Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Młodzieżowy smartfon Telefunken Selfie TS1

Młodzieżowy smartfon Telefunken Selfie TS1

sirmark 5 Grudnia 2014 23:45

3 13

TF Polska wprowadziła do sprzedaży smartfon Telefunken Selfie TS1. Model kierowany jest jako propozycja pierwszego smartfona dla młodzieży szkolnej.



TS1 wyposażone jest w 3,5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 320x480 pix oraz dwa aparaty fotograficzne: podstawowy tylny 5 Mpix z flashem oraz przedni 2 Mpix. Urządzenie napędza procesor pracujący z częstotliwością 1,2 GHz, który ma do dyspozycji 512 MB pamięci RAM. 512 MB wbudowanej pamięci na dane można rozszerzyć karami microSD do 32 GB.




telefunken selfie ts1 telefunken selfie ts1 telefunken selfie ts1

Telefon działa w sieciach 2Gi 3G, a łączność dodatkowo zapewniają moduły WLAN oraz Bluetooth 3.0. Użytkownik ma do dyspozycji także dwa sloty na karty SIM. Pracującemu pod kontrolą systemu Android 4.4 (KitKat) urządzeniu, zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 1350 mAh.

Oprócz niewielkiej masy i możliwości zmiany koloru obudowy, telefon ma także przystępną cenę. W sieci sklepów z elektroniką dostępny jest w sugerowanej cenie 199 zł.

Źródło tekstu: Telefunken, wł     

Dodaj do:

Tagi: telefunken

w sumie: 51
  • -1

    55.  2014-12-07 01:22:36

    @40 Może żeby ci wytłumaczyć o co mi chodzi, porównaj sobie na przykład opinie na temat Samsunga Galaxy Trend. Jest to model o niebo lepszy, a i tak większość opinii i recenzji na jego temat są mocno negatywne. To znaczy, że ludzie kupujący smartfon mają jednak jakieś minimalne wymagania. Zgadzam się, na początku nie trzeba dużo. ale człowiek nie stoi w miejscu, na przestrzeni roku coś więcej poinstaluje... Czy nie lepiej zamiast tego czegoś, polecić po prostu ludziom Nokię 306? Moim zdaniem lepiej. Może go Telepolis weźmie na testy i zobaczymy co to jest warte. :-) Na moje oko, to przy takiej specyfikacji obsłuży tylko pocztę i strony mobilne przy oczywistym lagowaniu. O instalacji czegoś więcej niż podstawowe aplikacje nie może być mowy. To trochę tak jakbyś miał fiberpower 250 Mb/s podłączone pod Atari. :-)

  • 0

    56.  2014-12-07 01:42:35

    P.S. równie dobrze motorower obić blachą i nazwać go samochodem. :-)

  • 0

    57.  2014-12-07 07:18:03

    Ale dziadostwo, 3 lata temu taki kupiłem za 299zł, 3,5 cala ekran i 512MB ramu, wtedy już był ciut przestarzały, dzisiaj to już jest złom i jeszcze ta cena. Jak ktoś chce się zniechęcić do androida całkowicie i jeszcze przepłacić to kupno tego telefonu to najlepsza droga jest do tego.

  • 0

    58. ~tata  2014-12-07 09:03:59  host: 87-206-222-70.dynamic.chello.pl

    Biedronkowy socjal utrzymywany z podatkow społeczeństwa kupi każdy Telefunken i będzie szczęśliwy.Za kilka dni sa swieta badzcie bardziej zyczliwi.

  • -1

    59. ~se-b-ek  2014-12-07 09:46:36  host: 178-36-239-191.adsl.inetia.pl

    Lol klapka zerżnięta od Samsunga Galaxy S5.

  • 0

    60.  2014-12-07 11:36:59

    jeśli ktoś chce mieć pierwsze złe wrażenie z systemem android to niech sam sprawdzi i się przekona,z takimi parametrami to co najwyżej gingerbread mogli tam dawać tj wersja 2.3 androida.

  • -1

    61.  2014-12-07 18:03:59

    Powodzenia w sprzedaży.

  • 0

    62.  2014-12-07 18:54:53

    poprostuja.
    Mediamarkt wycofał ze sprzedaży owego Telefunkena,w cenie 99 zł.

  • 0

    63.  2014-12-07 20:13:18

    Moim zdaniem, to był by dobry produkt dla sieci sklepów Biedronka. Ale to raczej mało prawdopodobne bo tam znajdowała się głównie marka MyPhone..

  • 0

    64.  2014-12-07 21:16:56

    Ostatni telefon z biedronki Myphone Luna to był mercedes przy tym,no fakt inna półka cenowa,ale tego telefunkena to nawet wątpie że w chinach by sprzedali,jeśli to prawda że go wycofali ze sprzedaży to dobrze że to zrobili.

