Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Minuty Non-Stop" w Orange Go będą przedłużone

"Minuty Non-Stop" w Orange Go będą przedłużone

WitekT 28 Grudnia 2009 11:40

0 0

Promocja Minuty Non-Stop w Nowym Orange Go zostanie przedłużona - napisał w komentarzu na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.



Promocja polega na tym, że przy doładowaniu za 25 zł dostaje się 30 minut, przy 50 zł - 60 minut, zaś przy 100 zł - 120 minut, o ile poprzednie doładowanie było dokonane nie dalej niż 25 dni wcześniej. Przyznawane minuty za doładowania są ważne przez 31 dni niezależnie od ich ilości i wartości doładowania. Minuty można wykorzystać do wszystkich sieci (także do Play i Cyfrowego Polsatu).




Dodatkowo, jeśli użytkownik nie wykorzysta wszystkich minut i ponownie w ciągu 25 dni dokona nowego doładowania za minimum 25 zł, to Minuty Non-Stop kumulują się, a ich ważność przedłuża się o kolejne 31 dni.

Zobacz: regulamin promocji Minuty Non-Stop obowiązujący do końca roku (plik .pdf; 90 kB).

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2009-12-28 11:43:19

    no i luz, jak usługa jest popularna, to i przedłużają. Na rynku nie ma w końcu aż tak wielu ofert z bonusami do wszystkich...

  • 0

    3. ~  2009-12-28 11:51:47  host: public30778.xdsl.centertel.pl

    Tylko ta taryfa jest w stanie skłonić mnie do pozostania w pomarańczy. Żadnych smiesznych pakietów a te darmowe rozmowy sprawiają że oferta jest lepsza nawet od Play Fresh ze swoimi darmowymi smsami.

  • 0

    4. ~xox  2009-12-28 12:13:00  host: host-89-230-81-153.rzeszow.mm.pl

    ooo wow!!! przeniose wszystkie numery do oranga bo to strasznie superacka oferta!!! ...wezcie sie chlopy za jaja i zrobcie waznosc konta 12mies na wychodzace i bez pakiecikow po 5gr za min w sieci i sms po 1gr...

  • 0

    5. ~  2009-12-28 12:22:33  host: v04-15.opera-mini.net

    Rzeczywiście to chyba najlepsza oferta pre- paid na rynku dla ludzi nawet przeciętnie korzystających z telefonu. Dodatkowo rzecznik pisał na blogu, że w styczniu ma wejść jakaś nowa promocja w GO. Co prawda brakuje jakiegoś sensownego pakietu internetowego ale ponoć nad pakietami internetowymi pracują, zobaczymy co wymyślą mam nadzieję, że nie pójdą śladami Fresh'a i najtańszy a godziwy pakiet nie będzie kosztował 15 zł, lecz, że będzie to raczej coś w rodzaju pakietów sim+.

  • 0

    6. ~  2009-12-28 12:28:22  host: aemq237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @xox. Ja 2 tygodnie temu doładowałem za 100 zł i nie wiem dlaczego przedłużyło mi ważność konta na wychodzące o 310 dni. Jeżeli by to było na stałe to już byłoby dobrze.

  • 0

    7.  2009-12-28 12:58:19

    Oferta NOGO jest bardzo dobra, ale dla osób, które dużo korzystają z telefonu - wydają więcej i ładują często dużymi nominałami. Przy doładowaniu za 100 zł co 25 dni otrzymujemy 500 minut do wszystkich sieci czyli 20gr/min, nie wspominając o kilku innych bonusach jak darmowy weekend w Orange, darmowy wybrany numer czy obecnej promocji z prezentami na święta wychodzi jeszcze taniej itp. Dla mniejszych klientów wydających 20-40zł miesięcznie inne oferty niż Orange będą atrakcyjniejsze.

  • 0

    8.  2009-12-28 13:47:51

    Nowe Orange Go jest ofertą,która spełnia w największym stopniu moje oczekiwania i wymagania w zakresie prepaid spośród wszystkich.Jest po prostu najwygodniejsza i w miarę tania.Szkoda,że nie ma już Programu Profit,który czynił ją jeszcze bardziej atrakcyjną.Z ceną dostępu do Internetu też nie jest za dobrze.Jednak w zakresie w jakim z niej korzystam-czyli połączeń głosowych,smsów i czasami mmsów-sprawdza się znakomicie i całkowicie na moje potrzeby wystarcza.Jedno co bym poprawił,to dalsze obniżenie stawek przy doładowaniu za 200 zł i ucywilizował stawki dostępu do Internetu.I oby nie były to pakiety,jak pisze @5 tylko normalna cena transmisji danych w sensownym taktowaniu(max.co 1kB).

  • 0

    9. ~Edi  2009-12-28 13:48:37  host: 58.211.21.87

    Oferta dobra ale dla tych co kolega wcześniej wymienił. Za doladowanie 25zł bodajże 10gr sms kosztuje do orange a co miesiąc za 100zł doładowywac się by mieć 1gr za smsa mija się z celem.

