Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Minuty w Orange i smartfony za nakrętki z Pepsi

Minuty w Orange i smartfony za nakrętki z Pepsi

WitekT 8 Grudnia 2011 13:31

0 0

Orange, Samsung i Pepsi organizują promocję, w ramach której za kupienie promocyjnych butelek napoju można otrzymać pakiety minut i SMS-ów lub wygrać jeden z telefonów.

Zebranie 4 nakrętek z butelek Pepsi i Adrenaline Mountain Dew i zarejestrowanie się w konkursie uprawnia do otrzymania kodu na pakiet pakiet 20 minut lub 50 SMS-ów w sieci Orange. Dodatkowo, rejestrując kody poprzez SMS-a można codziennie wygrać telefon Samsung S5830 Galaxy Ace. W promocji jest łącznie 200 tys. pakietów minut, 300 tys. pakietów SMS-ów oraz 99 smartfonów.




I ważna uwaga chociaż specjalne opakowania napojów już się pojawiły, to rejestrować kody i grać o telefony będzie można od 24 grudnia 2011 do 31 marca 2012. Dlatego na razie chowajcie nakrętki do szuflady. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Orange na kartę - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • -1

    12.  2011-12-08 14:38:29

    znowu żarty z klientów, zamiast poprawić podstawową ofertę, to co chwilę sztuczne zamieszanie, "promocje", które po tym jak się w nie wczytać, potrafią mieć drugie i trzecie dno..

  • 0

    13.  2011-12-08 14:54:59

    Gdyby słowo "Orange" zamienić na "Play", panowałaby tu zbiorowa masturbacja i news pływałby już w morzu młodzieńczego nasienia...

  • 0

    15. ~  2011-12-08 15:07:25  host: user-109-243-210-41.play-internet.pl

    @Kamil_K Bzdury opowiadasz. Gołym okiem widać że ta niby promocja jest słabiutka a nawet bardzo słabiutka. Zobacz w Play podobna promocja z nakrętek ale to zupełnie co innego jak niebo i ziemia. W Play za jedną nakrętkę od fanty lub sprite dostajesz zł i to do wykorzystania do wszystkich sieci zarówno na rozmowy jak i sms-y i na dodatek na 30 dni więc co tu przyrównywać hahaha.To aż żałosne jest.

  • 0

    16. ~  2011-12-08 15:10:09  host: user-109-243-210-41.play-internet.pl

    Przepraszam za pomyłkę, oczywiście chodziło mi że w Play dostaje się 2zł od każdej nakretki.

  • 3

    17.  2011-12-08 15:12:23

    @15, każda promocja jest lepsza niż jej brak. I tyle.

  • 1

    18. ~  2011-12-08 15:13:36  host: user-109-243-210-41.play-internet.pl

    @17 tu się z Tobą zgadzam

  • -2

    19.  2011-12-08 15:31:52

    17, czy ty kiedyś nie pisałeś przypadkiem, że starasz się być obiektywny? Twoja obiektywność jest jak obiektywność Gazety Polskiej czy Faktu...

  • 0

    20. ~b  2011-12-08 17:41:55  host: ip-78-30-122-203.free.aero2.net.pl

    ile trzeba bylo by wydac na pepsi zeby kupic ten pakiet ? Sporo. Jako wartosc dodana- moze byc. Telefon to lepiej isc kupic w sklepie... albo na necie i sie nie szczypac.

  • 0

    21.  2011-12-08 17:45:26

    Trzeba kupić Pepsi, potem wysłać 4 razy smsa za 0,61zł (czyli już 2,5zł w plecy) i dostaniecie za to 50smsów, wartych 50gr, na 3 dni ;) Brawo :D

  • 0

    22. ~skalarek  2011-12-08 19:02:12  host: 89.191.147.125

    No cóż promocja w Playu z nakrętkami Fanty i Sprite była wyjątkowa. Zwłaszcza, że Fantę i Sprite można było kupić w Biedronce za ~1.70 zł a pod nakrętką czekało 2 zł na rozmowy. Zostało mi jeszcze kilka nakrętek :)

  • 0

    23.  2011-12-08 19:03:16

    Jak długo te bonusy będą ważne? Znowu 3 dni? Poza tym ok. #12 - a co robi simplus? Totalnie nic. Nawet nie chcą dać tam rocznej ważności konta, nie mówiąc o reszcie. Więc ofertowo Orange nie wypada najgorzej. Co nie znaczy, że mogą spoczywać na laurach. Wręcz przeciwnie.

  • 0

    24. ~skalarek  2011-12-08 19:03:58  host: 89.191.147.125

    Niby to Orange coś tam robi ale jak spojrzałem na ich ofertę internetu z laptopem to już mnie na ich stronie nie było. Żenada.

  • 0

    25. ~  2011-12-08 20:01:27  host: eta123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @17 jestes rownie obiektywny jak tvn i gazetka scheterka, tak bez urazy:D

  • 0

    26. ~  2011-12-09 04:18:21  host: z55-11.opera-mini.net

    Obiektywnie rzecz ujmując, każda opinia jest subiektywna

  • 0

    27. ~Rafiki  2011-12-09 11:13:40  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Minuta rozmowy to 20gr, a wiec 20 min = 4zl = 1zł/nakrętka. SMS to też 20gr, a więc 50 sms = 10zł = 2,5zł/nakrętkę. SMS sie bardziej opłaca :>

  • 0

    28. ~  2011-12-09 22:28:11  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    Orange sporo organizuje konkursów, tutaj w kooperacji z pepsi, w loterii z UEFA (tak podejrzewam, skoro mozna wygrac bilety na Euro), moze wkrótce jakiś producent aut pojawiłby się na horyzoncie ?

  • 0

    29. ~gosc  2011-12-12 19:51:12  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    Lubie tego typu akcje i cenie za to Orange... myślą globalnie od organizacji akcji prospołecznych do sponsoringu wydarzeń na światową skale (bilety na euro2012, OWF)

  • 0

    30. ~  2011-12-21 16:22:01  host: 82-160-18-70.tktelekom.pl

    @27 sms w orange kosztuje 1gr, jak dla niektórych :) kto w orange płaci aż 20 gr za sms??

  • 0

    31. ~irena  2012-01-19 17:36:49  host: 213.134.163.130

    Witam, pragnę wszystkich ostrzec przed tą promocją Pepsi. Uzbierałam 4 kody (to nic że kilka mi w ogóle nie weszło bo niby źle je wpisałam) ale o dziwo jak chciałam wymienić na 20 min rozmowy w Orange to już mi się punkty zzerowały:-( i tylko mi to "zero" teraz zostało:-(

  • 0