Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MMS-owa poczta głosowa w Play

MMS-owa poczta głosowa w Play

WitekT 12 Czerwca 2007 20:37

0 0

Od 11. czerwca Play wprowadził nową funkcjonalność swojej poczty głosowej. Nie trzeba już dzwonić na pocztę, poczta nie musi oddzwaniać, bo… wysyła załącznik z plikiem dźwiękowym w formacie MMS-a.






Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów i użytkowników jako bezterminowa, darmowa promocja. Zostanie włączona każdemu, kto ma włączoną pocztę i uruchomi nową usługę przez BOK. Od tego momentu zamiast wiadomości SMS z informacją o nagraniu przyjdzie MMS, w którym jako nadawca będzie podany numer telefonu pozostawiającego informacje.

Wiadomości, które przyjdą w postaci MMS, pozostaną na poczcie głosowej przez 14 dni, oznaczone jako odsłuchane. Jeżeli nagranie będzie trwało ponad 3 minuty (czyli MMS miałby ponad 300 kB wielkości), przyjdzie sama informacja o nowym nagraniu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~scinek007  2007-06-12 20:52:00  host: ami4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jee, jestem pierwszy :) fajna opcja

  • 0

    2.  2007-06-12 20:52:44

    A kiedy, zapowiadane,nowe telefony pojawią się w ofercie Play??

  • 0

    3. ~Trn  2007-06-12 20:58:05  host: 205.93.classcom.pl

    "Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów i użytkowników jako bezterminowa, darmowa promocja. Zostanie włączona każdemu, kto ma włączoną pocztę i uruchomi nową usługę przez BOK." Czy mi się tylko wydaje, czy BOK Playa jest płatny? Jeśli tak, byłby to kolejny przykład próby zrobienia klientów w konia przez tę sieć... Szkoda, że z czwartego gracza robi się twór czysto marketoidalny

  • 0

    4.  2007-06-12 20:59:32

    mi przychidzi na mejla plik dzwiękowy z zostawioną wiadomoscią :)

  • 0

    5. ~  2007-06-12 21:15:06  host: ablh204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy user płąci wtedy za dane wliczone w mms? bo tak to troche zarobią na transmisji, mi by sie akurat takie coś nie podobało jeśli miał bym płacić 5gr za każde 10kb poczty głosowej :/

  • 0

    6. ~TYREF  2007-06-12 21:26:47  host: w3cache.dolsat.pl

    POŁĄCZENIE Z BOK W PLAY JEST BEZPŁATNE CIULU!

  • 0

    7.  2007-06-12 21:40:12

    Ja używam Dostępu Głosowego do poczty e-mail plusa. Super usługa, zwłaszcza możliwość odpowiedzi głosowej. Tylko ostatnio sama poczta e-mail PlusNet pozostawia dużo do życzenia :-)

  • 0

    8. ~m  2007-06-12 21:42:47  host: ip-83-2-86-64.static.xcore.pl

    super bajer czekam na mixsa w pley

  • 0

    9. ~aczkolwiek  2007-06-12 22:11:19  host: proxy36.is.net.pl

    ludzie! po co wam mixy? coś, co teoretycznie ma ograniczyc koszty jest jeszcze wiekszym pożeraczem kosztów niż abonament! w abonamencie bardziej się kontrolujesz, bo nie chcesz mieć wysokiego rachunku. w mixie płacisz, wydajesz i doładowujesz bo Ci brakuje na połączenia. w sumie wychodzi miesięcznie drożej niż najtańszy abonament ale cieszysz się bo masz mixa. po cholerę! p.s. gratuluję erze najgorszego ruchu od paru lat, czyli przedłużenia prehistorycznych taryf.

  • 0

    10.  2007-06-12 22:23:33

    usluga ciekawa... ale ja nie lubie poczty glosowej i nie korzystam ;)

  • 0

    11. ~t-bag  2007-06-12 22:40:07  host: nat-mo2.aster.pl

    niezle uzasadnienie "ghost" ja tez nie lubie i nie uzywam poczty i ta opcja wydaje mi sie zbedna

  • 0

    12. ~  2007-06-12 22:40:15  host: 87-205-220-151.adsl.inetia.pl

    Gdyby nie pewne dla mnie istotne duperelki regulaminu chętnie przeszedłbym do tej sieci a teraz kiszę ogórasa w S+, w którym dzisiaj ponad 1/2 godziny czekałem na teleprzelew.

  • 0

    13. ~dykus  2007-06-12 22:44:31  host: abur53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja w Orange'u skonfigurowalem poczte glosowa zeby przekazywala mi wiadomosci w pliku wav na wskazanego e-maila. Dziala to od ponad roku. Oczywiscie wszystko to za free. A ha a na dodatek moge jeszcze to wszystko odsluchac w usludze E-mail na telefon. Polecam.

  • 0

    14. ~  2007-06-12 23:50:54  host: w3cache1.icm.edu.pl

    No i ubiegli Play'a, ktory to samo ma w planach ;-)

  • 0

    15.  2007-06-13 09:49:03

    Hm ciekawe jaka będzie kompresja dźwięku? AMR?

  • 0

    16.  2007-06-13 21:53:16

    @6 Tyref - nie wiesz co mówisz

  • 0

    17. ~karamba  2007-06-13 22:01:07  host: aaxq213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AMR ma największą kompresję więc pewnie będzie tego formatu...

Dodaj swoją opinię