Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Mistrzowska Promocja" w Erze

"Mistrzowska Promocja" w Erze

WitekT 20 Kwietnia 2006 23:20

0 0

Od 24. kwietnia w Erze wchodzą nowa, ciekawa promocje dla klientów indywidualnych. Związana jest ona z oficjalnym statusem Operatora Komórkowego nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

W Mistrzowskiej Promocji można wybrać jeden z nastepujących zestawów:
Mistrzowski Zestaw za 25 zł. W skład zestawu wchodzi jedna oferta uniwersalna, czyli 40 minut do wszystkich za cenę promocyjną 25 zł brutto przez cały okres umowy,
Mistrzowski Zestaw za 35 zł. W skład zestawu wchodzi jedna oferta uniwersalna, czyli 40 minut do wszystkich oraz oferta multimedialna (darmowe SMS-y i MMS-y do sieci Era) za cenę promocyjną 35 zł brutto przez cały okres umowy,
Mistrzowski Zestaw za 45 zł. W skład zestawu wchodzą dwie oferty uniwersalne, czyli 80 minut do wszystkich oraz jednorazowy pakiet 240 minut (do wszystkich sieci) wymienialnych na SMS-y w skali 1 minuta=4 SMS-y, za cenę promocyjną 45 zł brutto przez cały okres umowy,
Mistrzowski Zestaw za 70 zł. W skład zestawu wchodzą dwie oferty uniwersalne, czyli 80 minut do wszystkich oraz jedna oferta taniej w sieci, czyli 100 minut (do sieci Era i na telefony stacjonarne) za cenę promocyjną 70 zł brutto przez cały okres umowy,
Mistrzowski Zestaw za 95 zł. W skład zestawu wchodzą trzy oferty uniwersalne, czyli 120 minut do wszystkich oraz jedna oferta taniej w sieci, czyli 100 minut (do sieci Era i na telefony stacjonarne) oraz oferta multimedialna (darmowe SMS-y i MMS-y do sieci Era) za cenę promocyjną 95 zł brutto przez cały okres umowy,
Mistrzowski Zestaw za 140 zł. W skład zestawu wchodzą cztery oferty uniwersalne, czyli 160 minut do wszystkich oraz dwie oferty taniej w sieci, czyli 200 minut (do sieci Era i na telefony stacjonarne) oraz oferta multimedialna (darmowe SMS-y i MMS-y do sieci Era) za cenę promocyjną 140 zł brutto przez cały okres umowy,
Zestaw Mistrzowski VIP. W skład zestawu wchodzi Taryfa Era Nowy Komfort VIP oraz dwie oferty taniej w sieci, czyli 200 minut (do sieci Era i na telefony stacjonarne) za cenę promocyjną 300 zł brutto przez cały okres umowy.




Każda dodatkowa oferta do zestawu dostępna będzie w normalnej cenie określonej w Załączniku cenowym do oferty taryf Era Nowy Komfort i Era Nowy Komfort VIP. Abonent jest zobowiązany do utrzymania ilości ofert zadeklarowanych w momencie podpisywania umowy przez 24 pełne cykle rozliczeniowe. W przypadku zmiany oferty z promocyjnego zestawu, abonent traci bezpowrotnie upust na ofertę, z której zrezygnował. Zmiana oferty z Mistrzowskiego Zestawu za 45 zł nie powoduje wyłączenia dodatkowego jednorazowego pakietu minut.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~zgryw  2006-04-21 18:07:26  host: ejt181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy przypadkiem w wiosennej ofercie za 70PLN nie bylo jeszcze darmowych smsow?

  • 0

    16. ~zgryw  2006-04-21 18:09:20  host: ejt181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Napewno! Musze sie spieszyc, przed 24 wpasc do Ery, chce miec darmowe SMSY ;)

    Pozatym D750i zdrozal w abo za 70PLN.

  • 0

    17. ~xbem  2006-04-21 21:39:16  host: nat-bem.aster.pl

    W ofercie urodzinowej był abonament za 20zł z 40min do wydzwonienia. Jak to ludzie szybko zapominają....

  • 0

    18.  2006-04-21 21:39:29

    no wlasnie, mistrzowskie to jest posuniecie z podniesieniem cen i wmawianie ludziom ze promocja lepsza niz wiosenna! np w abo 70zl NIE MA juz darmowych mmsow i smsow a do tego drozsze ceny niektorych telefonow (niektorych tansze zeby nie bylo ze psiocze:) np d750 + 20 zl! skandal!

  • 0

    19. ~zgryw  2006-04-21 22:51:35  host: eiq114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma co, jade jutro do Germanosa, zeby sie jeszcze zalapac na tego d750 i smsy.

  • 0

    20. ~man  2006-04-22 08:39:20  host: 195.116.183.101

    rzeczywiscie za 70 zł były jeszcze darmowe sms a teraz ich nie ma ,to winna orange która podwyzsa ceny

  • 0

    21.  2006-04-22 12:02:41

    Jeśli to kogos interesuje to w przyszłm tygodniu bedzie riposta na ta "Mistrzowska propozycje" Nic wiecej nie wiem.

  • 0

    22. ~delong  2006-04-22 15:32:09  host: cxw190.internetdsl.tpnet.pl

    no MISTRZOWIE.......

    w aplikacji itaktak jest błąd, który nieprawidłowo nalicza (pokazuje) bonus. Dzwoniłem 2 razy ale cóż cudowna sieć jak zwykle ma klienta w d.... wiedziałem już dużo wcześniej o tym błędzie ale z racji że mnie wcześniej olewali to ja tak samo nie zgłaszałem do dnia gdy miał mi ten bonus być "dorzucony" do konta. Okazało się że zamiast 186 erajednostek jest dokładnie połowa czyli potwierdziło się tylko moje przypuszczenie.

  • 0

    23. ~delong  2006-04-22 15:36:22  host: cxw190.internetdsl.tpnet.pl

    specjalnie wyzerowałem licznik czasu połączeń i od 21 aplikacja Itaktak podaje 24 erajednostki a odebrałem niecałe 30 minut połaczeń w tym połączenia z Ery, które się nie przyczyniają do powiększenia stanu EJ. Biorąc więc 2minuty = 1 EJ to chyba nawet dziecko wie ile ma wyjść nie powinienem mieć więcej niż 15 EJ.....i standard ...nasz dzaił techniczny nie zaobserwował żadnych nieprawidłowości...i taka to wdzięcznośc że nawet za połączenia z BOU nie chcą mi oddać....

  • 0

    24. ~wierzący  2006-04-22 17:18:38  host: so18.internetdsl.tpnet.pl

    Czym ta oferta różni się od poprzedniej? Odpowiem niczym!!!!!

  • 0

    25. ~bbb  2006-04-22 22:28:31  host: unicorn.laczpol.net.pl

    spotkał sie ktoś już z tym Benq S68 ? Chodzi mi o wrażenia i jakość wykonania ten przód to plastik czy aluminium ?

  • 0

    26.  2006-04-23 17:46:51

    ja wlasnie zerwalem umowe po 2 latach w orandzu...planuje przejsc do ery na E-komfort za 25zl abo mam 40min+300min gratis na 12msc, super oferta lecz przed nia bylo to samo za 20zl abo:( czekam do 30.04 bo wtedy sie konczy ta oferta i ciekawe jaka bedzie nowa, mam nadzieje ze korzystniejsza :)

  • 0

    27. ~mlody  2006-04-24 10:19:39  host: akc6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie gdzie wy macie uczy w du...pie?????
    Kurde tutaj era daje za np. 95 pln 220 min plus darmowe esemesy a w orange za 95 mam 30 min + 5 darmowych nr + darmowe weekendy i wieczory wiec nie pier...dolcie ze Era jest lepsza wezcie kalkulator i przejdzcie sie po innych.

  • 0

    28. ~swiety  2006-04-24 12:42:35  host: proxy-14.tvk.torun.pl

    No dokładnie oferta urodzinowa która byla juz dawno była lepszą opcja .

  • 0

    29. ~mruq  2006-04-25 17:49:47  host: een10.internetdsl.tpnet.pl

    Pytanie z serii głupich ;) - czy w Mistrzowskiej za 25 zł 40 darmowych minut wymienne jest na smsy - tak jak było choćby w Urodzinowej?

  • 0

    30. ~zol82  2006-04-28 09:44:54  host: host-n3-81-46.telpol.net.pl

    Oczywiście, w stos. 1min = 4sms

  • 0

    31. ~Zażenowany  2006-04-28 12:46:06  host: 62.233.214.158

    I to ma byc mistrzowska oferta??? Bueeehueeeehueeee... :-D

  • 0

    32. ~Zażenowany  2006-04-28 12:47:49  host: 62.233.214.158

    Mistrzowska oferta to jest "Prawdziwie darmowe nawijanie" w Simplusie, dzieci! :) Kto nie wierzy niech sam zobaczy na "www.simplus.pl"...

  • 0

    33. ~szz  2006-04-30 13:56:58  host: pa204.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

    Ale dupa!!A zasięg Era ma taki że jak wejde na Mount Everest to telefon mi wybuchnie z przesilenia kresek ;)PLUS RULEZZ!

  • 0

    34. ~Roksana  2007-11-01 11:25:34  host: 213-238-82-65.adsl.inetia.pl

    ej Samanta obraziłaś sie namnie

Dodaj swoją opinię