Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MMS w cenie SMS-a w Mix Plusie

MMS w cenie SMS-a w Mix Plusie

WitekT 12 Kwietnia 2007 21:01

0 0

Do końca maja będzie trwała promocja dla użytkowników Mix Plus, w której MMS do wszystkich operatorów kosztuje 18 groszy - czyli tyle samo, co SMS.



Promocja trwa od 11. kwietnia i nie wymaga od użytkownika podejmowania żadnych dodatkowych czynności.


Aby wysyłać MMS-y w Mix Plusie, należy mieć włączoną pakietową transmisję danych. Usługę transmisji można włączyć za pomocą kodu *101*11*02#.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~berdys  2007-04-12 21:33:34  host: 32.grybow.net.pl

    ooo mam nowego hosta ;) comtelnet szaleje ;) do Pluszakow: walcie sie z takimi promocjami ;D ludzie czekaja na obnizke a oni wodza ich za nos. Kuzwa, zawsze mnie to wkurzalo w tym calym zafajdanym plusie ;/

  • 0

    7. ~berdys  2007-04-12 21:35:01  host: 32.grybow.net.pl

    update* na "_STALA_ obnizke cen" mialo byc ;)

  • 0

    8. ~szefo  2007-04-12 21:37:06  host: goy62.internetdsl.tpnet.pl

    #1 - nie wiem czy tak do konca sciagniete od play'a bo w abonamencie plus juz od dawna oferuje 1 min wymienna na 5 sms/mms...

  • 0

    9.  2007-04-12 21:58:04

    Jak dla mnie na Plus na + ! Najbardziej mi się podoba POP ze stawką za MMS poza sieć na poziomie 1,22 zł!!! :P W pre-paidach zwykle MMS poza kosztuje po 40 gr, podobnie jest w Mixach. Miejmy nadzieję, że szybko wejdzie ta obniżka do cennika na stałe.

  • 0

    10.  2007-04-12 22:02:25

    I znów to "nierówne traktowanie" abonentów... Dlaczego ja - naiwny abonamentowiec, w Plusie nieprzerwanie od 1999 roku - nie mogę korzystać z tego typu promocji? W ogóle wśród 'trójcy', tzn. Plus, Era i Orange każdy nowy użytkownik bądź użytkownik pre-paida jest bardziej "dopieszczany" niż szary użytkownik postpaid. Póki co tylko Play jest jedyną jaskółką (równe stawki w prepaid i w postpaid oraz deklaracje operatora, że wszelkie zniżki i promocje są do wykorzystania dla 'nowych' jak i 'stałych' klientów) która czyni wiosnę :)

  • 0

    11. ~  2007-04-12 22:35:45  host: 87-205-211-88.adsl.inetia.pl

    Pewnie przedłużą, bo MixPlus bez promocji na mmsy, smsy i darmowe rozmowy z 1 numerem, jest poprostu nieopłacalny i kompletnie nieatrakcyjny. @Loop: Co ty pierd*lisz? Przecież taka jest specyfika rynku. Klienta (pre-paid), który w każdej chwili może opuścić sieć, należy pieścić, całować i miłować. W abo jesteś traktowany poważnie, tylko gdy masz rachunki około 100zł oraz gdy masz firmę i tak jest w każdej sieci w Polsce.

  • 0

    12.  2007-04-12 22:40:40

    @Loop >> Faktycznie jesteś naiwny, jak sam piszesz, że jesteś już ósmy rok 'abonamentowcem' a wiesz, że oferta pre-paid byłaby dla Ciebie lepsza... ale wolisz tylko marudzić niż zmienić oferte...

  • 0

    13. ~dt  2007-04-12 22:58:54  host: 87-205-226-135.adsl.inetia.pl

    Loop to jaka masz taryfe? A pakiet 2500 MMSow za 5 zl nie odpaliles skoro na mmsach Ci zalezy?

  • 0

    14. ~  2007-04-12 23:10:07  host: user194-135.satfilm.net.pl

    w końcu coś zrobili z mmsami super:) mam nadzieje ze dadza ta promocje pozniej bezterminowo, troche jeszcze by mogli zejsc z cena za minute rozmowy tak do 0.60gr:)

  • 0

    15.  2007-04-12 23:11:44

    No mila niespodzianka ze strony plusa- bardzo sie ciesze ze sprawa dotyczy MixPlusa bo tutaj dawno nic nie dawali :)

  • 0

    16. ~Barbarez  2007-04-12 23:57:04  host: 194.146.253.22

    A niedługo nowe taryfy Plusa.....Play się będzie mógł schować :D....Oczywiście Era i Orange też.... :D

  • 0

    17.  2007-04-13 00:17:07

    Ja akurat NIGDY nie bede w Plusowskim MIXie - bardziej nieoplacalnej oferty nie widzialem ale przyznam ze ta promocja jest dosc dobra, tylko dlaczego w sitplusie nie zrobili tego? Odp jest prosta .... W mixie jest tylko garstka ludzi - lepiej dac garstce niz wszystkim :)

  • 0

    18.  2007-04-13 00:42:03

    Faktycznia, oferta fatalna. 8gr/min po 18tej do Plusa i stacjonarne, sms za grosz, darmowy nr za 10zł/m-ąc, sms/mms za 18gr... Wręcz tragiczna oferta. Ludzie zastanówcie się co Wy piszecie.

  • 0

    19. ~dt  2007-04-13 00:48:29  host: 87-205-226-135.adsl.inetia.pl

    Adriand - Mix sie swietnie sprzedaje. Kto wie czy nie lepiej niz abo...

  • 0

    20. ~szefo  2007-04-13 10:01:10  host: goy62.internetdsl.tpnet.pl

    #16 - skad te info o nowych taryfach? przeciez nie tak dawno (niecaly rok temu?) wprowadzili nowe taryfy... watpie aby znowu dawali nowe skoro dwaj pozostali operatorzy nie zmienili taryf od dawna i caly czas jada na stawkach 72-75gr/min...

  • 0

    21.  2007-04-13 10:21:22

    ~dt z tego co mi wiadomo to mix nie sprzedaje sie najlepiej

  • 0

    22. ~Bakłażan  2007-04-13 10:23:39  host: 62.233.163.250

    Nowe taryfy Plusa pojawią się najprawdopodobniej w maju

  • 0

    23.  2007-04-13 16:21:44

    @Kerio: moje marudzenie marudzeniem, ale jak sam wiesz Plus jako jedyny operator nie pozwala na migrację post-paid --> pre-paid, choć w drugą stroną i owszem :) Ja niestety związany jestem z "moim" numerem, nie dość że z prefixem 601, to i z prostym układem cyfr "xyy xyy", i żal mi byłoby się z nim rozstawać; musiałbym też zmieniać moje pieczątki, wizytówki, informować znajomych... Gra chyba niewarta świeczki i Plus doskonale z tego korzysta!

  • 0

    24. ~heyak  2007-04-13 16:35:15  host: dqj55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak mix to w Era Fun. Jeśli mało się dzwoni, albo średnio dużo, to najbardzije się opłaca. Stawki jak na mix całkiem niezłe. Moja ciocia jest zadowolona.

  • 0

    25.  2007-04-14 00:45:56

    #21 Adriand Mix sprzedaje się fantastycznie. Nawet ok. 100 nowych użytkowników w dobrych salonach. Ceny nie są wysokie. To dobra oferta Pre-paid. U nas w salonie nie ma dnia bez mixa, a czasem zdarza się, że wszystkie umowy z całego dnia są tylko na mix. Popatrz na to co pisze Kerio#18.

Dodaj swoją opinię