Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mistrzowie Świata promują mistrzowską ofertę Mix w Plusie

Mistrzowie Świata promują mistrzowską ofertę Mix w Plusie

orson_dzi 24 Sierpnia 2015 12:35

5 9

24 sierpnia startują nowe kampanie reklamowe Plusa z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski. Jako pierwsza pojawia się komunikacja oferty JA+ Mistrzowski Mix.

Oferta Plusa otrzymała mistrzowskie wsparcie reklamowe. Udzielają go Reprezentanci Polski i aktualni Mistrzowie Świata w piłce siatkowej mężczyzn, a wszystko to wiąże się z początkiem jakże ważnego sezonu przedolimpijskiego i udziałem naszych zawodników w Pucharze Świata oraz Mistrzostwach Europy oraz kwalifikacjami na Igrzyska.

Jako pierwsza startuje dziś komunikacja oferty JA+ Mix, a już we wrześniu pojawią się reklamy kolejnych ofert. W okraszonych humorem spotach z udziałem naszych reprezentantów przedstawione będą korzyści posiadania usług Plusa. Filmy te będą spójne z formatem aktualnej platformy komunikacyjnej JA+.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: JA+ Mix - ulotka reklamowa

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ mix

w sumie: 23
  • 2

    4. ~Centurion  2015-08-24 12:59:20  host: public-gprs352937.centertel.pl

    Niech lepiej Plus wprowadzi w swoich taryfach prepaid jakiś przyzwoity pakiet internetowy!! Bo obecnie jest pod tym względem daleko, daleko w tyle za Orange i Play, którzy oferują - w przeliczeniu - 1 GB za 1 zł.

  • 3

    5. ~znafca  2015-08-24 12:59:46  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    Przeciętny kowalski, który korzysta ze wszystkich usług po trochu. Idzie do Play, bierze mix 30zł. Dostaje telefon i ma, bez limitu rozmowy ze wszystkimi w Play, SMS/MMSy do wszystkich sieci, 100 minut do obcych sieci i 1GB internetu. Oferta jest więcej niż opłacalna, połowowa społeczeństwa mieści się w takim wykorzystaniu, nie wspominając o dzieciach i młodziezy. Telefon i tak ładuje się za co najmniej 30zł więc to jest odpowiedź dlaczego mix nadal istnieje i uwierzcie ze sprzedaje się świetnie.

  • 0

    6. ~prepaidowiec  2015-08-24 13:23:48  host: 91-225-10-60.laguna.net.pl

    dopóki doładowania będzie można kupić taniej niż sama ich wartość, dopóty będą chętni na prepaid oraz mix, 25zł za doł. 30, a nawet zdarzyło kupić się 50-tkę za 36,50zł albo 10-tki za 7zł

  • 3

    7. ~  2015-08-24 13:37:52  host: user-46-113-98-90.play-internet.pl

    JA+Wyższe Rachunki :)

  • 1

    8.  2015-08-24 14:11:41

    1@ mój szwagier i nie przetłumaczysz mu tego

  • -3

    9. ~...  2015-08-24 14:17:52  host: 92.60.132.22

    7, od razu widać, że fan fioletowych :) Tragedia.

  • -2

    10.  2015-08-24 14:19:54

    Uwaga komunikat w sprawie faktur!
    24 sierpnia o 12:40
    Dotarły do mnie informacje, że część wystawionych w ostatnich dniach faktur w pozycji wartość faktury może mieć cyfrę 0 (słownie zero), natomiast zaprezentowana na fakturze kwota do zapłaty jest prawidłowa.

    Przepraszamy tych z Was, którzy otrzymali taki właśnie dokument. Prawidłowe faktury zostaną wysłane do Was jeszcze raz z przedłużonym terminem płatności.
    Temat dotyczy tylko części Klientów, ale uznałem, że warto o tym poinformować bo być może ktoś z czytelników bloga też tego doświadczył.
    rzecznik prasowy Plaj Marcin Gruszka

  • 2

    11. ~  2015-08-24 14:30:16  host: user-94-254-209-26.play-internet.pl

    @9
    po IP od razu widać, że pracownik Plusa. :) Tragedia.

