Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MNI chce Crowley'a, Netia pewnie też

MNI chce Crowley'a, Netia pewnie też

WitekT 12 Sierpnia 2011 09:03

0 0

Kilka giełdowych spółek interesuje się Crowley Data Poland (CDP), operatorem świadczącym usługi telekomunikacyjne dla firm, wystawionym na sprzedaż przez właściciela w tym roku. Wstępną ofertę złożyła grupa MNI - mówi Parkietowi osoba zbliżona do sprawy.

Andrzej Kondracki, odpowiedzialny w Netii za relacje z inwestorami, mówił Parkietowi niedawno, że strategia operatora zakłada konsolidację rynku i będzie zainteresowanie każdą nową rozpoczętą sprzedażą, czy chodzi o Dialog czy Exatel, Crowley'a czy TK Telekom. Wczoraj Netia odmówiła odpowiedzi na pytanie, czy złożyła ofertę na zakup CDP.
CDP działa w Polsce od 1998 roku, a o jej sprzedaży mówi się od lat. W 2006 roku starały się o niego m.in. giełdowy ATM oraz GTS Energis. Transakcji nie zamknięto ze względu na wygórowane oczekiwania cenowe sprzedającego: 80-100 mln zł.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  2.  2011-08-12 09:33:07

  Fixed, dzięki! :-)

 • 1

  3.  2011-08-12 09:50:38

  Netia to chciałaby kupić wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka :) Ciekawe jak do tych zakupów podchodzą właściciele.

 • 1

  4. ~  2011-08-12 10:02:23  host: 77-255-12-195.adsl.inetia.pl

  @3 - chce, chce, ale kupuje tylko jakiś małych śmiesznych ISP... Plany wielkie, realizacji żadnej, no, chyba, że coś się ruszy gdyby kupili Dialog...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet