Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Minuty na deser" w Play

"Minuty na deser" w Play

LuiN 2 Czerwca 2008 17:10

0 0

Od 2. czerwca obowiązuje nowa promocja Play dla klientów Play Karta i Nowy Play na Kartę. W cenie 9 zł oferowany jest pakiet 90 minut na połączenia do wszystkich sieci.



Promocja obowiązuje do 30. czerwca tego roku. Pakiet uruchamiany jest za pomocą komendy *111*13*1#, potwierdzonej zieloną słuchawką. Minuty przyznawane są w pakietach po 15 minut.

Pierwszy pakiet trafia na konto w ciągu 48 h od momentu aktywacji usługi, kolejne pakiety w pierwszych dwóch dniach każdego miesiąca, aż do uzyskania łącznie 90 minut (6 doładowań).




Warunkiem korzystania z usługi jest zachowanie ciągłości ważności konta na połączenia wychodzące.

W przypadku upływu okresu ważności połączeń wychodzących w danym miesiącu i ponownym doładowaniu konta w tym miesiącu, użytkownik nie traci pozostałych do wykorzystania minut z pakietu, ale kolejne pakiety 15 minut nie będą przyznawane, a opłata nie jest zwracana.

Zobacz: regulamin promocji "Minuty na deser" w Play

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2008-06-02 17:37:26  host: f143-062.opera-mini.net

    Krotko to potrwa

  • 0

    3.  2008-06-02 17:38:33

    cena i sam pomysl atrakcyjne, ale sposob przyznawania tych minut beznadziejny... wychodzi po 15 minut na miesiac przyznawane przez 6 miesiecy o ile dobrze rozumiem ta promocje. jeszcze przez 3 miesiace po 30 minut rozumiem, ale w ten sposob...

  • 0

    4. ~papcio  2008-06-02 17:53:43  host: aasq198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak już dają to niech dają bez ograniczeń czasowych, a nie na 30 dni razy 6. 90 minut na pół roku i będzie ok.

  • 0

    5.  2008-06-02 17:54:46

    Jakby mi dali taki pakiet w MixPlusie, to z miejsca bym aktywował:P. Oferta fajna, wydajemy raz 9zł, a później każdego miesiąca jesteśmy 15 minut do przodu. Dzwoniąc w Play-u i tak większość połączeń będzie realizowanych poza sieć, tak więc nie ma możliwości aby stracić jakąkolwiek minutę...;). Jak ktoś ma Starą Play Kartę, z usługą 1000 SMS-ów/MMS-ów, z uaktywnionym bonusem na połączenia przychodzące i teraz ten bonusik 15 minut co miesiąc to dość sympatycznie rysuje się oferta Play-a. Jak ktoś korzysta z tych 1000 SMS-ów to może spokojnie pisać z użytkownikami Orange Music;):D. Mając tanie SMS-ki poza sieć trzeba pamiętać że druga osoba może nie mieć już tak kolorowo i będzie ona miała pewne ograniczenia finansowe... dlatego uważam że tu jest haczyk w tych promocjach...;) no chyba że wszyscy operatorzy wprowadzili by takie pakiety w swoich ofertach to nie byłoby wówczas żadnych granic hehe.

  • 0

    6.  2008-06-02 17:59:40

    "Promocja obowiązuje do 30. czerwca tego roku. Pakiet uruchamiany jest za pomocą komendy 111*13*1#" Przypadkiem nie powinno być: *111*13*1# ?

  • 0

    7.  2008-06-02 18:18:01

    kowcio - tak, masz rację, gwiazdka zjedzona przeze mnie, już wróciła na miejsce:) Dziękuję!!

  • 0

    8. ~zetafon.pl  2008-06-02 18:19:37  host: adsy76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    doooooobre !!!!!!!!!

  • 0

    9. ~j_misio  2008-06-02 18:22:52  host: 87-205-203-136.adsl.inetia.pl

    po aktywacji minut na deser znikło 200 darmowych smsow i promocyjne minuty do play szkoda

  • 0

    10.  2008-06-02 18:47:32

    Jak mogło coś zniknąć? W regulaminie wyraźnie napisane jest, ze ta oferta nie wyklucza się z innymi ofertami promocyjnymi.

  • 0

    11. ~  2008-06-02 18:53:11  host: p04-12.opera-mini.net

    Do 9 dobrze ci tak

  • 0

    12.  2008-06-02 19:03:42

    ktos mi moze wytlumaczyc po cholere uzywac opery mini, by wypisywac takie produktywne komentarze jak ten spod #11? bo ja tego pojac nie moge, a widze juz ktorys raz takie ynteligentne wypociny... dzieci nieostrady v. 2.0 vel dzieci opery mini?

  • 0

    13. ~kwistas  2008-06-02 19:26:02  host: w3cache.wignet.pl

    @thonka tak teraz zaczyna się okres na dzieci opery mini. Co do oferty fajnie ale na siłę chcą by jednak ktoś został i doładowywał im konto...

  • 0

    14.  2008-06-02 21:26:08

    Czyli moge aktywowac ten pakiet w play karta starej i nie strace pakietu 200sms? tak?

  • 0

    15.  2008-06-02 22:04:31

    Wychodzi 10 gr za minute w pakiecie, wiec warto brac.

  • 0

    16.  2008-06-03 07:13:24

    W regulaminie jest zapis, ze polaczenie musi byc wykonywane z sieci P4. Czyzby to oznaczalo koniecznosc bycia w zasiegu Playa a z plusa juz nie mozna...??

  • 0

    17.  2008-06-03 07:27:29

    vincenzo czyli wydzwonic te min. mozesz tylko w kraju, nie dotyczy polaczen w roamingu w zagranicznych sieciach, bardziej o to chodzi

  • 0

    18. ~J  2008-06-03 08:01:12  host: host-213-25-191-80.instalnet.com.pl

    minuty i smsy wrocily na konto:-)

  • 0

    19.  2008-06-04 20:17:52

    Raczej bym strzelal ze chodzi o bycie stricte w zasiegu sieci P4 a nie roamingu, ale obym sie mylil

  • 0

    20. ~jarek  2008-06-05 13:37:13  host: staticline646.toya.net.pl

    @ kowcio , LuiN - na stronie Play zarówno w opisie jak i regulaminie "Minut na deser" podany jest kod aktywacji tej promocji BEZ PIERWSZEJ GWIAZDKI , oczywiście błędny. Czy to błąd zamierzony !?

  • 0

    21. ~  2008-10-01 17:04:15  host: host-89-200-224-26.leon.com.pl

    #9 -> jak ci zniknely inne pakiety to pewnie dlatego ze przeszedles na nowy play na karte. te chu*e przyprzechodzeniu na nowy play anuluja wszystkie uslugi.... ***** ******

Dodaj swoją opinię