Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MiniSimplus znów za 1 zł w PWA

MiniSimplus znów za 1 zł w PWA

WitekT 12 Października 2006 19:24

0 0
Plus wycofał się z lipcowej podwyżki MiniSimplusa dostępnego przy korzystaniu z PWA. Od 6. października kosztuje znów 1 zł.

MiniSimplus z 3 zł na koncie kosztuje znów 1 zł zamiast 5 zł. O podwyżce informowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-10-12 19:45:06

    Oni się tam naprawdę miotają w tym plusie...

  • 0

    3. ~  2006-10-12 20:06:52  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Te wcześniejsze i obecne problemy z platformą Simplus skutecznie zniechęcają do wydania nawet 1 zł.

  • 0

    4.  2006-10-12 20:24:35

    A na aukcjach za 1,50 zł bez PWA... :-)

  • 0

    5. ~matt  2006-10-12 20:30:26  host: bnx250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to będą "nabijać" liczbę abonentów. Jak wszystkie opy tak będą rozdawać startery to wkrótce będziemy mieć nasycenie na poziomie 150% :-D

  • 0

    6.  2006-10-12 21:02:48

    heh, im to się odmienia...sami nie wiedzą czego chcą...

  • 0

    7. ~  2006-10-12 22:23:32  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    chodzi im tylko o maxymalne zapelnienie rynku przed wejsciem p4 i innych mvno,zreszta skutecznie nasza3 blokuje im start,co jest jasne.ale nic to nie da..zobaczycie,ten rynek sie jeszcze niezle ruszy tylko trzeba cierpliwie poczekac..

  • 0

    8. ~miliard  2006-10-12 22:57:48  host: 195.116.35.23

    Ja mam PWA w marcu na swoim numerze i w czerwcu na 3 kolejnych. Do tej pory byłem cierpliwy i pady Plusa (często nie działający EBOK, brak EDGE i brak widoków na jego uruchomienie, leżący na łopatkach simplus) mnie nie zrażały. Ale moja cierpliwość się kończy. Mam nadzieję, że do czerwca P4 wystartuje i na start da coś ciekawego. Do ery i oranżady się nie przeniosę.

  • 0

    9. ~Ulrich  2006-10-12 23:06:46  host: dsy172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i tak trzymać!!! :))) Simplus IMHO jest naprawdę teraz najkorzystniejszą ofertą na rynku preparidowym. Już odkąd weszły te Team to było nieźle, ale te ostatnie promocje są bardzo dobre jak ktoś ma dużo plusowców w książce. Teraz mam pakiecik 100 min za 5 pln więc naprawdę nie narzekam. Oczywiście nie będę narzekać jak będzie 1000 min za 5 pln ;)

  • 0

    10. ~mimo  2006-10-12 23:14:22  host: chello084010040005.chello.pl

    imo plus teraz robi co moze, zeby zadbac o klientow...i wedlug mnie odrabia swietnie straty. ta nowa taryfa, o ktorej urlich mowi, to swietna rzecz. godzinami objetymi ulgowa taryfa idealnie trafia w nasze potrzeby, a przynajmniej sporej wiekszosci.

  • 0

    11. ~dreamer  2006-10-12 23:31:16  host: w3cache1.icm.edu.pl

    mogloby zrobic pewnie jeszcze wiecej, ale ja zawsze powtarzam...na wszystko przyjdzie pora ;]...maaaarza mi sie darmoowe weekendy, chociaz te za 5 groźnych też dobre. darowanemu koniowi..ziew ;)

  • 0

    12. ~  2006-10-13 00:13:57  host: p01-09.opera-mini.net

    Operatorzy w ten sposób chca zwiększyć ilość aktywacji. Jak kupowałem w ofercie 10lecia w erze tez mi wcisneli starter

  • 0

    13.  2006-10-13 09:50:26

    (7) ale ile czekać ze się tak brzydko wyraże do k*** nędzy !!! przecież to już szlag może tarfić!!! :-(

  • 0

    14.  2006-10-13 09:51:22

    ...a oni zarabiaja cięzkie miliony - a jak zarabiają to znaczy ,że my tracimy ... :-((

  • 0

    15. ~dreamer  2006-10-13 11:13:43  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Olek, nei należy w ten sposób rozumować. Każdy chce zarobić to prawda, ale to nie znaczy, że my na tym nie korzystamy. Po to operatorzy walczą, robią niemożliwie tanie pakiety, 5 groszowe minuty, żebyśmy też coś z tego mieli. Innymi slowy, skonczyła sie epoka strzyżenia baranów i każdy walczy o klientów, im bedziemy wybredniejsi tym operatorzy bedą bardziej o nas dbac ;)

  • 0

    16.  2006-10-13 12:13:58

    matt - tu chodzi o obniżkę ceny startera przy PWA a więc Programie Wymiany Aparatu a nie starterów, które kupić można normalnie, więc nie przesadzałbym z nabijaniem liczby abonentów

  • 0

    17.  2006-10-13 12:34:41

    co to jest to PWA ???

  • 0

    18. ~pytek  2006-10-13 12:47:12  host: p15202001.pureserver.info

    ...ale ten pakiet plusowy, to jest w weekendy po 16? czy cale weekendy ma wolne?

  • 0

    19. ~mimo  2006-10-13 14:03:37  host: chello084010040005.chello.pl

    pytek, czytaj uwaznie. w tygodniu masz po 5 groszy za minute od 16, natomiast weekendy cale objete sa ta promocja. pozdr.

  • 0

    20. ~mado  2006-10-15 18:53:34  host: btx218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja juz mialem simplusa kiedys-pierwszy i ostani raz

  • 0

    21. ~mimo  2006-10-16 08:47:44  host: chello084010040005.chello.pl

    mado, a co sie dzialo z twoim plusem, bo ja nigdy z ta siecia nie mialem zadnych problemow??

Dodaj swoją opinię