Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MMS-y za 3 grosze w Heyah

MMS-y za 3 grosze w Heyah

WitekT 25 Czerwca 2007 10:04

0 0
Od dziś Heyah wprowadza promocję na MMS-y, które wewnątrz sieci kosztują tyle samo, co SMS-y - czyli 3 grosze.

Promocja obowiązuje także MMS-y wysyłane na adresy e-mail. 3 grosze to cena za wysłanie każdych 100 kB wiadomości. Promocja automatycznie włączona jest każdemu, a trwa do 25. września.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~Kido  2007-06-25 14:28:00  host: fdt54.internetdsl.tpnet.pl

    71. Wiesz tu masz 3 gr bez żadnej kombinacji a tam musisz wyrzucić 100 zł żeby mieć taką promocje a nie każdego na raz stać wyrzucić 100 zł czy 150 zł.

  • 0

    74.  2007-06-25 14:36:54

    ~Kido - tyle, że "tam" masz to w cenniku, a "tu" masz w okresowej, wakacyjnej promocji. Można kupić starter tylko po to - na pewno sporo ludzi tak zrobi... Tych mających w książce numery Heyah - ja nie mam żadnego - sensu więc to nie ma i nie mam po co się zachwycać tą stawką z tego powodu. Nie mam powodu dyskredytować stawki 3 razy wyższej w innej sieci, bo i tak taniej nie wyślę ememesa niż mi oferują ;-)

  • 0

    75. ~jojo  2007-06-25 14:41:41  host: eeg169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie chodziło mi o to, ze tak nie napisałeś. Po prostu uważasz, że to rzadkość, więc masz tu kolejny dwód na wyjątek od regóły (i to w TT) - i tyle w tym temacie. ;-)

  • 0

    76. ~mirekb  2007-06-25 14:41:44  host: bmc170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdyby dali do mms wszystkich nawt po 12 groszy to moze a tak to tylko kolejna promocja niewiele warta..ta min za 48gr ratuje sprawe ale..

  • 0

    77. ~kido  2007-06-25 14:44:10  host: 80.50.250.138

    Nie myślicie ze orange zostawi tą promocje na stałe ????

  • 0

    78. ~cienki  2007-06-25 15:07:50  host: ip-57-208.mofnet.gov.pl

    ~kido - w orange to nie jest promocja, to jest taka taryfa :-)

  • 0

    79.  2007-06-25 16:31:11

    nie wysyłam zbyt dużo mmsów miesięcznie, a jak już to najwięcej do Play i Plusa. Jedyną wadą mmsów jest to, że trzeba wiedzieć, że odbiorca ma odpowiednio skonfigurowany telefon, żeby mógł go odebrać i w ogóle musi mieć taką funkcję w telefonie. Jednak są fajne, bo można dużo napisać. Oferta średnia, bo w Heyah w sieci nie ma już tylu ludzi co kiedyś, ja np. nie mam już ani jednego nr Heyah w książce, a kiedyś sam korzystałem z ich usług, a nr łapy było w książce kilka. Dobrze jednak, że coś się rusza i każdy może znaleźć coś dla siebie. Sam czekam na jakieś zmiany w TT.

  • 0

    80. ~koles  2007-06-25 16:40:38  host: acmn86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    huyah znowu bawi sie w tandetne promocje na hu.. komus tansze mms-y do swojej i tylko swojej sieci ludzie chca taniej rozmwawiac nie sadzilem ze bedzie kiedys taka sytuacja ze moje złodziejskie orange bedzie miało lepsza oferte niz era,plus i huyah

  • 0

    81. ~magic  2007-06-25 17:23:54  host: access.gl.digi.pl

    przecież to dopiero początek.. Uważacie ze heyah stać tylko na mmsy na wakacje? Bo ja wątpie.. Zawsze miała dobre promocje na wakacje Przecież nie będą wisiały reklamy nad morzem w górach o mmsach za 3 gr:| Wkrótce otwarcie długo oczekiwanego heyahklubu więc może chcą wraz klubem coś wrzucić...;d

  • 0

    82. ~Pablitto  2007-06-25 20:01:26  host: 212.2.99.0

    JA mam heyah od poczatku jak weszli MOJA dziewczyna tez i uwazam ze heyah jest super,i bardzo sie ciesz z tej promocji jak z kazdej innej w heyah!

  • 0

    83. ~czikuś  2007-06-25 22:21:37  host: wlan3-250.srem.net

    w hejah brakuje tanich rozmow z jedna osoba, bo minimum musi to byc 22gr.. a szkoda.. bo w taktaku mozna juz rozmawiac za 3/9groszy..

  • 0

    84. ~andrew  2007-06-25 23:28:41  host: ip-91.189.72.19.e-plan.pl

    i tak jest taniej niż w popie, w którym bez żadnych pakietów minuta to 80gr i sms 20.

  • 0

    85. ~jojo  2007-06-26 09:56:15  host: egb28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Płacąc za to jednorazowo 100 zł... :-|

  • 0

    86. ~jojo  2007-06-26 09:56:52  host: egb28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A sorry pomyliłem się z GO. ;-)

  • 0

    87. ~t-bag  2007-06-26 17:47:30  host: 85.222.36.34

    jak widac pomimo klopotow era cos robi i sie stara zeby łapka jak najlepiej funkcjonowala i swietnie sobie radzi

  • 0

    88. ~tom  2007-06-30 14:04:52  host: 80.244.156.42.ip4.tnp.pl

    eeeee tam... W nowym orange Go MMsy w sieci są na stałe po 2 gr i nie trzeba odliczać czasu do końca promocji... Kupujesz na allegro doładowanie za 90 zł... Dostajesz 110 zł i masz na 5 miesięcy opłacony telefon z super stawkami...

  • 0

    89. ~RexVista  2007-07-01 09:43:03  host: 212.2.101.24

    Nowe Go jest znacznie lepsze od Heyah - wiecej uzytkownikow, bez pakietow, stawki w normie... Doladowanie kupione na allegro wychodzi 90PLN czyli mniej niz 20zl na mc... Niestety Heyah do lamusa... I nie pomoze darmowy numer za doladowanie 50 :(

  • 0

    90. ~andrew  2007-07-04 13:57:33  host: dpi175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam wole uczciwą łape niż ten nędzny tp.sowski orange

  • 0

    91.  2007-07-04 20:34:00

    dzisiaj troche sie rozpisalem :)dobra stawka jest tych mms jesli chodzi o heyah a takie male pytanie do kolegow niewiecie jaka jest stawka w abo wysylania mms-y na poczte i czy jest jakas aktywacja??

  • 0

    92. ~  2011-02-20 01:32:28  host: z06-15.opera-mini.net

    No dobra, to kiedy będzie powtórka z historii, ale już na stałe- 3 grosze za mms w sieci i 10 groszy za mms do innych sieci ? Karate_Płońsk

Dodaj swoją opinię