Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MMS w cenie SMS-a w wakacyjnej promocji roamingowej w Play

MMS w cenie SMS-a w wakacyjnej promocji roamingowej w Play

WitekT 15 Kwietnia 2011 13:31

0 0
Play w wakacje przygotowuje specjalną roamingową promocję dla swoich klientów, w ramach której cena SMS-a i MMS-a będzie taka sama.

Promocja będzie dotyczyła krajów Unii Europejskiej. Przypomnijmy, że od 1. lipca cena wysłanego SMS-a nie będzie mogła przekroczyć 11 eurocentów netto według kursu Europejskiego Banku Centralnego. Według dzisiejszego kursu NBP byłoby to nie więcej niż 52 grosze.


Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • -3

    32.  2011-04-15 20:33:30

    Daliby już spokój ,przecież już od dawna wiadomo że PLAY to totalna katastrofa na rynku.

  • 1

    33.  2011-04-15 20:40:28

    Play akurat w kwestii Euroroamingu ma niewiele do powiedzenia. Sławki jak wiadomo są narzucane odgórnie przez UE, także ceny i tak (prawdopodobnie spadną) we wszystkich sieciach. Mnie najbardziej z tych lipcowych obniżek w strefie Euro cieszy zrównanie ceny SMS-a i minuty połączenia odebranego na terenie UE. Wreszcie bardziej będzie opłacało się odebrać połączenie i pogadać pół minuty, minutę, aniżeli wysłać SMS-a.

  • -1

    34. ~toms  2011-04-15 20:45:43  host: ord242.internetdsl.tpnet.pl

    Jeszcze żeby tak we freshu dali mms w cenie smsa :) albo w pakiecie za 6zł smsy wymienne na mmsy za 1 gr - dla mnie bomba :D

  • 0

    36. ~  2011-04-15 23:01:55  host: 84-10-250-73.dynamic.chello.pl

    W Play Fresh. był taki pakiet za 20zł.rozmowy do UE ważny 30 dni przyzwoity

  • 0

    37. ~  2011-04-16 00:46:42  host: z32-10.opera-mini.net

    Jest lepiej, ale słyszałam, że PF szykuje prawdziwą bombę na wakacje. Za doładowanie konta w roamingu SD w EU, kwoty i terminy jak w PL.

  • 0

    40. ~  2011-04-16 16:46:29  host: ip-89-174-120-9.multimo.pl

    Widocznie w Play doszli do wniosku, że bardzo mało ludzi korzysta z MMS-ów i stąd ta promocja.

  • 0

    41. ~  2011-04-17 12:03:12  host: z12-15.opera-mini.net

    Czy w pleju jest jakaś awaria? Od 2 dni nie moge zmienić profilu.

  • 0

    42. ~  2011-04-17 17:26:26  host: z31-03.opera-mini.net

    41, awaria w play trwa blisko rok. Kody dzialaja jak chcą. Tez probuje zmienic pakiet i mam komunikat usluga niedostępna. Oni chyba nigdy tego nie naprawią. Mam pytanie, jaki jest kod do zmiany na profil podstawowy?

  • -1

    43. ~  2011-04-17 18:37:52  host: t13-15.opera-mini.net

    Odszedłem już z play więc w *uju mam ich pakiety i kody niedziałające. Co jest dla większych idiotów-simplus czy play?

  • 0

    44.  2011-04-17 19:18:17

    42 - migracja do Fresza Podstawowego : *111*33*1# i zielona słuchawka. 34 - wymyśl sobie własnego nicka, ok?

  • -1

    45. ~toms  2011-04-17 19:54:53  host: us201.boltbrowser.com

    Nie wysyłam mms, ale za sporo dzwonię i niemało sms-uje z ludźmi ze wszystkich sieci. We Freszu mam 10gr/min i 3gr/sms. Kody zawsze działają, zasięg dobry, BOK kompetentny a inne sieci mają wysokie ceny najwyżej. Wszystkie te Gaduairy, Heyahy, Orangi mają skandalicznie drogo.

  • 0

    46. ~  2011-04-17 20:15:08  host: z34-07.opera-mini.net

    @toms, thx. Migracje na inne profile podają na stronie a na podstawowy nie moge znalezc :) Czy dzialają wam dzisiaj kody oparte na *111# ?

  • 0

    47. ~fredzia  2011-04-17 21:49:51  host: metalurg.realestate.net.pl

    smsy / do niemiec mozna wysylac po 50gr juz od dawna jest pewien sposob..

  • 0

    48. ~  2011-04-17 22:24:18  host: t14-12.opera-mini.net

    46, *111# raz działa a raz nie a czy da się kupić coś to nie wiem ale nie tak dawno krótkich kodów mi nie akceptowało jak by nie istniały. Play jest żałosny, ja mam w *** 2zł na miesiąc które może zapłace więcej w gaduair. Dusigrosiki niech sobie używają play dalej, ja na rozrywkę wydaje kilkadziesiąt razy więcej niż na telefon, natomiast zabawa w kody tylko wk*rwiać może i nic więcej.

  • 0

    49. ~jojo  2011-04-17 23:00:14  host: us201.boltbrowser.com

    Toms ma rację. Tylko Play Fresh daje względnie niskie ceny, reszta się nie liczy.

  • 0

    50. ~  2011-04-18 18:09:15  host: etr.net.pl

    Takie obniżki nie są tyko i wyłącznie w Play. Orange dopiero co obniżyło stawki na telefony (m.in nokia e7),a do tego jeszcze wprowadzili 50% rabaty na abonamenty biznesowe. zobaczymy jak z czasem bedzie sie zmieniać oferta Play, szczególnie dla Klienta biznes.

  • 0

    51.  2011-04-18 22:32:49

    @36, kosztował chyba 10zł i dawał ok.20 minut - ale ręki sobie uciąć nie dam. Ciekawa promocja. W końcu coś zaczyna się dziać w stawkach roamingowych. Do tej pory tylko Heyah wprowadziła promocję w roamingu na terenie UE, ale tańsze są połączenia głosowe.

  • 0

    52.  2011-04-19 11:57:24

    Szczerze mówiąc wolę już zadzwonić.. w Heyah za minutę połączenia wychodzącego w roamingu płacę 99gr, a za odebrane 59gr. Taniej nigdzie nie znalazłem.

  • 0

    53. ~  2011-04-22 14:03:01  host: aavh52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do lipca jeszcze sporo czasu, więc nie wykluczone, że podobne zmiany pojawia się też w pozostałych sieciach. Czas pokaże. Póki co pod względem ofert chyba więcej możliwości pojawiły się w pozostałych sieciach-chociażby we wspomnianych taryfach optymalnych Orange. Roaming to nie wszystko, ale dobrze też , że o tym pomysleli

  • 0

    54.  2011-04-27 22:45:54

    Teraz Orange weszło z tańszymi połączeniami międzynarodowymi do trzech krajów. Choć to nie roaming, pojawiła się kolejna dość ciekawa propozycja, jednak ciągle w tym segmencie usług, czyli tani roaming i tanie międzynarodowe do UE Heyah jest nie do pobicia.

Dodaj swoją opinię