Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ministerstwo Cyfryzacji jednak zostaje

Ministerstwo Cyfryzacji jednak zostaje

orson_dzi 9 Stycznia 2018 17:01

5 6
ministerstwo cyfryzacji wide

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Ministerstwo Cyfryzacji nie będzie zlikwidowane. Nie wiadomo jednak kto pokieruje resortem.

Miejsce Ministerstwa Cyfryzacji miało zająć Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, którego szefem została Jadwiga Emilewicz, do tej pory związana z Ministerstwem Rozwoju.

Na czele Ministerstwa Cyfryzacji nie zobaczymy już Anny Streżyńskiej. Tymczasowo resortem cyfryzacji pokieruje premier Mateusz Morawiecki. Miejmy nadzieję, że nazwisko nowego Ministra poznamy jeszcze dzisiaj.


Źródło tekstu: wł     

w sumie: 31
  • 0

    15. ~pabloki  2018-01-09 17:37:41  host: user-188-33-39-32.play-internet.pl

    wlo zgłoś się .

  • 0

    16.  2018-01-09 17:40:04

    15 - odszedłem z pracy w administracji, ponieważ nie zgadzałem się na załatwianie spraw znajomych z polecenia szefów ;-)
    Poza tym nie popieram dobrej zmiany, nie mam szans...

  • 4

    17.  2018-01-09 17:44:06

    Teraz, kiedy była minister więcej czasu będzie mieć, może by o jakiś wywiadzik się postarała redakcja? Może w końcu byśmy się dowiedzieli po co te mDokumenty?

  • -2

    18.  2018-01-09 18:23:54

    PiS robi wszystko na opak. Nie ma żadnego ministerstwa kultury - jest ministerstwo cenzury. Zamiast ministerstwa rozwoju mamy ministerstwo niedorozwoju, itp., itd...

    Tak samo będzie z ministerstwem cyfryzacji pod rządami największego bandyty w Polsce oraz z ministerstwem zabijania przedsiębiorczości i technologii.

  • 1

    19. ~Polak  2018-01-09 19:09:44  host: a05-08-07.opera-mini.net

    Miałem wczoraj (nie)przyjemność oglądać wiadomości na tvpinfo, o czym kuśwa tam oni pie...lą. Wszystko od d...y strony. Tak samo jak na tvtrwam

  • 1

    20.  2018-01-09 19:12:01

    @18: oczywiście dowody o tym bandycie masz i potrafisz obronić swoją tezę przed sądem? bo inaczej wyglądasz na zwykłego trolla...

  • 0

    21. ~pabloki  2018-01-09 20:36:16  host: user-5-173-51-88.play-internet.pl

    20na bandytę nie ma dowodów , to za mocne stwierdzenie i nieuzasadnione. ale obecne działania np. dalej skomplikowany system fiskalny z różnymi interpretacjami , wprowadzenie jpk - tego nie można uzasadnić zwiększeniem ściągalności podatków bo to leży w normalnych kompetencjach służb skarbowych. zbyt duże ulgi dla przedsiębiorstw zagranicznych , zbyt niska płaca minimalna-nadal. płaca minimalna ma wpływ na inne wskaźniki ale ma też egatywny wpływ bo w rejonach większego bezrobocia dalej zbyt wielu zarabia minimum. można jeszcze wiele wymienić. no i zabijanie rozwoju gospodarki utrzymywaniem nadal 23 % stawki vat. nie chce mi sie wiecej pisać bo by powstał dośc duży wpis a kóry nikt mi nie zapłaci.

  • 0

    22. ~pabloki  2018-01-09 20:40:11  host: user-5-173-51-88.play-internet.pl

    20 wiesz co najważniejsze? powinni zabrac jakiekolwiek premie urzednikom skarbowym bo wielu zniszczyło firmy którym w efekcie nic nie udowodniono , zamiast tego ponoć wprowadzili płatności za donosy. to jest normalne państwo ?

