Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MMS-y w Era Tak Tak za 40 gr.

MMS-y w Era Tak Tak za 40 gr.

WitekT 24 Lutego 2005 10:40

0 0

Od 1. marca użytkownicy Era Tak Tak korzystający z taryfy Happy mogą wysyłać na terenie Polski multimedialne wiadomości MMS w cenie 40 gr. brutto.

Usługa umożliwia przesyłanie wiadomości multimedialnych MMS, zawierających tekst, grafikę (np. obrazki umieszczone w telefonie lub pobrane z serwisu Era Omnix, zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym), animację oraz dźwięk, pomiędzy użytkownikami Era, oraz do użytkowników pozostałych sieci komórkowych w Polsce, a także użytkowników wybranych sieci zagranicznych oraz na adres poczty elektronicznej e-mail. Aktywując usługę MMS użytkownicy Era Tak Tak mogą również korzystać z serwisów Kartka MMS, Pocztówka MMS, Video MMS raz MMS Specjalny.
Wysyłanie i odbieranie wiadomości multimedialnych MMS jest dostępne dla użytkowników posiadających telefon z funkcją pakietowej transmisji danych GPRS i poprawną konfiguracją MMS. Odbieranie wiadomości jest bezpłatne. Wiadomość multimedialna MMS może zostać wysłana jednocześnie do maksimum trzech osób. Za wysłanie wiadomości MMS do trzech osób opłata zostanie naliczona tak, jak za wysłanie trzech wiadomości MMS.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~pyp  2005-02-24 10:46:00  host: axe173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wielka mi nowość! W plusie i w simplusie juz dawno są po 40 gr. i to za 100kB a tutaj pewnie za 50kB !

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet