Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości mLife zajmie się platformą prepaid CenterNetu

mLife zajmie się platformą prepaid CenterNetu

LuiN 14 Maja 2009 13:14

0 0

CenterNet podpisał z mLife umowę na wdrożenie systemu informatycznego "mLife Intelligent Network Platform". Umowa pozwoli na realizację usług przedpłaconych (prepaid) dla użytkowników CenterNetu wraz z obsługą procesu doładowań.

W ramach Umowy mLife zobowiązał się do wdrożenia w CenterNecie systemu informatycznego "mLife Intelligent Network Platform". Zaproponowane przez mLife otwarte środowisko pozwoli przyspieszyć proces budowy nowych usług dla użytkowników CenterNet oraz zapewnić niskokosztowy model ich uruchamiania i utrzymania.
Po wdrożeniu systemu mLife zapewni spółce wsparcie techniczne systemu oraz opiekę administracyjną. Umowa została podpisana na czas nieokreślony, jednakże mLife zobowiązany jest do wdrożenia systemu oraz do świadczenia usług wsparcia co najmniej przez okres 3 lat. Prognozowana wartość kontraktu uwzględniająca przyrost bazy klientów to ok. 7,1 mln zł

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2009-05-14 17:31:54  host: 77-253-194-42.adsl.inetia.pl

    Czy mi się wydaje ale coś chyba wyszukiwarka google nie działa i gogle earth.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet