Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mistyczny brat Nokii E72 i E63

Mistyczny brat Nokii E72 i E63

LuiN 7 Stycznia 2010 09:56

0 0
Do sieci trafiły zdjęcia niezaprezentowanej do tej pory Nokii oznaczonej kodowo jako Mistic. Telefon kontynuuje rozwiązania Nokii E72 i E63, przy nieco odświeżonej, bardziej opływowej stylistyce obudowy.

nokia mystic nokia mystic nokia mystic

Specyfikacja, jak i końcowa nazwa nowej Nokii nie są jeszcze znane. Obudowę zdominował plastik, co stawiałoby urządzenie bliżej ekonomicznej Nokii E63. Z drugiej jednak strony tył obudowy kryje aparat fotograficzny 5 Mpix z diodową lampą błyskową, czyli akcent bliższy E72.




Źródło tekstu: iTech.vn     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~hmm  2010-01-07 10:29:22  host: chello062179000004.chello.pl

    jak dla mnie mega obleśne przyciski słuchawek...

  • 0

    5.  2010-01-07 10:33:11

    issa, a czy AccuWeather korzysta z Opery Mini? Spotkałem się do tej pory z aplikacjami w formie różnego typu widgetów oraz programami kompletnymi, które z założenia wywołują główną przeglądarkę.

  • 0

    6. ~  2010-01-07 10:33:53  host: ip-89-174-125-136.multimo.pl

    [3]. Dziwisz się? Zobacz, ile informacji wysyłasz odwiedzając dowolną stronę: http://analyze.privacy.net

  • 0

    7. ~Exciter  2010-01-07 10:36:43  host: bbservice182.mmpnet206.tnp.pl

    Niezbyt mi się podoba. E71, E72 czy nawet E63 ładniejsze.

  • 0

    8.  2010-01-07 10:41:44

    ***Luin , to ja korzystam z Accu przez MiniOpere. Nie chodzi o widget. I mam tam najczesciej reklame "Download Ovi Store to your Nokia E63".

  • 0

    9.  2010-01-07 10:51:34

    @7-E72 to jeden z najladniejszych telefonow Nokii ostatniego roku (przynajmniej dla mnie). Sam posiadam E63 i jestem z niej zadowolony (ale..i tak SE gora:P). co do tego telefonu-masz racje-E71,E72,E63 sa o niebo ladniejsze...moze to nastpeca E63- "E64" :P ;)

  • 0

    10. ~n  2010-01-07 10:56:47  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    issa nie trzeba znać numeru IMEI aby telefon przekazywał swoje oznaczenie modelowe. Oczywiście w imei wszyte są dane o telefonie i tak było by łatwiej. Sam IMEI znany jest dostawcy usług (operator).

  • 0

    11. ~fzs  2010-01-07 11:09:29  host: ip-81-210-69-186.netia.com.pl

    To niemożliwe żeby wsadzili takie beznadziejne klawisze. Po pierwsze są bardzo obleśne, jak napisał jeden z kolegów, a po drugie nie widać dedykowanych klawiszy do kalendarza kontaktów i wiadomości. Wg mnie to jakiś fejk

  • 0

    12. ~luxus  2010-01-07 11:13:38  host: gaja.tpnet.pl

    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to oryginalny produkt Nokia. Bardziej pachnie mi tu Noklą z Chin :-))

  • 0

    13.  2010-01-07 11:35:32

    ***10 - ale mowimy tu aplikacji napisanej w java2me ktora jak widac musi miec "wszyta" w kod metode wysylajaca numer IMEI , nie ma innej mozliwosci.

  • 0

    14.  2010-01-07 11:38:32

    Tak na marginesie jest statyczna metoda klasy System , pobierajaca wlasciwosc maszyny wirtualnej , to nie jest nowosc , dziwne mi sie tylko wydawalo to w kontekscie tego co mowil kiedys Sirmark. Ogolnie to dobrze , ze Telepolis ma dostep do tego typu danych.

  • 0

    15. ~DJ1910  2010-01-07 11:42:10  host: staticline54034.toya.net.pl

    Bardzo brzydki ten telefon :/

  • 0

    16.  2010-01-07 12:01:23

    Też nie przypadł mi do gustu ten telefon (czy podróba). Jakby do E63 dodali HSDPA oraz videocamere z przodu to byłby to znakomity telefon.

  • 0

    17.  2010-01-07 12:55:06

    zeby ten pasek pod ekranem byl czarny to jeszcze by uszlo w tloku a tak to nieciekawie...

  • 0

    18. ~  2010-01-07 13:57:44  host: f143-055.opera-mini.net

    [wiadomość usunięta przez administratora]

  • 0

    19.  2010-01-07 14:33:00

    ***18 - zeby choc w tym co piszesz byl cien prawdy:) Osoba po narkotykach , cierpiaca na chorobe psychiczna z kompleksem malego fiutka czyli ty nie powinny korzystac z telefonu , chociaz jakos pewnie trzeba odreagowac , bo zly dotyk boli przez cale zycie. Zdekompiluje sobie OpereMini , jesli nie ma tam Sysytem.getProperty ("com.nokia.IMEI") , to cuda chyba jakies:)

  • 0

    20. ~  2010-01-07 14:42:18  host: 58.211.21.211

    Ale issa sie rozpisałaś.oczko.

  • 0

    21.  2010-01-07 14:51:17

    Moglem zastosowac powiedzenie prezydenckie , ale zawsze sie mozna sie troche podroczyc w nieco lepszym stylu.

  • 0

    22. ~  2010-01-07 15:11:36  host: v02-05.opera-mini.net

    Za wąski wyświetlacz mają te nokie, przydałby się szerszy, ale tak to ok.

  • 0

    23. ~?  2010-01-21 04:20:26  host: 86-21-n1.aster.pl

    Kiedy e72 może pojawić się u operatorów innych niż Play?

Dodaj swoją opinię