  • 0

    25.  2018-01-09 20:43:39

    Kaczyński miszcz tragikomedi w dziedzinie teatrów kukiełkowych

  • 0

    26.  2018-01-09 20:49:20

    22 - płatności za donosy zwolnili z podatku ;-)

  • 1

    27. ~pabloki  2018-01-09 21:15:17  host: user-5-173-51-88.play-internet.pl

    26 ale widzisz są , a być nie powinno . to nie jest państwo godne dzisiejszego stanu rzeczy , to państwo inwigilacji i robienia z każdego wroga. poprzedni ustrój trzyma sie dalej. ma tylko inna , błędnie pojmowaną nazwę.

  • 2

    28. ~  2018-01-09 21:21:11  host: public-gprs368295.centertel.pl

    @ 22 i 26: Wasze wpisy sugerują, że to obecna władza wprowadziła zwolnienie z podatku wynagrodzenie za donosy, więc przypominam, że to zwolnienie wprowadzono w 1998 roku, czyli wówczas, gdy wicepremierem i ministrem finansów był L. Balcerowicz!

  • 0

    29.  2018-01-09 21:21:57

    27 - donosicielom (w sumie donosiciel to też szpieg) zawsze się płaciło, więc dla mnie do nic dziwnego (i nie mam na myśłi tu ostatnich lat czy dziesięcioleci a setki i tysiące lat).

  • 0

    30.  2018-01-09 21:23:30

    28 - nie wiem o czym mówisz, bo nie interesuję się temtem (donoszę za darmo ;-)), ale wpadła mi w oczy informacja niedawno, że jakimś zryczałtowanym podatkiem te płatności były opodatkowane.

  • 0

    31. ~pabloki  2018-01-09 21:27:06  host: user-5-173-51-88.play-internet.pl

    29 to jest normalne państwo które powinno pomagać obywatelom i wspierać w rozwoju? zamiast tego państwo czeka a donosy . urzędnik namwet jak nic nie wykryje a zniszczy człowieka to i tak nie ma konsekwencji . to nie jest normalne .

    28 gdzie sugeruję zwolnienia z podatku za donosy?

  • 0

    32. ~  2018-01-09 21:35:13  host: public-gprs368295.centertel.pl

    @ 30: Może coś się w tym temacie zmieniło, a nie bardzo chce mi się teraz studiować Ustawe PDoF, ale pamiętam jak bardzo byłem zbulwersowany, gdy w tej Ustawie uchwalonej w 1997 roku przez Unię Wolności, wśród innych zwolnień od podatku dochodowego umieszczono wynagrodzenie za pomoc udzieloną organom ścigania.

  • 0

    33.  2018-01-09 21:52:05

    @32. Niestety nie każdy chce pomagać bez interesownie.

  • 0

    34. ~  2018-01-09 23:47:21  host: 45.63.122.50.vultr.com

    Streżyńska niewygodna dla dobrej zmiany? Pstryk i już Jej nie ma. Nota bene szkoda - jedyna normalna w tej menażerii. :lol:

  • 0

    35. ~xxx  2018-01-10 02:53:11  host: host-81-190-243-108.dynamic.mm.pl

    a czy panstwo jest po to aby obywatelowi zylo sie lepiej?
    kto komu jest bardziej potrzebny?
    ktora partia jest warta zaufania tak aby pozwolic sie kierowac?
    co to za roznica z ktorej strony kopna Cie w d..e? czy zadalas/es sobie to pytanie???

  • 0

    36. ~  2018-01-10 07:37:38  host: user-94-254-182-58.play-internet.pl

    @35 dlaczego mam godzić się na jakiekolwiek kopanie w d..pę, a szczególnie przez bandę jakiś prymitywów, ktorym wydaje się że mają do spełnienia jakąś wielką misję dziejową, a tak naprawdę chodzi im o monopol na władzę i o pieniądze?!

Dodaj swoją opinię