Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mini StartPOP za 5 zł - także wersja z gratisami

Mini StartPOP za 5 zł - także wersja z gratisami

WitekT 6 Lipca 2006 15:37

0 0

pop5 mNowy Mini StartPOP kosztuje tylko 5 zł i na start klient dostaje od razu całe 5 zł do wykorzystania w dowolnie wybrany przez użytkownika sposób.






Po włączeniu startera do sieci użytkownik może wykonywać rozmowy przez 2 miesiące, a odbierać przez cały rok.

Specjalnie dla salonów Orange i salonów sprzedaży TP przygotowano wyjątkowy starter. W ramach opłaty 5 zł Użytkownik otrzyma 8 zł na start oraz 16 zł gratis do wykorzystania na rozmowy i SMS-y w Orange – to 20 minut lub 80 SMS-ów gratis. Promocyjny pakiet 16 zł zostanie przyznany już po pierwszym doładowaniu konta wartością nie mniejszą niż 25 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~RAFEK  2006-07-06 17:37:05  host: dqs159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no te erajednostki wymiatają, kto nei ma, neich żałuje;)

  • 0

    16. ~ronaldinho  2006-07-06 17:46:44  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    Krzysiek: siarap!

  • 0

    17. ~K@mil  2006-07-06 17:55:23  host: ccg221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Możecie zakończyć temat tych Erajednostek!!! Każdy wie o czym mówię ;)

  • 0

    18.  2006-07-06 17:58:03

    to ty siarap ronalinho - a wogóle to dlaczego kalasz nazwisko wybitnego piłkarza??:P

  • 0

    19. ~Pawrzes  2006-07-06 18:01:20  host: prosie21-1.aster.pl

    No to teraz ja będę miał codziennie nowy numer w orange! ;) Po co co doładowywać za 5zł , lepiej kupić nastepny i następny starterek ;)

  • 0

    20. ~da  2006-07-06 18:21:49  host: gprs11.orange.pl

    orange teraz wymiata

  • 0

    21. ~da  2006-07-06 18:25:31  host: gprs11.orange.pl

    jeszcze niech obniza cene rozmow poza siec do 60 gr

  • 0

    22.  2006-07-06 18:48:38

    W Orange jest fajnie, że ważność na przychodzące jest aż rok. TT jest super ofertą, ale statery ma do bani. Najlepszy starter był TT XXL, ale na stronie Ery pisze, że extra doładowania były do końca czerwca. Ale pewnie przedłużą, bo już chyba z kilka razy przedłużali.

  • 0

    23. ~Stefan  2006-07-06 19:16:28  host: ub242.internetdsl.tpnet.pl

    A napewno 2 miesiące na wykonywanie a nie 2 tygodnie ??

  • 0

    24. ~noname  2006-07-06 21:10:54  host: eef127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    23. Stefan: Znając orange to może nie nawet 2 tygodnie a zaledwie 2 dni, wcale bym się nie zdziwił.

  • 0

    25. ~ronaldinho  2006-07-06 22:36:48  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    olek_skype: rob dalej rozglos to promocja sie skonczy, glupolu.

  • 0

    26. ~  2006-07-08 23:03:03  host: ub242.internetdsl.tpnet.pl

    A Tak Tak jest zje*any i tyle ,jest bardzo zje*any !!! i koniec !!

  • 0

    27. ~CWANIAQ  2006-09-14 17:51:58  host: smok.rozgadana.pl

    Kiedy jakieś darmowe godziny w POPie....??? :))

  • 0

    28. ~Pytanie  2006-10-09 11:15:59  host: smok.rozgadana.pl

    Witek, nie wiesz czy szykują się jakieś promocje dla stałych klientów POPa...? Chociaż napomknij jak możesz :)) Pozdrawiam

  • 0

    29.  2006-10-09 11:18:28

    Pytanie: nic mi na razie nie wiadomo na ten temat...

  • 0

    30. ~Pytanie  2006-10-09 11:21:32  host: smok.rozgadana.pl

    No nic, w takim razie trzeba uzbroić się w cierpliwość... Dzięki za info. PZDR

  • 0

    31. ~Pawel  2006-11-04 21:53:35  host: bnk88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TO JEST JEBAN OFERTA JAK KUPISZ TEN STARTER I JAK KUPISZ JESZCZE SOBIE KARTE 5ZL I WYKUPISZ PAKIET SMSOW NA I MASZ CZAS 1 MIESIAC ZEBY WYKORZYSTAC TE SMS-Y ALE JAK WCZESNIEJ BEDZIESZ MIAL STAN KONTA MNIEJ NIZ 1 ZL TO JUZ NIE MOZESZ WYSYLAC TYCH SMS-OW. CZYLI Z PYSTYM KONTEM NIE MOZESZ WYSYLAC SMS-OW KTORE WCZESNIEJ WYKUPILES. NIE KUPUJCIE TEGO STARTERA JA WAM RADZE ONA JEST DO BANI. SAM GO MAM I ZARAZ BEDEZMIENIEAL BO DALEM SIE NABRAC!!!

  • 0

    32. ~onyk  2007-01-16 09:56:33  host: 212.160.172.70

    do Witek-"Po włączeniu startera do sieci użytkownik może wykonywać rozmowy przez 2 miesiące, a odbierać przez cały rok." Jeśli chodzi o odbieranie to prawda 365 dni, natomiast od momentu włączenia jest 14 dni na wykonywanie poł. wychodzących. Wiem, gdyż kupiłem i używam... pozdr.

  • 0

    33. ~JOLANTA  2007-03-06 20:27:57  host: fha162.internetdsl.tpnet.pl

    KUPILAM SOBIE NR STARTOWY Z POPa ZA 5 ZŁ A NIE MOGĘ WZIĄŹĆ SOBIE PAKIETU 600 SMSów???BARDZO DZIWNA SPRAWA.JESLI MOŻE KTOŚ MI COS PORADZIC W JAKI SPOSÓB MOGE ZREALIZOWAC TEN PAKIET TO BEDE WDZIĘCZNA:)POZDRAWIAM

  • 0

    34. ~shaggy  2008-03-10 16:39:42  host: dun178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli można z tego numeru dzwonić tylko przez 2 tygodnie? a odbierać przez rok? i nie da się zrobić pakietu 600 smsów ?!?

Dodaj swoją opinię