  • 1

    65. ~andy  2014-12-08 09:32:19  host: 94.100.245.136

    wiekszość wypowiedzi jest po prostu beznadziejna - kiedy wreszcie niektóre przemadrzałe sraluchy zrozumieją,że wiekszość ludzi wykorzystuje takie skromne smartfony do dzwonienia, smsowania i sporadycznego korzystania z wifi czy bt?, w tej cenie taki smartfon jest ok i kupiłbym go swojemu dziecku zamiast np sony z1 compact......

  • 0

    66. ~Darek  2014-12-09 23:59:03  host: 195.116.187.216

    Bardzo dobra cena, słaba bateria i mały ekran. Myślę, też, że jak na antka 4.4 ma trochę za mało RAM-u. Bateria powinna byc min 2000 mAh, ekran to teraz min 4 cale, a RAM-u to 1GB. Reszta OK. Ale w takiej sytuacji cena pewnie by wzrosła do może 250. Pytanie jeszcze dla jakiej młodzieży ten telefon? teraz dzieciaki SGS4 noszą :)

  • 0

    67. ~Adalina  2014-12-14 14:07:01  host: bul88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena jest dobra, wyglad moim zdaniem też. Nie wolno zapominać że to telefon skierowany do młodzieży szkolnej, która dopiero zaczyna bawić sie tego typu telefonami. Jak dla nich to telefon moim zdaniem ma wszystko to co taka osoba potrzebuje

  • 0

    68. ~krzepki  2014-12-16 22:51:07  host: ip-94.124.5.10.s.net.pl

    chciałem się coś dowiedzieć o tym produkcie, ale poza paroma opiniami reszta to bełkot tych z "lepszym sprzętem". Potrzebny mi aparat do w 80% dzwonienia, 15% smsowania, 4 robienia zdjęc i filmów oraz 1% do wifi i aero - nada się?

  • 0

    69. ~mikula  2014-12-18 19:30:56  host: 5.174.12.142

    Telefon wymiata po prostu:) Cena jest świetna a parametry naprawdę dobre. To dobry telefon dla młodzieży ale dorośli tez mogą śmiało z niego korzystać;)

  • 0

    70. ~DirosX  2014-12-25 01:07:55  host: 37.31.46.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A wyjasni mi ktoś dlaczego zamiast tych 512mb pamienci mam 112mb ?

  • 0

    71.  2014-12-26 18:56:54

    Całkiem niezły jest ten smartphon. Podczas wizyty w Media Markt czy Saturnie na pewno mu się przyjrzę. Duży plus za cenę i parametry. Widać że niska cena nie zawsze oznacza kiepską jakość;)

  • 0

    72. ~rudablondyna  2015-01-11 20:50:20  host: 89-69-240-193.dynamic.chello.pl

    Posiadam ten telefon :) generalnie byłby bardzo dobry gdyby nie ta pamięć ! Mam 112 mb nic nie moge zainstalowac :( wie ktos co z tym zrobić ?

  • 0

    73. ~Wittar  2015-06-09 09:00:31  host: ip-5-172-247-229.free.aero2.net.pl

    Ts1, ts2 to podstawowe smartfony i tyle nalezy od nich oczekiwac. Nizsze wartosci ramu wynikaja z zabrania miejsca przez system. Jesli ktos ma i lubi ten telefon, za kilkanascie zlotych w warsztacie go zrootuje i pozbedzie sie problemu malej ilosci miejsca do aplikacji. A przy okazji czegos sie dowie o androidzie. Jesli oczywiscie chce...Dziwne sa opinie, ze 512 MB to za malo dla 4.4. Struktura przydzielania aplikacjom pamieci gorsza byla w wer 2.x. Grac w Wiedzimina raczej sie nie da...to nie ta formula, natomiast internet, skyp, mapy googla, quickoffice chodzic beda poprawnie. Wystarczy troche checi i mozna miec w kieszeni b.fajny telefonik. Prosze nie traktowac go jako zamiennika aparatu foto a do selfi jest spoko. A samsungi sa okolo 100,- drozsze i niewiele sie roznia

  • 0

    74. ~Paweł  2015-07-08 19:45:19  host: 226.7.226.91.jim-satnet.pl

    Mam ten telefon od maja, nie jestem zadowolony, gdyż ts1 nie ma mało pamięci i kolega mi powiedział że jak walnął telefonem o kolano bardzo lekko już się rozbił! Nie polecam w mediamarkt kosztował 220 zł! Żałuje ze go kupiłem.
    Mediamarkt dla Idiotów!
    Nie polecam!!!!

Dodaj swoją opinię