Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mistrz poszukiwany

Mistrz poszukiwany

WitekT 15 Czerwca 2005 12:08

0 0

6. sierpnia w Niemieckim Kamenz odbędą się mistrzostwa Europy w rzucie telefonem komórkowym.

Organizatorem wydarzenia jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Miotaczy Telefonów Komórkowych (IAMPT - ang. International Association of Mobile Phone Throwers), które zaprasza do uczestnistwa w tym miedzynarodowym konkursie również zawodników z Polski. Zawodnikiem może być każda osoba, która do 6. sierpnia ukończy 12 lat. Organizatorzy zapewniają telefony do rzutów, dlatego kandydaci na zawodników nie muszą obawiać się utraty własnych telefonow komórkowych.
Zawody odbędą się w mieście Kamenz (dzielnica Thonberg). Rozpoczęcie imprezy o godzinie 09:00 na terenie kompleksu sportowego Thonberger SC.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet