Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Minuty do wszystkich albo do wybranych w Plusie

Minuty do wszystkich albo do wybranych w Plusie

WitekT 2 Czerwca 2010 12:28

0 0
Od 7. czerwca startuje promocja Najwięcej na głowę dający Plus, w którym przez okres promocyjny można wybrać albo dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci, albo kilka tysięcy minut do 5 wybranych osób w Plusie.

plus najwiecej dajacym

W ofercie dostępne będzie m.in. Nokia 5230 z uchwytem samochodowym za 49 zł w abonamencie za 55 zł.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~  2010-06-02 13:49:37  host: dcj205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I z czym do ludu? 2 wypowiedzenia poszły i się Plusik obudził, ale nie do końca, bo to ja mam do nich pilnie dzwonić. Hahahahaha. Nie wiem po co. Mi nie zależy. :-)

  • 0

    18. ~GG  2010-06-02 13:50:15  host: 94.254.163.128

    Plus bawi się w stare taryfy Playa czyli nie tak dawno była ta taryfa w której dostawało się 3 razy więcej ale tylko przez parę miesięcy (bodajże max 12 miesięcy) ale ludzie już nie są taką ciemną masą jak kiedyś i umieją liczyć na jaki czas to się opłaca.

  • 0

    19. ~  2010-06-02 14:15:30  host: 77-255-139-251.adsl.inetia.pl

    Plus jak zawsze daje coś fajnego ale na parę miesięcy, na podrażnienie człowieka. Promocja się kończy a ty człowieku płać i płacz przez pozostałe miesiące. Już wolę trochę mniej ale na stałe. Przynajmniej wiem na czym stoję.

  • 0

    20. ~mago  2010-06-02 14:51:14  host: 212.2.99.200

    Szkoda że nie dają pakietu na internet.Dla mnie w tej chwili najlepsze jest gaduair.pozdrawiam.

  • 0

    21. ~ewqaewqa  2010-06-02 14:55:59  host: client-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    W skrócie wiadomości jest "min ut":P i znów tylko na kilka miesięcy, bez sensu. Ale ludzie i tak będą brali:D

  • 0

    22. ~kwietniowy  2010-06-02 18:00:52  host: aoo1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jedyna sensowna oferta plusa to superkarta . . .

  • 0

    23. ~ktry  2010-06-02 21:54:27  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Ja jeden numer przeniosłem tydzien temu,a drugi pójdzie w lipcu do pleja.Podam przykład przedłużając umowę w plusie dawali mi za 25 zł abonamentu z wielką łaską dla stałego klienta 10 lat w plusie,90 minut do wszystkich umowa na 12 miesięcy bez telefonu.W pleju na takich samych warunkach dostałem 240 min.Trzeba byc idiotą żeby zostac kolejny rok w plusie.Ktoś wspomniał o pley 24,też mi się bardzo podoba.Lepszy od plusowego eboku.

  • 0

    24. ~Krystian  2010-06-02 22:39:33  host: host-81-190-89-147.gdynia.mm.pl

    Mieszanie ludziom w glowach tylko... A po 12 miesiacach co dostaja abo Plusa?? Wielkie gow** :/ Nic ciekawego nei daja a tylko setki roznych opcji zeby ludziom z mozgu robic papke ;/ A do ofert Play'a i tak nie dorastaja :/

  • 0

    25. ~  2010-06-03 17:10:51  host: ddp1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    radzę sprawdzać jak schodzą bonusowe minuty - przed czy PO wykorzystaniu abonamentu. Ja już Plusowi dziękuję za takie kruczki. Żegnamy się po 6 latach. Nowy op zyska i nie będzie to op z W3.

  • 0

    26. ~konrado7 Plus  2010-06-04 03:01:50  host: systemy130.toya.net.pl

    Czy ktoś z Was zauważył, że po okresie promocji dodatkowe pakiety kosztują tylko 10 zł. Czyli 55+10 i nadal masz 300 minut do wszystkich, albo 55+10 i nadal masz 8000 minut do Swojaków. Po okresie promocji w każdej taryfie można nadal mieć to samo za 10 zł. Przedłużający umowę mają jeszcze więcej minut.