  • 0

    12.  2015-08-24 14:46:10

    @2 wlo. Właśnie od początku mixy były świetne i wierz mi, nie było to żadne kuriozum. Myślę o czasach gdy operatorzy mieli prawie że wyłączność na sprzedaż słuchawek. Wtedy było warto.

  • -1

    13.  2015-08-24 14:58:50

    słoneczny... Może. Nawet mam kolegę, który korzystał i sobie chwalił. Mi się to nie podobało nigdy i nie widziałem w tym sensu. Zwłaszcza, ze jednak wiązało to klienta - na czas albo ilość określonych doładowań. Więc co za różnica z abonamentem? Zwłaszcza, że mniej elastyczna niż abonament? Ludzie brali bo reklamie ulegali - niby mieli pełną kontrolę jak w "na kartę". Mieli? Skarbonki porobili tylko, bo telefon za złotówkę nie dostawało się do zasileń faktycznie potrzebnych takiemu delikwentowi ;-)

  • 1

    14. ~Kris  2015-08-24 14:59:57  host: adz38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mix obecnie jest jedną z najczęściej wybieranych opcji więc nie wiem, skąd co niektórzy czerpią swoje informację...

  • -1

    15.  2015-08-24 15:01:01

    14 - ja nie mówię o tym co ktoś wybiera i jak ich jest dużo ;-) Ja mówię, ze dla mnie ta oferta to kuriozum ;-)

  • -1

    16.  2015-08-24 15:30:30

    @13 wlo. Bo to jest oferta, żeby z karty łowić do lojalek. A z mixów dopiero łowią na abonament. Trzeba klienta powoli przyzwyczajać. ;) Ty nie jesteś grupą docelową, więc jasne że nie podoba się tobie konstrukcja mixa.

  • -1

    17. ~juxio  2015-08-24 15:43:31  host: apn-5-172-252-10.dynamic.gprs.plus.pl

    @5
    Dziecko Paly.

  • -2

    18.  2015-08-24 16:28:18

    @14 a Ty skąd?

  • -1

    19. ~Metyska  2015-08-24 16:52:12  host: 093105178211.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Dobre reklamy. Jakoś tak lubię tych chłopaków. A mixa w plusie mam tak czy owak, bez względu na to, co kto będzie reklamował.

  • 1

    20.  2015-08-24 19:02:44

    Nie wiem czemu sie niektórzy tak czepiaja mixow, ludzie dostaja to co chca, czyli w miare tani telefon za grosze, pakiet uslug z doladowan i pewnosc, ze nie wydadza wiecej niz wrzuca z doladowan. I to naprawde dla duzej czesci ludzi i wystarczajace, i wygodne. Malo komu chce sie szukac co miesiac tanszego o grosze w skali miesiaca prepaida i osobno szukanie telefonu do niego.

  • 0

    21. ~tarik  2015-08-24 22:27:59  host: 91-225-11-116.laguna.net.pl

    5@ to już wolę dać 10 zeta więcej i mieć bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w tej ofercie Plusa. Każdy potrzy pod swoje rozwiązanie. Każdy coś znajdzie.

  • 0

    22. ~Fokus  2015-08-25 16:50:54  host: n06-05-08.opera-mini.net

    Niby "Lider LTE", a w kwestii pakietów internetowych Plus na kartę jest praktycznie na samym końcu - w tyle za Orange, czy nawet "plejtuchem".

  • 0

    23. ~Jasiek  2015-08-25 21:06:53  host: 088156129056.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Co do neta, to nie wiem, bo mam po kablu, ale Mix mają jak najbardziej ok. Już chyba ze 3 telefony właśnie w ten sposób od nich wziąłem i nie mam powodów do narzekania.

Dodaj swoją opinię