  • 0

    10. ~Edi  2009-12-28 13:55:36  host: 58.211.21.87

    A i jeszcze konto ważne rok byłoby niezłym posunięciem

  • 0

    11.  2009-12-28 14:03:33

    Edi-jak załadujesz za 100zł to konto masz ważne 5 miesięcy,chyba,że wcześniej je wygadasz.Ale utrzymanie tel.w tej opcji kosztuje 20 zł miesięcznie,co nie jest chyba zbyt kosztowne...

  • 0

    12. ~vinci  2009-12-28 14:09:28  host: dpl153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 11 - no tak,ale aby dostawac te bonus to trzeba konto ładowac co 25 dni, zatem okres ważności 5 miesięczny nic tu nie daję

  • 0

    13.  2009-12-28 14:19:48

    A jak myślicie-czy Orange to Św.Mikołaj?Każdy musi zdecydować sam co mu się bardziej opłaca:dostawać dodatkowe minuty za regularne doładowania,czy mieć tanio w sieci i spokój na dłużej,ale bez bonusowych minut?Osobiście wybieram tę drugą opcję,gdyż przy moim profilu dzwonienia w zupełności mi to wystarcza.Powiem więcej-jeśli za doładowanie 200zł stawki byłyby na poziomie 10gr do sieci i na stacjonarne-bez wahania dałbym się namówić.Ale nie można mieć wszystkiego.

  • 0

    14. ~  2009-12-28 16:54:50  host: public58239.cdma.centertel.pl

    7- a kto normalny laduje telefon na karte co miesiac za 100? znajomy w erze biznes ma za 80zl ponad 650 minut i telefon wart okolo 1000 za 1zl

  • 0

    15. ~zadowolony  2009-12-28 17:17:04  host: chaos.tpnet.pl

    @14. Taaa, a mój ojciec ma w piwnicy złotą kaczkę na łańcuchu ;).

  • 0

    16. ~15cd  2009-12-28 17:18:10  host: chaos.tpnet.pl

    A poza tym ok 200 minut za 65zł netto. Ale to akurat jego wina, że nie dopomina się od operatora lepszej oferty ;).

  • 0

    17.  2009-12-28 17:35:51

    14: Nie porównuj oferty biznesowej do oferty dla klientów indywidualnych bo te pierwsze z reguły są atrakcyjniejsze. Jeśli już to porównaj prepaid i abo dla indywidualnych. Zobaczysz, że prepaid jest tańszy niż abo. Ba, nawet kupno telefonu na wolnym rynku i użytkowanie prepaida wychodzi często taniej niż abo z telefonem za 1 zł choć może wydawać się odwrotnie. Ten kto ceni sobie wolność wybierze prepaid, a znajdą się tacy co po prostu dużo korzystają i tak ładują konta.

  • 0

    18. ~  2009-12-28 19:43:04  host: public58239.cdma.centertel.pl

    17 po prostu dales przyklad ze za 100 masz 500 minut to ja podalem swoj i tyle, kazdy bierze co mu pasuje lub co mu sie wydaje ze jest dobre. z tym abo w erze sam bylem zdziwiony ze az tyle minut i do tego niezly telefon.

  • 0

    19. ~  2009-12-29 17:47:40  host: host-89-230-81-153.rzeszow.mm.pl

    na karte tzn ze laduje kiedy chce i za ile chce a nie ze ktos mnie zmusza do ladowania co 3mies po 50zl i pamietaniu o tym... jak sie skonczy to laduje i dalej gadam w jednym mies za 100zl a w drugim za 2zl... i to moj wybor... WIEC OFERTA W RODZINIE I FRESZ W PLAYU JEST NAJLEPSZA I NIKT MI NIC NIE WMOWI... nawet fakt ze rozmowy w sieci po 10gr... ja nie zastanawiam sie do jakiej sieci dzwonie, pakieciki i inne pierdulki sa dla nastolatkow co licza i przeliczaja a nie dla ludzi co chca wybrac numer i pogadac... czasy zetonow sie skonczyly... a orange i inne opy zasiedziale wciaz zmuszaja mnie do pamietania o telefonie a nie o jego uzywaniu, wiec sie zastanowicie... chyba ze tu pisza tylko dzieci neo co tylko z kalkulatorem siedza i przeliczaja czy moga zadzwonic czy puscic sygnalka... ROZUMU NARODZIE!!!

  • 0

    20. ~  2009-12-29 21:54:34  host: public62487.cdma.centertel.pl

    16- ja wydzwaniam w pf ponad 150 minut miesięcznie i nie przekraczam 30zł brutto :) i do tego mam sporo smsów do wszystkich. tylko nowy telefonik by się przydał a we freszu go nie dostanę :( i to jest największy minus tej oferty.

  • 0

    21. ~Bosssssss  2010-01-07 12:47:38  host: acom16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale denna oferta..... Jakbym miał regularnie ładować to wybrałbym ofertę na abonament... Przeszedłem już przez wszystkie sieci i orange jest dla mnie najgorszą ofertą... Dlaczego go uzywam? Bo w moim miejscu zamieszkania to jedyna siec z dobrym zasiegiem. nie rozumiem ludzi co maja wybór a zostaja nadal w orange...

Dodaj swoją opinię