma znanymi już z innych obszarów medialnych markami i zamierza pozyskać w ciągu najbliższych 3 lat około 500 tys. abonentów. Strategia ta zakłada również, iż MNI rozpocznie działalność jako MVNO na rynkach Europy Zachodniej, skierowaną na obsługę nowej emigracji zarobkowej z Polski.

Na budowę projektu MVNO, MNI zamierza przeznaczyć część środków z planowanej na wrzesień nowej emisji akcji, która powinna przynieść spółce około 67 mln zł.

Źródło tekstu: MNI, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~dt  2006-08-23 12:14:55  host: wap.plusgsm.pl

  czyzby worek z MVNO powoli sie otwieral? Bardzo dobrze! W koncu cos sie zacznie dziac.

 • 0

  2. ~bloo  2006-08-23 12:25:51  host: emj226.internetdsl.tpnet.pl

  Tylko jak narazie każdy pisze tylko ile to by chciał mieć klientów i jakie to ma ambitne plany, a tak ogólnie to jeszcze nikt nie wie kiedy wystartuje MVNO i ten nasz 4 operator.

 • 0

  3. ~~nalesnik  2006-08-23 12:30:56  host: wap.plusgsm.pl

  Wlasnie tylko gadaja i nic z tego nie wynika

 • 0

  4. ~Longman  2006-08-23 15:50:57  host: ewh86.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Gdyby zsumowac wszystkie te szumne zapowiedzi operatorow, to Polska musiala miec chyba z 300 milionow mieszkancow...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-127-179.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy skandale związane z Facebookiem doprowadzą do jego końca?

[Aktualizacja] Współzałożyciel WhatsAppa zachęca do usunięcia konta z Facebooka

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet