Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mix w Plusie - regulamin promocji z telefonem i bez telefonu

Mix w Plusie - regulamin promocji z telefonem i bez telefonu

WitekT 12 Maja 2011 13:05

0 0

13. maja Plus wprowadza nowa ofertę mix. Udało nam się zdobyć szczegóły promocji i cennik telefonów.

Dołado- wanie

30 zł

40 zł

50 zł

60 zł

80 zł

100 zł

Pakiet danych *)

-

300 MB

500 MB

1 GB

Minuta do "dużych"

0,49 zł

0,39 zł

0,29 zł

*) Pakiet kosztuje 10 zł i jest odliczany od kwoty doładowania. Można wybrać ofertę bez pakietu.

Minuta do P4 i Cyfrowego Polsatu - 0,73 zł. Minuta do Centernetu - 0,81 zł. Po zakończeniu kontraktu, obowiązującą stawką "do dużych operatorów" jest 0,49 zł.

W promocji dostępna jest usługa Stała stawka za rozmowę w Plusie (bez względu na długość połączenia) - 0,39 zł dla nowych klientów (aktywacja 1zł) oraz 0,29 zł dla klientów przedłużających umowę (aktywowane automatycznie).




W nowej ofercie dostępne są usługi obniżające koszty, o których szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Dostępne będą też 2 pakiety internetowe, odnawialne co 31 dni - 25 MB za 5 zł i 125 MB za 6 zł. Klienci otrzymują też na start 2000 MMS-ów w Plusie na 24 miesiące.

Dodatkowo, w ofercie dostępna jest dotychczasowa usługa Tanie Popołudnia i Weekendy oraz Pokontraktowy System Zasileń - usługa pozwalająca osobom po kontrakcie przedłużać ważność konta w zależności od nominału zasilania (znana w poprzednich regulaminach, jako Taryfa pokontraktowa MIX).

Telefonem wiodącym jest Samsung S5570 Galaxy Mini za 1zł od doładowania za 40zł.

Klienci przedłużający umowę, którzy wybiorą wariant bez telefonu, otrzymają dodatkowe, jednorazowe ekstra zasilenie o określonej wysokości:

Dołado- wanie

30 zł

40 zł

50 zł

60 zł

80 zł

100 zł

Dodat- kowe zasilenie

50 zł

100 zł

150 zł

200 zł

250 zł 300 zł

Zobacz: regulamin promocji i cennik telefonów (plik .pdf; 146 kB).
Zobacz: regulamin promocji smartfonowej i cennik telefonów (plik .pdf; 145 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 1

    14. ~GaduAirowiec  2011-05-12 14:51:34  host: 130.138.227.40

    Kierunek migracji jest jeden: Fresh albo Gadu Air. Plus lepiej żeby się skończył i zaczał sprzedawać sieć operatorom MVNO:)

  • 3

    15. ~  2011-05-12 14:55:07  host: v22-09.opera-mini.net

    Ja właśnie przenoszę numer z Plusa do Play bo mnie puszczą z torbami ci polityczni marketingowcy z Polkomtela.

  • 4

    16. ~zawstydzony  2011-05-12 15:02:06  host: v24-16.opera-mini.net

    Po pojawieniu się tych odświeżonych ofert plusa, wstyd będzie się przyznać że jest się w tej sieci. Te oferty można porównać do "wiejskiego tuningu". Że im nie wstyd oferować takie stawki kiedy konkurencja ma zbliżone ceny. Lepiej mogli niczego nie zmieniać.

  • 3

    17.  2011-05-12 15:05:42

    I ciągle bezczelne 73 grosze do P4. Naciąganie klientów ma się dobrze.

  • 0

    19. ~zawstydzony  2011-05-12 15:10:57  host: v24-16.opera-mini.net

    Biorąc pod uwagę to, że do dużych sieci jest 49 groszy to te 73 gr do plej są nawet znośne ;)

  • 3

    20. ~zawstydzony  2011-05-12 15:21:20  host: v24-16.opera-mini.net

    Dobrze, że chociaż wlo jest zadowolony z Plusa. Zawsze to jakiś promyk który rozświetla tą czarną dziurę nowych ofert.

  • 0

    21.  2011-05-12 15:29:42

    Najgorsze jest to, że ciągle znajdują się na to chętni - nie wiem, jak można na coś takiego się skusić.

  • 0

    22.  2011-05-12 15:51:49

    matteo - no porównując do 80 gr w Erze... Beszczelność! Rzeczywiście ;-) 20. ~zawstydzony - zadowolony? Raczej nie narzekający niż zadowolony. Zadowolony jestem, ze jestem zdrowy (no - na ciele przynajmniej...) i że z dziećmi nie mam takich problemów jak inni, że mam przyjaciół, którzy mnie nie kłamią i nie oszukują... Zadowolony jestem, ze prognostyki po wypadku mojego przyjaciela są pozytywne... Tak - z tego jestem zadowolony. Natomiast nie rozumiem czemu miałbym być zadowolony z faktu, że korzystam z usług operatora telefonicznego? Gdyby któyś z nich mi zaproponował coś czego u innego nie dostanę - teraz tylko cenę, bo wszyscy oferują to samo - znacząco niższą niż konkurencja, wtedy byłbym zadowolony. A jak wszędzie mam to samo za tyle samo? Jakiś to powód do zadowolenia ma być?

  • 0

    23.  2011-05-12 15:53:46

    A oferta Plusa dla indywidualnych nie jest gorsza od tej, która była, jest nawet w częsci zasadniczej lepsza, więc nie widzę powodu, żeby narzekać. A jak komuś nie pasuje, wydaje mi się, ze już wcześniej zmigrował?

  • 0

    24.  2011-05-12 15:55:04

    Nie znam mixa, bo tego typu oferty zupełnie mnie nie intersują i nie czytam o nich za dużo - od razu zaznaczę. Opinię wyrażam w oparciu o ofertę abonamentową dla indywidualnych.

  • 0

    25.  2011-05-12 15:56:16

    toms - a czasem o gadżet za złotówkę nie chodzi?

  • 0

    26.  2011-05-12 15:58:31

    wlo: 80 gr to jeszcze większa bezczelność, chociaż oferta Ery już chwilę jest, a w Plusie mamy nową ofertę. To oczywiście nie jest jednak wytłumaczenie.

  • 1

    27.  2011-05-12 16:14:38

    Myślę - a rozmawiam ze znajomymi, zwłaszcza z Plusa na te tematy - że sprawa dotyczy raczej przyzwyczajeń i niechęć do nowego. Jak tłumaczę ile razy taniej dzwonię, nie wierzą i... dalej przepłacają. Mam na przykład koleżankę, która od lat siedzi w mixplusie. Spłaciła zobowiązania i nie bierze nowego telefonu. Nie kupuje pakietów, dzwoni wyłącznie wg stawki podstawowej. I twierdzi, że jej to pasuje. Ale to nie już mój problem.

  • 0

    28. ~Alkoholik z ossy  2011-05-12 16:20:19  host: 178.181.120.174.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ja kupuję właśnie starter Play i będę zadowolony. Plus to porażka każdy potrafiący liczyć o tym wie.

  • 0

    29. ~Alkoholik z ossy  2011-05-12 16:31:01  host: 178.181.120.174.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    wlo - człowieku zajmij się tą swojo rodzino anie światem telekomunikacyjnym bo z tego co wnisokuje twierdzisz że nie trzeba się przenosić z Plusa bo jak ty mówisz indziej jest podobnie. Powiem tak jak będziesz miał 6 dzieci i każdemu będziesz ładował konta to wtedy pogadamy sobie razem a na razie to jesteś taki sam jak jak ja goły bez kasy...

  • 1

    30. ~  2011-05-12 17:45:21  host: host-83-1-68-4.leszczyny.net

    Super oferta. Ale jednak wolę przepłacać w Play Fresh :)

  • 2

    31. ~  2011-05-12 18:44:26  host: afbe33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27 sam też tak miałem kiedy znajomy mówił że w sieci i na stac ma po 5gr z komórki patrzyłem na niego jak na obłąkanego, teraz sam widze jak tłumacze siostrze że minuta wychodzi mi max 10gr to patrzy na mnie jak na warita . Nikt kto jest w w3 nie jest w sobie w stanie wyobrażic że może być coś tak taniego i niezawodnego jak play (mówie to ze swojego doświadczenia )

  • 0

    32. ~ala  2011-05-12 20:46:16  host: public-gprs46262.centertel.pl

    totalna KISZKA i to z datą ważności 1990 rok te oferty...

  • 0

    33. ~  2011-05-12 21:54:56  host: 212.160.172.70

    gdyby ta promocja była 2 lata temu, to bym się skusił :-)

  • 0

    34. ~domsc  2011-05-13 15:21:03  host: user-46-113-152-216.play-internet.pl

    omg ale drogo nigdy zadnego plusa zadnej ery

Dodaj swoją opinię