  • 0

    27. ~konrado7 Plus  2010-06-04 03:04:15  host: systemy130.toya.net.pl

    @ 25 Bonusowe minuty do Plusa (5 numerów) schodzą przed minutami z Taryfy a bonusowe minuty do Wszystkich po minutach z taryfy. Zarówno bonusowe gratis w okresie promocji jak i te płatne 10 zł- do Plusa przed; do wszystkich po minutach z taryfy. Wszystko jest w regulaminie.

  • 0

    28. ~znawca  2010-06-04 10:10:10  host: chaos.tpnet.pl

    @26-27. Jak niby mieliśmy zobaczyć, gdy nie ukazał się jeszcze nowy regulamin? Jak masz do niego dostęp to się podziel. W poprzedniej promocji tego typu: "Najwięcejdający Plus 3" nie było możliwości dokupienia pakietu minut po okresie promocyjnym. Ba, nawet w promocji Ważny Telefon (abo.: 150zł+), największy pakiet do wszystkich to było 100 minut za 10zł. 5000 minut do Swojaków za 10zł to dopiero od 250zł abonamentu. Poczekamy na regulamin to wtedy będzie wszystko wiadomo.

  • 0

    29.  2010-06-04 14:35:26

    Wg mnie oferta rodem z poprzednich ofert Ery. Tylko że tamte oferty zostały już zastąpione lepszymi (choć dalej oferowane w którejś tam taryfie). Plus jednak dalej jest krok z tyłu za konkurencją.

  • 0

    30. ~ahilless  2010-06-05 13:22:59  host: 91.150.140.15

    http://gsmonline.pl/download/files/najwiecej_na_glowe_dajacy_07_ 06_2010_plus.pdf Za 10 złotych można po okresie promocyjnym dokupywać minuty.

  • 0

    31. ~  2010-06-05 17:29:46  host: gaja.tpnet.pl

    @30. ahilles. Dzięki za regulamin. Jakoś nie przyszło mi do głowy, aby zajrzeć na PDFonline :P. Teraz oferta wygląda znacznie lepiej. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet lepiej niż w Erze oraz Orange. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze jedynie cennika telefonów.

  • 0

    32. ~znawca  2010-06-05 17:57:36  host: gaja.tpnet.pl

    @31cd. Już się doszukałem cen telefonów :). Są na końcu powyższego PDF'a. Na pierwszy rzut oka ceny nieco lepsze niż u Orange. Era ma za to nieco niższe niż Plus. Poza telefonem LG BL20 Chocolate, który w Plusie ma rewelacyjnie niską cenę.

  • 0

    33. ~znawca  2010-06-05 18:00:44  host: gaja.tpnet.pl

    @32cd. Chociaż,po sprawdzeniu cen w innej znanej sieci, ostatecznie muszę stwierdzić, że nie tyle co w Plusie LG BL20 "ma rewelacyjnie niską cenę", ile w Orange i Erze jest niesamowicie drogi ;).

  • 0

    34. ~konrado7 Plus  2010-06-07 02:45:23  host: systemy130.toya.net.pl

    @28 znawca. Przepraszam, zapomniałem, że nie każdy ma dostęp do regulaminów przed wejściem promocji. Ja pracując w Plusie mam taki regulamin na 5 dni przed startem promocji, nie pomyślałem, że inni nie mają do niego dostępu. Tak, masz rację, w poprzedniej wersji dokupienie minut było niemożliwe, ale teraz to zmienili. Pozdrawiam.

  • 0

    35. ~ahilless  2010-06-07 16:50:33  host: 91.150.140.15

    I mamy 7 czerwca. A oferty i widu ni słychu...

  • 0

    36. ~ahilless  2010-06-07 17:31:54  host: 91.150.140.15

    OK. Oferta oficjalnie pojawiła się na stronie internetowej.

Dodaj swoją opinię