Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MMS-owa promocja w sieci Era

MMS-owa promocja w sieci Era

sirmark 15 Września 2004 14:20

0 0

Na zakończenie lata, sezonu sprzyjającego wysyłaniu MMS-ów, operator sieci Era przygotował specjalną promocję dla swoich abonentów i użytkowników. W dniach od 15 do 30 września 2004 cena MMS-ów wysyłanych przez Abonentów sieci Era i Użytkowników Era Tak Tak z telefonu na telefon w sieci Era, oraz na e-mail została obniżona do 61 groszy (50 groszy netto).

W okresie poprzedzającym promocję i zaraz po promocji, obowiązuje opłata w wysokości 1,22 zł (1 zł netto) za MMS-y wysyłane zarówno do Klientów sieci Era jak i innych sieci komórkowych (nie dotyczy kartek MMS, pocztówek MMS i Specjalnych MMS). W okresie promocji wrześniowej za MMS-a wysyłanego z telefonu na telefon do Użytkowników i Abonentów sieci innych niż Era pobierana będzie opłata w wysokości 1,22 zł netto (1 zł netto).
Jeżeli klient korzysta z promocyjnych, bezpłatnych pakietów MMS, wówczas jako pierwsze zliczane będą darmowe wiadomości MMS, a dopiero po wykorzystaniu wszystkich darmowych, zliczane będą wiadomości MMS objęte wrześniową promocją.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Robert  2004-09-15 16:25:00  host: w3cache1.icm.edu.pl

    hm, jakoś nie mam przekonania do MMS-ów - nie wróżę temu przyszłości... usługę mam aktywną chyba od samego początku, ale przez ten czas wysłałem i odebrałem może z 2 wiadomości... może gdyby cena była porównywalna z SMS-em (heh, wówczas można by zrezygnować z smsów i wszystko pchać do MMS-a, no w tych 50 - 60 kb można sporo tekstu zmieścić ;D)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet